Głos ...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marko2000
    Świętoszek
    • Jun 2007
    • 2

    Głos ...

    Witam wszystkich. Jest to mój pierwszy post na forum. Moj problem polega na tym, że mam już 16 lat a mój głos jest nadal bardzo "dziwny". Dziwny dlatego ze nie brzmi on jak głos chłopaka ani jak dziewczyny, jednak z tych dwóch to jest on bardziej taki jak u dziewczyn, również nie przypomina takiego jak mają dzieciaki z podstawówki. Nie ukrywam, że często ludzie w moim wieku dokuczają mi z tego powodu. Od kiedy pamiętam, mój głos zawsze był dosyć bardziej charakterystyczny niż u innych. Jako takiej mutacji narazie raczej nie przeszedłem. Co o tym sądzicie ? Czy jest szansa, że mi się zmieni ? Czy wygląda to na jakiś poważniejszy problem ? A może ktoś z was przeżył coś podobnego ?
  • Yoshua
    Perwers
    • Mar 2007
    • 1374

    #2
    widac Twoja mutacja wciaz trwa, bo to nie jest tak, ze glos Ci sie zmienia z dnia na dzien, ale wrecz stopniowo
    ja tez na pewnym etapie swojego zycia mialem smieszny glos
    " - Fajny masz korek od wanny.
    - Taki tam...
    - ...Ale gra empetrójki"

    Skomentuj

    • marko2000
      Świętoszek
      • Jun 2007
      • 2

      #3
      a nie wiecie czy sa jakies cwiczenia na przyspieszenie mutacji xP ?

      Skomentuj

      • patryk111
        Świntuszek
        • Mar 2007
        • 47

        #4
        chlej wódę i pal fajki.

        Skomentuj

        • Falcon
          Seksualnie Niewyżyty
          • Mar 2005
          • 369

          #5
          ... to będziesz mieć głos jak menel spod bloku ...
          nie da sie przyspieszyć tego procesu moja trwała rok i wszystkim było do śmiechu tylko nie mnie swoja droga mam 21 lat i dalej zdarza mi sie czasem zapiszczeć albo jakiś bardzo nie czysty dziwek wydać z siebie widać tak to już jest nie masz sie czym przejmować to naturalny proces u jednych przechodzi prawie nie zauważalnie u innych bardzo gwałtownie ale skoro nie masz już gloso jak dzieciak to pewnie jesteś w trakcie mutacji.
          Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

          Skomentuj

          • XXLe
            Świętoszek
            • Jun 2007
            • 31

            #6
            U mnie z kolei mutacja przebiegła jakoś szybko i niezauważalnie. Po prostu w przeciągu kilu dni z dziecięcego sopranu zrobił męski bas.

            Skomentuj

            • Sabotain
              Świntuszek
              • Feb 2007
              • 67

              #7
              Są osoby którym ta mutacja dużo nie daje i nadal mają taki piskliwy głosik Poczekaj to 18 r. Życia jeśli nic się nie zmieni... no pech powodzenia
              Gdyby Bóg nie wymyślił orgazmu, ludzie zaj***li by się na śmierć...

              Skomentuj

              Working...