Komputer zwalnia, szwankują głośniki - co robić?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Frodo Baggins
    Perwers

    Wspomógł BT
    • Feb 2009
    • 1174

    #31
    rozwiń plusik przy kontrolerach i sprawdź właściwości podstawowego i pomocniczego kontrolera.

    Skomentuj

    • Albinoska
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2009
      • 207

      #32
      "Magistrala PCI 0, urządzenie 31, funkcja 2" i "Magistrala PCI 0, urządzenie 31, funkcja 1" - to to? Przejrzałam wszystkie zakładki i w żadnej nie ma mowy ani o PIO, ani o UDMA.
      - (...) Piękno to jest to, co człowiek ma w środku.
      - Tak? To dlaczego w "Playboyu" nie drukują zdjęć rentgenowskich?
      – ... Bo głupi jesteś.

      Skomentuj

      • Frodo Baggins
        Perwers

        Wspomógł BT
        • Feb 2009
        • 1174

        #33
        [IMG]http://*****/images/t2hx6eikl27a8l9we4l2_thumb.jpg[/IMG] [IMG]http://*****/images/u6b7dmia7pus4pdhd5r_thumb.jpg[/IMG]

        to jest przykład. u mnie nazwy występują podwójnie (podstawowy i pomocniczy, bo mam kontrolery zarówno ATA jak i SATA.

        Skomentuj

        • Albinoska
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2009
          • 207

          #34
          A tooo. No to tak jak u ciebie, DMA.
          - (...) Piękno to jest to, co człowiek ma w środku.
          - Tak? To dlaczego w "Playboyu" nie drukują zdjęć rentgenowskich?
          – ... Bo głupi jesteś.

          Skomentuj

          • Frodo Baggins
            Perwers

            Wspomógł BT
            • Feb 2009
            • 1174

            #35
            czyli OK, dysk nie szwankuje.
            problem raczej w nadmiarze programów działających w tle.

            Skomentuj

            • feelthekick!
              Świętoszek
              • Aug 2009
              • 3

              #36
              Najlepiej.. to by format było trzasnąć i będzie chodzić cacy ;] przeinstaluj winde

              Skomentuj

              • e-rotmantic
                Perwers
                • Jun 2005
                • 1556

                #37
                Napisał Frodo Baggins
                z tego co widzę - korzystasz z Internet Explorera i to chyba w wersji 6, nie posiadającej zakładek. naliczyłem 5 odpalonych sesji.
                Zarówno IE7 jak i IE8 często odpalają po kilka sesji (niekoniecznie sesja na zakładkę).

                Skomentuj

                • Albinoska
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Feb 2009
                  • 207

                  #38
                  Napisał feelthekick!
                  Najlepiej.. to by format było trzasnąć i będzie chodzić cacy ;] przeinstaluj winde
                  Hahaha, bardzo śmieszne

                  Jak nie dojdziemy, co temu dziadu jest, to chyba wybiorę się z nim do speca. Przypomniało mi się, że wcześniej od jakiegoś czasu potrafił mi się skubany zwiesić po włożeniu płytki.
                  - (...) Piękno to jest to, co człowiek ma w środku.
                  - Tak? To dlaczego w "Playboyu" nie drukują zdjęć rentgenowskich?
                  – ... Bo głupi jesteś.

                  Skomentuj

                  • e-rotmantic
                    Perwers
                    • Jun 2005
                    • 1556

                    #39
                    Masz zintegrowany dźwięk na płycie głównej, w związku z czym potrzebny jest model chipsetu, żeby dopasować Ci odpowiednie sterowniki. Ściągnij program AIDA32 (za darmo i chyba nawet nie trzeba instalować). Odpal ten program i napisz, co się wyświetla po prawej stronie, jak przejdziesz do Multimedia -> Dźwięk PCI/PnP oraz jak przejdziesz do Płyta główna -> Płyta główna.
                    Napisał Albinoska
                    Jak nie dojdziemy, co temu dziadu jest, to chyba wybiorę się z nim do speca. Przypomniało mi się, że wcześniej od jakiegoś czasu potrafił mi się skubany zwiesić po włożeniu płytki.
                    To akurat może być wina napędu, który może być po prostu zepsuty (zanieczyszczony lub zużyty laser).

                    Skomentuj

                    • feelthekick!
                      Świętoszek
                      • Aug 2009
                      • 3

                      #40
                      Napisał Albinoska
                      Hahaha, bardzo śmieszne

                      Jak nie dojdziemy, co temu dziadu jest, to chyba wybiorę się z nim do speca. Przypomniało mi się, że wcześniej od jakiegoś czasu potrafił mi się skubany zwiesić po włożeniu płytki.
                      No to najwyższy czas przeinstalować ja jak mojemu coś dolega poważniejszego to zawsze przeinstal ale od pewnego czasu o niego dbam, i defragmentacja + skanowania są regularnie

                      Zgraj sobie potrzebne pliki na płytki czy też na inny dysk jeśli masz..mi cała akcja z kopiowaniem plików, instalacją windy i sterowników zajmowała około 2-3h, więc nie aż taka tragedia, a masz pewność że wszystko masz cacy i nie głowisz się co by tu zrobić..

                      Skomentuj

                      • e-rotmantic
                        Perwers
                        • Jun 2005
                        • 1556

                        #41
                        feelthekick, to byś dziewczynę urządził. Formacik, zapuszczenie instalacji Windy, a w połowie instalacji errorek spowodowany niemożnością czytania CD-ka. Powinno się filetować za takie porady.

                        Skomentuj

                        • DeLeTyK
                          Świętoszek
                          • Jan 2007
                          • 14

                          #42
                          Hmmm format to nie wyjście, najprościej go zrobić. Trzeba walczyć z intruzem, a nie najniższa linia oporu.

                          Chłopaki wyżej zaproponowali program Hijack, ale nie doszukałem sie w topicu loga...Osobiście ja bym zaproponował jeszcze przeskanować combofix'em i wkleić tutaj log do analizy

                          Skomentuj

                          • Albinoska
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Feb 2009
                            • 207

                            #43
                            Napisał e-rotmantic
                            Masz zintegrowany dźwięk na płycie głównej, w związku z czym potrzebny jest model chipsetu, żeby dopasować Ci odpowiednie sterowniki. Ściągnij program AIDA32 (za darmo i chyba nawet nie trzeba instalować). Odpal ten program i napisz, co się wyświetla po prawej stronie, jak przejdziesz do Multimedia -> Dźwięk PCI/PnP oraz jak przejdziesz do Płyta główna -> Płyta główna.
                            1. PCI
                            2. na screenie:
                            Attached Files
                            - (...) Piękno to jest to, co człowiek ma w środku.
                            - Tak? To dlaczego w "Playboyu" nie drukują zdjęć rentgenowskich?
                            – ... Bo głupi jesteś.

                            Skomentuj

                            Working...