Problem z miłością...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • americanos
    Świntuszek
    • Jul 2006
    • 97

    Problem z miłością...

    Witam.

    Zawsze miałem i mam taki problem z miłością. Tzn, z wszystkimi kobietami i dziewczynami potrafie rozmawiać normalnie, swobodnie, na luzie. Nawet z tymi pięknymi, starszymi itd.
    Lecz nie potrafie rozmawiać z dziewczynami do których coś czuje. Tzn. gdy darze uczuciem jakąś dame to strasznie wstydzę się do niej podejść i porozmawiać. To masakra. Gdy rozmawiam czy flirtuje z dziewczynami którymi nie jestem zainteresowany czuję się bardzo swobodnie. Często kumple pytają: "jak ty to robisz?". Myślę, że mój problem leży w mojej psychice.
    Moje uczucia w momencie gdy chcę porozmawiać z dziewczyną to strach, wielki stres, pocę się, mam pustkę w głowie, brak mi słów nie wiem co mam robić, panikuje.

    Poprzez gg jest wszystko normalnie a gdy spotkam ją to jest koniec, czarny punkt.

    Co robić, pomocy!
  • boczek
    Świętoszek
    • Mar 2007
    • 8

    #2
    Miałem to samo.., ale kiedyś do niej podeszłem powiedziałem jej wszystko co czuje itd.. a ona zareagowala normalnie i od wtedy razem jesteśmy już rok pzdr. musisz sie przełamać psychicznie..
    Last edited by boczek; 07-07-07, 19:21.

    Skomentuj

    • Nefre
      Świętoszek
      • Jun 2007
      • 14

      #3
      Myśle ze kazdy ma takiego swojego ,,bloka,, w obecnosci kobiet ktore Cie nie pociagaja jestes luzny dlatego , poniewaz nie zalezy Ci na ich zdaniu , opinii i jestes poprostu soba a dla tych ktore juz cos dla Ciebie znacza pociagaja Cie nie potrafisz dlatego poniewaz chcesz dobrze wypasc i troche sie ,, gra,, ale mysle ze najlepiej byc soba bo to predzej czy pozniej wychodzi i taki ,,czar,, moze prysnac Najlepiej być soba a jesli jakiejs to nie podpasuje zawsze moze isc popilnowac rowerkow pod Tesco hehe nie ma co sie szczypac
      ,, Fuck me I'm famous,,

      Skomentuj

      • bruk tejlor
        Perwers
        • Feb 2006
        • 825

        #4
        to naprawde normalne - kiedy mi na kims nie zalezy moge flirtowac, puszczac dwuznaczne teksty ale kiedy mi na kims zalezy to trrrach rumience blokada jakanie..

        Skomentuj

        Working...