W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ja i koleżanki. (Zalecam sie do nich po %)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lawlessness
    Erotoman
    • Aug 2006
    • 504

    #31
    klapsik, buzi, cycus...wszystko OK. Wydaje mi się że to normalne, że alkohol powoduje na tyle duże rozluźnienie że kobiety zaspokajają ciekawosć "jak by to było z inna kobietą"
    Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

    Skomentuj

    • DJkobra
      Świętoszek
      • Nov 2005
      • 8

      #32
      Ja tam kobieta nie jestem, ale byłem świadkiem paru takich zabaw, zpełnie przypadkowych.

      Jeżeli pojecie i macie takie "loozy" to uważajcie, możecie trafić tak jak moja qmpela, pierwsze buzi z moją kobietą, a potem buzi z jakimś facetem. Hehe a jego kobieta hmm była bardzo szorstka dla mojej przyjaciółki, kiedna miała podrapaną buzię i biedną wargusię

      Dzisiaj jak widze dziewczyny które się czy to całują czy to klepią to staram się tak i ja jak i reszta paczki to przekładac na żarty.

      No bo i o co robic wojnę? Bic kobiet nie będę bo i za co? A i jest na co popatrzeć Panowie wiedzą o czym mowa No dobra, Panie też

      Pozdrawiam

      Skomentuj

      • czuczu666
        Świętoszek
        • Aug 2006
        • 6

        #33
        moje kolezanki tak maja nawet bez alko. moze jestes bi??
        olej system ktory jest aspoleczy nawet gdy ci mowia ze jestes niegrzeczny

        Skomentuj

        • Boozo
          Banned
          • Oct 2006
          • 97

          #34
          moja była tak miała i teraz nie wie sama jakiej jest orientacji bo nie można udowodnic, że ktoś jest na 100% hetero albo na 100% bi. Ja bym powiedział, że jest heteo bo jak sama mówi nie wyobraża sobie byc (wiązac sie) z dziewczyna. Lubi sie tylko z nimi "bawic".

          Skomentuj

          • Motywatore
            Erotoman
            • Jun 2006
            • 639

            #35
            Tu macie podobny przypadek po/w trakcie picia:

            Skomentuj

            • omgrotflxd
              Świętoszek
              • Oct 2006
              • 1

              #36
              ...

              Jeśli problemem jest dla Ciebie tylko "o Boże, nie piję, bo co inni pomyślą?!", to nawet się nie przejmuj.
              Dopóki dobrze się z tym czujesz i koleżanki nie mają Cię dość, to moim zdaniem wszystko jest ok.

              Skomentuj

              • miss90
                Świntuszek
                • Jul 2006
                • 62

                #37
                Ja mam tak samo jak autorka tego tematu.
                Wsumie to było pierwszy raz na wycieczce klasowej na początku października.
                Siedziałyśmy sobie w pokoju same w 4 dziewczyn, resztagrupy poszła w góry.
                To myśmy sobie kupiły alko, no i się zaczęło.
                Raz jedna z drugą, raz dwie z trzecią a nawet było tak że wszystkie cztery się razem całowały..

                Skomentuj

                • kochany
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Oct 2006
                  • 313

                  #38
                  Jak dla mnie to uwazam to za całkowicie normalne, gorzej jakby sie dwoch facetow za interes łapało
                  Ziemia serca mężczyzny jest kamienista… Tuż pod nią kryje się skała. Mężczyzna hoduje w niej to, co zdoła… i opiekuje się tym.

                  Skomentuj

                  • DarkAngel
                    Perwers
                    • Nov 2006
                    • 1020

                    #39
                    Padme, moim zdaniem masz zalążki do bycia bi- .
                    Jak już ktoś napisał - alkohol niczego nie tworzy, tylko potęguje.

                    Het*******ualizm objawia się pożądaniem płci przeciwnej i niechęć do osobników tej samej płci. Jeśli po alkoholu te granice się zacierają, a w Twym przypadku nawet przechodzisz na stronę startowania do dziewczyn to cóż... .

                    BTW: A są wtedy dookoła Ciebie jacyś Panowie? .
                    Ogólnie zauważam, że - generalizując of crs - alkohol nie jest dla dziewczyn . Zdecydowanie jest mniej przypadków, kiedy to faceci nie wiedzą co się dzieje i podczas 'urwania filmu' robią to, czego normalnie by nie zrobili, niż ten sam motyw u kobiet...
                    Ale nie róbmy OT'a - to, co napisałem opiera się na obserwacji własnego otoczenia .

                    Pozdrawiam.
                    >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                    Skomentuj

                    • Czarodziejka
                      Perwers
                      • Sep 2005
                      • 963

                      #40
                      raz mi się zdarzyło całować z dziewczyną po pijaku. ale to nie była kwestia tego, że mnie to kręciło, tylko po prostu chęć spróbowania.

                      Skomentuj

                      • Boozo
                        Banned
                        • Oct 2006
                        • 97

                        #41
                        Napisał kochany
                        Jak dla mnie to uwazam to za całkowicie normalne, gorzej jakby sie dwoch facetow za interes łapało
                        co za prostacki pogląd
                        wszyscy homo są równi

                        Skomentuj

                        • padme
                          Erotoman
                          • Mar 2006
                          • 666

                          #42
                          I to jest debilne, że wszyscy uogólniają :/
                          "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

                          Skomentuj

                          • kochany
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Oct 2006
                            • 313

                            #43
                            Może i to jest debilne ale przynajmniej dla mnie jest roznica miedzy tym jak kobiety sie obściskują a tym jak to robią faceci, nic na to nie poradze ale widok całujących sie facetówwywołałby u mnie chyba rozstruj żołądka
                            Ziemia serca mężczyzny jest kamienista… Tuż pod nią kryje się skała. Mężczyzna hoduje w niej to, co zdoła… i opiekuje się tym.

                            Skomentuj

                            • Skorka
                              Wspomógł BT
                              • Aug 2006
                              • 38

                              #44
                              Napisał kochany
                              Jak dla mnie to uwazam to za całkowicie normalne, gorzej jakby sie dwoch facetow za interes łapało

                              Co gorzej?! Ja nawet brałem koledze penisa do ust i on mi też brał, skończyłem w jego ustach i nie żałuje tego. Jak się bawić - to się bawić, furtkę wyrwać, furtkę wstawić! Fajne przeżycia!
                              Nie ma sprawy

                              Skomentuj

                              • swider28
                                Świntuszek
                                • Jun 2007
                                • 43

                                #45
                                padme lizalas ja nawet po myszce ?

                                Skomentuj

                                Working...