Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Falanga JONS
    Banned
    • Feb 2012
    • 1156

    Stąd wiemy, że to proste, bo to proste. Dla dziewczyn.
    Chyba, że jesteś wyjątkowo obrzydliwa.

    Skomentuj

    • Christophero
      Banned
      • Feb 2009
      • 1039

      Napisał Falanga JONS
      Stąd wiemy, że to proste, bo to proste. Dla dziewczyn.
      Chyba, że jesteś wyjątkowo obrzydliwa.
      Nie mowi sie tak do dziewicy...
      Nigdy...
      Tak robia tylko malo doswiadczeni...lowczy...

      Przecie nie jestes durniem prawda?

      Skomentuj

      • Falanga JONS
        Banned
        • Feb 2012
        • 1156

        Wiem lepiej jak się mówi, wiem lepiej jak się pisze, wiem lepiej jak się odpowiada logicznie na proste kwestie.
        W ogóle historia tego forum a szczególnie ostatnich tygodni wyraźnie dowodzi, że wszystko wiem lepiej.

        Skomentuj

        • Christophero
          Banned
          • Feb 2009
          • 1039

          Napisał Falanga JONS
          Wiem lepiej jak się mówi, wiem lepiej jak się pisze, wiem lepiej jak się odpowiada logicznie na proste kwestie.
          W ogóle historia tego forum a szczególnie ostatnich tygodni wyraźnie dowodzi, że wszystko wiem lepiej.
          Popelniasz fatalny blad...

          Skomentuj

          • Falanga JONS
            Banned
            • Feb 2012
            • 1156

            Jedyny błąd, jaki popełniam, to taki, że wchodzę w OT. Więc kończę, z poczuciem katolickiej, kibolskiej, intelektualnej i każdej innej wyższości.

            Skomentuj

            • Christophero
              Banned
              • Feb 2009
              • 1039

              Napisał Falanga JONS
              Jedyny błąd, jaki popełniam, to taki, że wchodzę w OT. Więc kończę, z poczuciem katolickiej, kibolskiej, intelektualnej i każdej innej wyższości.
              Nie daj sie zwiesc.
              To wyjscie to oznaka slabosci.
              To swiadomosc tego ze w zasadzie wiesz ze jestes bezsilny w obec mojej mocy
              Niestety bledem moze byc cos innego.
              Zmykaj

              Skomentuj

              • Aldrin
                Świętoszek
                • Aug 2014
                • 13

                Z małym poślizgiem, ale czas się wypisać z klubu. Myślałem, że to nigdy nie nastąpi, ale przełamanie się na kilku płaszczyznach pomogło. Pozdrawiam i trzymam kciuki za klubowiczów
                Last edited by Aldrin; 17-10-16, 16:45.

                Skomentuj

                • Kalilah
                  Administrator

                  Demoniczna Bogini

                  • Mar 2012
                  • 2687

                  Napisał Aldrin
                  Z małym poślizgiem, ale czas się wpisać z klubu. Myślałem, że to nigdy nie nastąpi, ale przełamanie się na kilku płaszczyznach pomogło. Pozdrawiam i trzymam kciuki za klubowiczów
                  A nie chodziło czasem o wypisanie się?
                  My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                  Regulamin forum

                  Skomentuj

                  • przyjaciel40
                    Perwers
                    • Jul 2010
                    • 1116

                    Napisał Falanga JONS
                    Wiem lepiej jak się mówi, wiem lepiej jak się pisze, wiem lepiej jak się odpowiada logicznie na proste kwestie.
                    W ogóle historia tego forum a szczególnie ostatnich tygodni wyraźnie dowodzi, że wszystko wiem lepiej.
                    oplułem monitor ze śmiechu idę się od...ć
                    Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

                    Skomentuj

                    • Bezsenny
                      Świętoszek
                      • Nov 2016
                      • 4

                      Czytam od dluzszego czasu forum, to czas sie zarejetrowac bylo ,a co za tym idzie wpisac do klubu

                      Wiek: 20, a nawet sie nie całowalem

                      Powody: Mysle, ze glownie niesmialosc, bo byly sytuacje ze dziewczyny do mnie gdzies zagadywaly, a ja nie umialem nawet pociagnac rozmowy tak zeby sie umowic, idiota. Brzydki nie jestem, obiektywnie mysle ze ponadprzecietny z wygladu i to powinno duzo ulatwiac, tylko co z tego jak wykorzystac tego nie umiem...

                      Dzisiaj postanowilem ze koniec z tym.
                      MISJA: Zaliczyc do końca 2016. I uda mi sie, albo stawiam browara kazdemu czlonkowi tego klubu! Ale juz sobie powiedzialem, ze z protytutka sie nie liczy . Mam juz dosc tego jak jest i jestem zdeterminowany zeby przelamywac niesmialosc
                      Od dzisiaj: Do boju kowboju!

                      Skomentuj

                      • thlo
                        Erotoman
                        • Jul 2016
                        • 513

                        Napisał Bezsenny
                        Dzisiaj postanowilem ze koniec z tym.
                        MISJA: Zaliczyc do końca 2016. I uda mi sie, albo stawiam browara kazdemu czlonkowi tego klubu! Ale juz sobie powiedzialem, ze z protytutka sie nie liczy . Mam juz dosc tego jak jest i jestem zdeterminowany zeby przelamywac niesmialosc
                        Od dzisiaj: Do boju kowboju!
                        Do końca 2016? jak ty chcesz to zrobić na żebraka dajmi dajmi zapomniałem ,że jesteś nie śmiały.
                        A to nawet dobrze se browarka wypije dawno nie piłem.

                        @Bezsenny
                        Wiesz tak się dzisiaj obudziłem w środku nocy i oglądam sobie zdjęcia pięknych polskich kobiet i zastanawiam się żyję całe życie w kraju pięknych kobiet podziwianych nawet za granicą a nigdy z żadną nie byłem.Brzmi to nie wiem jak ironia albo coś tym stylu.
                        To tak jakbyś całe życie miał koło siebie nie wiem np. luksusowy samochód ale nigdy byś nim nie pojechał.I dlaczego zawsze porównuje do samochodów, męskie zboczenie.
                        W związku z powyższymi przemyśleniami wnioskuję że Polska to naprawdę wyjątkowo nienormalny kraj.
                        Last edited by thlo; 14-11-16, 13:31. Powód: post pod postem
                        beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

                        Skomentuj

                        • barmetr
                          Perwers
                          • Feb 2009
                          • 1399

                          Trzeba chyba zmienić kanon lektur.

                          Napisał thlo
                          [..]zastanawiam się żyję całe życie w kraju pięknych kobiet podziwianych nawet za granicą a nigdy z żadną nie byłem.
                          Przestań je podziwiać. Zostaw to jałowe zajęcie cudzoziemcom, a szczególnie tym mitycznym pasterzom z Afganistanu. Niech się zachwycają po angielsku (głośno) lub po cichu (w paszto, dari, baloczi, uzbeckim).

                          Napisał thlo
                          W związku z powyższymi przemyśleniami wnioskuję że polska to naprawdę wyjątkowo nienormalny kraj.
                          Słowo "Polska" piszemy wielką literą, podobnie jak "Węgry", "Słowacja"," Rosja", itp.
                          Taka jest norma polszczyzny - najpiękniejszego z języków, a tak niedocenianego na tym forum.

                          Skomentuj

                          • Bezsenny
                            Świętoszek
                            • Nov 2016
                            • 4

                            Napisał thlo
                            Do końca 2016? jak ty chcesz to zrobić na żebraka dajmi dajmi zapomniałem ,że jesteś nie śmiały.
                            A to nawet dobrze se browarka wypije dawno nie piłem.
                            Nie szykuj sie tak szybko na tego browarka
                            Sporo czytam na necie w tematach damsko-męskich, chyba zaopatrze sie w jakąs dobrą książke (może ktoś coś poleci?), no ale wiadomo że to tylko teoria.
                            Dzisiaj i tak mam powód do dumy, wyszedłem z domu specjalnie w tym celu i nie stchórzyłem, zagadałem do 3 dziewczyn Starałem sie być wyluzowany, naturalny, ale wyglądało to raczej tak, że zabraklo mi jezyka w gębie, zestresowalem sie i pocić zaczalem, musialo to żalośnie wyglądać. Nie musze chyba mówić że od żadnej z 3 numeru nie dostalem (sam bym sobie nie dał xD). No ale nie od razu Kraków zbudowano.
                            Napisał thlo
                            Wiesz tak się dzisiaj obudziłem w środku nocy i oglądam sobie zdjęcia pięknych polskich kobiet i zastanawiam się żyję całe życie w kraju pięknych kobiet podziwianych nawet za granicą a nigdy z żadną nie byłem.Brzmi to nie wiem jak ironia albo coś tym stylu.
                            To tak jakbyś całe życie miał koło siebie nie wiem np. luksusowy samochód ale nigdy byś nim nie pojechał.
                            Myślisz, że gdybyś żył w innym kraju to by to coś zmieniło? Samochód, lepszy czy gorszy zawsze jest tylko samochodem i służy do tych samych celów.

                            Skomentuj

                            • thlo
                              Erotoman
                              • Jul 2016
                              • 513

                              @Bezsenny
                              No normalnie rządzisz zagadałeś nie do jednej ale 3 lasek?
                              Jesteś niesamowity teraz to macho się z ciebie zrobił

                              Myślę że jesteś jeszcze bardzo młody i przede tobą dużo czasu
                              zanim zaczniesz coś robić na poważnie ale nie zrażaj się ja też byłem taki w twoim wieku co nie oznacza ,że musisz skończyć jako prawiczek jak będziesz w moim wieku(28 lat).

                              Widzę ,że nie czytałeś forum wyraźni była mowa o tym ,że w innych krajach inna mentalność i podejście do ludzi.Z tymi samochodami to tak jakbyś powiedział ,że między biednym i bogatym nie ma różnicy chcesz być biedny czy bogaty.
                              wszyscy idą do ładnych dziewczyn bo chcą być bogaci towarzysko.
                              beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

                              Skomentuj

                              • lejcyn01
                                Świntuszek
                                • Sep 2013
                                • 72

                                Hej thlo... a Ty do ilu lasek wczoraj zagadales???

                                Skomentuj

                                Working...