W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Hiszpańska mucha

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Brzoskwinia
    Świętoszek
    • Aug 2005
    • 26

    #16
    Jak juz pisałem na niejednym wątku - hiszpańska mucha to taki troche shit. Działa bardziej na podświadomość, piłem to na sylwestra ze swoja przyjaciółka i potem sam, - to do czego doszło - drobne pieszczoty to tylko dlatego ze poprostu tego chcielismy, a nie zasługa muszki.

    Nie wierzcie w to....moze byc ok ale podwiadomość lub byc moze coś daje jeśli się zażywa to cały czas...


    Jeśli chodzi o takie rzeczy to wypróbowane mam i to polecam - żeńszeń - moja pani brała i miała ochote nieustannie i ja tez brałem to większa witalność poprostu.

    Skomentuj

    • Łukasz85
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2006
      • 374

      #17
      Ty , a gdzie to kupiles ? Allegro ??? Tam to wiesz , mozesz kupic wode mineralna , a nie muche . Co za problem nalac jakis ziolek , nakleic naklejke "Spanish bzyk "

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #18
        Zeńszen w jakiej postaci?
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • Y.T.
          Świętoszek
          • Mar 2006
          • 30

          #19
          uwaga z dawkowaniem. osoby z problemami wydolności serca 'kardiologicznymi' (a nie sercowymi) powinny stronic od zarzywania tego typu preparatów. osobiscie znam przypadek zawału serca dziewczyny ktorej podano zwiekszoną dawke owej 'hiszpańskiej muchy'
          pozdrawiam
          C-Mos - 2 Millions Ways (Axwell)

          Skomentuj

          • glizdziarz
            Banned
            • Sep 2005
            • 1981

            #20
            Ej amatorzy mocnych wrażeń wpiszcie w goooglach "mojka lekarska" a dowiecie się jak to działa. Miłej lektury

            Skomentuj

            • Brzoskwinia
              Świętoszek
              • Aug 2005
              • 26

              #21
              Napisał Łukasz85
              Ty , a gdzie to kupiles ? Allegro ??? Tam to wiesz , mozesz kupic wode mineralna , a nie muche . Co za problem nalac jakis ziolek , nakleic naklejke "Spanish bzyk "

              Ehhh...nie gustuje w tanim gów.... Kupowałem normalnie w sexshopie i nie taniej budce gdzie obok wibratorów leżą ziemniaki.

              A co do żeńszenia to BENDER brałem jakies witaminy gdzie była zwiększona dawka tego specyfiku i moja kobieta tez.

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #22
                Napisał glizdziarz
                Ej amatorzy mocnych wrażeń wpiszcie w goooglach "mojka lekarska" a dowiecie się jak to działa. Miłej lektury
                Kantaryda , majka lekarska, mucha hiszpańska, pryszczel lekarski.
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • szyderca
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jan 2006
                  • 200

                  #23
                  Bosh.. wystarczy butelka słodkiego czerwonego wina... to rozluźnia dość mocno... byle nie przesadzić bo sie wtedy nie da rady i zaśnie w trakcie stosunku
                  Niektórzy ludzie nie widzą tego, że są kretynami... jestem po to by im to uświadomić...

                  Skomentuj

                  • d4wid3k
                    Świętoszek
                    • Mar 2006
                    • 3

                    #24
                    Wiecie, powiem Wam. Ta mucha to shit dolalem tego wczoraj dla panny spoooooro, i wiecie co? lepila sie do mojej kolezanki... :/

                    Skomentuj

                    • radzio_z
                      Erotoman
                      • Feb 2005
                      • 496

                      #25
                      Napisał Zoom
                      No muszka jak najbardziej działa... kiedys na imprezie polewaliśmy panienką i efekt był powalający... tylko ze dziala z lekkim opóźnieniem
                      Zdajecie soboe sprawę z tego ze robienie czegoś takiego jest na bakier z prawem (i moralnością również). W życiu czegoś takiego bym nie zrobił. Chcecie przeleciec jakąś laskę na imprezie, to postarajcie się ją zdobyć, aby przespała się z wami będąc w pełni tego świadoma i zgodnie ze swoją wolą, a nie podajecie jej jakieś świństwo.

                      Pomijając fakt że zdobywanie laski poprzez podawanie jej chemii, to jak wygrywanie zawodów sportowych na dopingu, to też duże ryzyko. Nigdy nie wiecie jakie świństwo ktoś wam opchnie. Chcecie eksperymentować, sami łykajcie to na własne ryzyko. Ciekawe czy gdyby laska której to podacie, nagle zasłabła przyznalibyście się do tego co jej podaliście.

                      Nawet jesli kupilibyście prawdziwą Hiszpańską muchę i działałaby ona prawidłowo. Jakbyście się poczuli gdyby dziewczyna którą udało wam się przelecieć po podaniu afrodyzjaku, po kilku godzinach gdy przestanie to działać, załamałaby się bo nie potrafilaby sobie wytłumaczyć dlaczego się na to zdobyła, a np. ma stałego chłopaka którego własnie zdradziła (nie wiedząc dlaczego).

                      Własciwie po co trudzić się z hiszpańską muchą. Słyszałem że w pub-ach w użyciu jest narkotyk (nazwy nie pamiętam), po podaniu którego człowiek traci przytomność i kompletnie nie pamięta co się z nim działo. Po kilku godzinach laska budzi się gdzies w krzakach cała ospermiona, zakrwawiona. To dopiero jazda.

                      Jak dla mnie podawanie hiszpańskiej much osobie tego nie świadomej jest na pograniczu gwałtu, a za to można wylądować w pierdlu na długie lata.
                      Jestem niepokorny

                      Skomentuj

                      • Rojza Genendel

                        Pani od biologii
                        • May 2005
                        • 7704

                        #26
                        Napisał radzio_z
                        Słyszałem że w pub-ach w użyciu jest narkotyk (nazwy nie pamiętam), po podaniu którego człowiek traci przytomność i kompletnie nie pamięta co się z nim działo.
                        Masz na myśli zapewne GHB, znane także pod nazwą Rohypnol.
                        Ale to nie jest narkotyk.
                        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                        Skomentuj

                        • Bender
                          Administrator
                          • Feb 2005
                          • 3026

                          #27
                          Tragizujesz z ta mucha imho. Po tym nie traci sie swiadomosci. To daje ochote na seks, ale alkohol dziala podobnie. Tu i tu jest sie swiadomym swoich czynow. Wiec uoijanie czy "umuszanie" jest podobne imho. Rozni sie tylko skutecznoscia.
                          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                          Billy Crystal

                          Skomentuj

                          • radzio_z
                            Erotoman
                            • Feb 2005
                            • 496

                            #28
                            Napisał Bender
                            Tragizujesz z ta mucha imho. Po tym nie traci sie swiadomosci. To daje ochote na seks, ale alkohol dziala podobnie. Tu i tu jest sie swiadomym swoich czynow. Wiec uoijanie czy "umuszanie" jest podobne imho. Rozni sie tylko skutecznoscia.
                            Można powiedzieć że i tak i nie. Nie miałem do czynienia z HS więc mogę się domyślać jak działa, ale sądzę że działa jak każdy inny afordyzjak, tyle ze mocnej. Wszak czekolada to też afordyzjak, tylko innego kalibru. Sądząc po opisach jej dzialania przez ludzi którzy widzieli lub odczuli jej działanie, podana osobie tego nieświadomej daje poprostu z bliżej nieokreślonego powodu super ochote na sex i pobudzenie sexualne.

                            Wszystko zależy napewno od dawki, od nastroju w jakim znajduje się w danym momecie osoba której to podamy. Bądźmy szczerzy że już sam nastruj imprezy i alkohol rozluźniają, i czynią człowieka nieco łatwiejszym. Jeśli do tego dodamy komuś mocny afrodyzjak i to na dodatek w dużych dawkach (aby napewno zadziałało), to na serio taka dziewczyna może z dziką ochotą oddac się pierwszemu lepszemu, a po kilku godzinach gdy i promile i HS ulotnią się z organizmu, wogóle nie rozumiec swojego postepowania. Taka dziewczyna może się załamać jak sobie przypomni jak zaczeła się łasić do każdego chłopa na imprezie, aż w końcu któryś ją przeleciał. Dziewczyna poczuje się jak szmata i ****a która sama się prosiła, "a przecież nigdy taka nie byłam" powie sobie. Jasne że taka nie byla, bo działała od wpływem podanych jej środków i świadomie nigdy by czegoś takiego nie zrobiła.

                            Dlatego uwazam ze podawanie takich środków, które moga wpłynąc na czyjąś świadomośc i postępowania, osobie tego nie świadomej, która nie wyraziła na to zgody jest niewporządku i bardzo niebezpieczne.
                            0statnio edytowany przez radzio_z; 15-03-06, 03:11.
                            Jestem niepokorny

                            Skomentuj

                            • Bystry
                              Ocieracz
                              • Jan 2006
                              • 142

                              #29
                              po co wam to ... jak ktos to bierze to znaczy ze ma kompleksy lozkowe ... ;]

                              Skomentuj

                              • PSJ
                                Ocieracz
                                • Dec 2016
                                • 198

                                #30
                                Na edna osobe działa a na druga nie działa. Sprawdz a sie dowiesz

                                Skomentuj

                                Working...