Old 27-02-05, 14:34   #26
teta123
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Postów: 33
No nie wiem, głupio mi troche, ze nie ma oporów Bo chyba jestem wyjątkiem... Ja się bardziej boję, że mu się nie spodoba. jak on nie dojdzie albo coś to przecież będzie taka wtopa, że mu w oczy nigdy nie spojrze... To jest większy problem... A na mnie ma się spuścić? Na ubranie?
teta123 jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-05, 14:42   #27
Bender
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: New New York
Postów: 3 026

Płeć: Mezczyzna
Dojdzie dojdzie, o to sie nei martw, tylko badz cierpliwa Pozatym jesli nie dojdzie, tzn bedziesz juz miala dosc to przestan i spytaj czy mu sie podobalo - z pewnoscia przytaknie, a ze sie nie sposcil, to pomysli ze taki byl twoj plan - zeby juz przestac

Ps. Jesli sie obawiasz o "technike" to sprawdz PW...
__________________
Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
Billy Crystal
Bender jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-05, 14:46   #28
true_ann
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Postów: 111
Niech Ci zasugeruje kiedy juz bedzie dochodzil to wtedy dokonczysz reka.. uzywaj obu dloni, jedna pobudzasz penisa a druga dotykasz tylko jego "glowke".. jak sie postarasz to zlapiesz prawie wszystko w raczke
true_ann jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-05, 14:47   #29
teta123
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Postów: 33
A właśnie, ile to może trwac? Bo jak będe musiała godzine to robić, to mi tak zostanie Hehe, jakos nie zastanawiałam się jeszcze nad tym jak będe to robić Widziałam pare filmów... Chociaż jakby można opisać to byłabym wdzieczna :*
teta123 jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-05, 14:51   #30
Bender
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: New New York
Postów: 3 026

Płeć: Mezczyzna
Zalezy od faceta, od tepa, ale nie sadze ze wiecej niz 15 min itp. Zobcz swoje wiadomosci (PW) Filmy tez moga sie przydac (bedzie latwiej wyobrazic sobi to co przeczytalas)
__________________
Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
Billy Crystal

Ostatnio edytowany przez Bender; 27-02-05 at 14:53.
Bender jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-05, 14:56   #31
true_ann
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Postów: 111
to ciezko opisac.. to trzeba przezyc filmikow przez pierwszym oralem nie ogladalam ale i tak wiedzialam co robic zdaj sie na swoja kobieca intuicje i bedzie dobrze
true_ann jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-05, 15:00   #32
teta123
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Postów: 33
Dzięki wielkie Bender za poradniczek :* Ale ile to najkrócej a ile najdłużej moze trwać? Dzieki zawszystkie komenty, ale przyznam, że się trochę tego boje
teta123 jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-05, 15:30   #33
Bender
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: New New York
Postów: 3 026

Płeć: Mezczyzna
Bedzie dobrze Mysle ze bedzie trwalo min 2 min max 15... Choc sa faceci ktorzy maja problem z dojsciem... sa to jednak jednostki.
__________________
Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
Billy Crystal
Bender jest offline   Reply With Quote
Old 04-03-05, 17:31   #34
leon
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Postów: 53
Dziewczyno o dojście się nie martw facet dochodzi zawsze.
leon jest offline   Reply With Quote
Old 06-03-05, 00:10   #35
Bender
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: New New York
Postów: 3 026

Płeć: Mezczyzna
nie zawsze... mam kumpla ktory mowi, ze panna moze pracowac z 40 min i czasem to nic nie daje... sam sie dziwie ale tak mowi...
__________________
Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
Billy Crystal
Bender jest offline   Reply With Quote
Old 06-03-05, 14:12   #36
teta123
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Postów: 33
Mam nadzieje, ze mój nie jest takim wyjatkiem Myśle, że nie, bo kiedy bawie się rączką to erekcja następuje bez problemu Pozdro!

A właśnie, bo ja myśle, że mojemu facetowi nikt nigdy tego nnie robił. Jak mammu powiedzieć, żeby uprzedził mnie przed wytryskiem? 'Daj mi znać' to może być mało zrozumiałe. Nie chciałabym też powiedzieć poprostu 'Powiedz zanim sie spuścisz', bo to dla mnie jest zbyt ordynarne... Pozdro i dzięki za odpowiedź ;D

Ostatnio edytowany przez sister_lu; 24-03-09 at 04:04.
teta123 jest offline   Reply With Quote
Old 06-03-05, 14:27   #37
Bender
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: New New York
Postów: 3 026

Płeć: Mezczyzna
1. uzywaj opcji edytuj
2. Moje propozycje: "Powiedz jak bedzie Ci zbyt dobrze" albo poprostu "Powiedz jak bedziesz dochodzil". A jak chcesz naprawde ostro "chce zebys spuscil mi sie na piersi" (joke)
__________________
Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
Billy Crystal
Bender jest offline   Reply With Quote
Old 06-03-05, 20:57   #38
Różowa
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Postów: 171

Płeć: Kobieta
jak zauwazysz ze jest juz blisko (a zauwazysz pewnie) to mozesz sie spytac czy juz konczy.i tyle
__________________
....::: całuj mnie to taka piękna gra :::....
Różowa jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-05, 09:21   #39
Crazy Diamond
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: Mazowsze ;)
Postów: 24

Płeć: Mezczyzna
No nie wiem czy do dobry pomysł z tym pytaniem ;D. Załóżmy że facet dochodzi a ty na chwilę przed kończysz by ustalić czy to już. Keke, nie byłby zadowolony. Lepiej ustalić wcześniej co i jak, albo jak facet jest 'normalny' powie że to już. A tak na marginesie mnie kręci perspektywa 'zakończenia' na piersiach partnerki, bo kończenie w buzi nie jest zbyt rajcujące ...
Crazy Diamond jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-05, 13:43   #40
Różowa
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Postów: 171

Płeć: Kobieta
no wlasnie on pewnie tez sie bedzie czul niezrecznie tak jak ty i pewnie cie poinformuje zeby nie zrobic ci..niespodzianki
__________________
....::: całuj mnie to taka piękna gra :::....
Różowa jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-05, 14:32   #41
Crazy Diamond
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: Mazowsze ;)
Postów: 24

Płeć: Mezczyzna
Skoro to temat o seksie oralnym to mam propnuję małą dygresję. Czy dla was seks oralny to przyjemność fizyczna czy raczej psychiczne doznanie związane z tym że w jakimś sensie partner jest wam podporządkowany ? Bo ja osobiście mimo praktykowania tego rodzaju seksu z dwoma partnerkami stawiam raczej na to drugie. Moze jestem inny? Keke ;D.
Crazy Diamond jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-05, 14:37   #42
teta123
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Postów: 33
Hmmmm, ja jako kobieta myśle, że skupiła bym się jedynie na przyjemności odczuwanej tam na dole i pewnie, że facet w sumie jakoś się poświęca... Psychika? Hmmmm sama nie wiem... A co dotego spuszczania się to będzie jak będzie Damy radę!
teta123 jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-05, 14:40   #43
Crazy Diamond
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: Mazowsze ;)
Postów: 24

Płeć: Mezczyzna
Rozwaliłaś mnie tym ostatnim zdaniem A faceci, co o tym myślicie ? O mojej dygresji nie o zdaniu Tety ?
Crazy Diamond jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-05, 15:08   #44
teta123
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Postów: 33
o jeju no Piekne zdanie mi wyszło A wiecie co jeszcze? Jak wy możecie gadac normalnie o tym jak zrobicie facetowi loda? Nie tyle, że ja bym była skrępowana, ale on! Czy moglby mi ktos podac przyklad takiej delikatnej rozmowy?
teta123 jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-05, 16:16   #45
Bender
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: New New York
Postów: 3 026

Płeć: Mezczyzna
@ Crazy Diamond
Nie wiem o jakie podporzadkowanie Ci chodzi... Dla mnie to jest partnerstwo... A w 69 tez masz podpozadkowanie? A oral jest dla mnie przyjemnoscia fizyczna jak i mentalna
@ teta123
Jakie poświecenie? Dla mnie "minetka" jest bardzo przyjemna czynnoscia - nie poswiecam sie bynajmniej W koncu sam wyszedlem z tym krokiem
A co do rozmowy... to chodzi ci o to, zeby spytac go o wskazówki? Jesli tak, to rozmowa po skonczonym lodziku moze wygldac tak:
K: Mam nadzieje ze sie podobalo :>
F: No baa, pytanie :]
K: To fajnie, lubie jak Ci jest dobrze... Opiszesz mi co czules?
F: [...]
K: Fajnie, a co ci sie najbardziej podobalo?
F:[...]
K: Dobrze wiedzieć :> A masz jakis pomysl....

Albo 2 mozliwosc (jesli podaje Ci sposob na uzyskanie wskazowek) to powiedz mu ze chcesz byc mu podlegla i ze bedziesz robila dokladnie tak jak on Ci wskarze
__________________
Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
Billy Crystal
Bender jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-05, 21:45   #46
Chad
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Postów: 5
Bender
Nie mow ze to nie jest podporzadkowanie, kiedy dziewczyna kleka przed Toba i bierze Twojego czlonka do ust. A jeszcze jak zaczynasz wykonywac dodatkowe ruchy albo członkiem albo jej glowa to juz jest niemalze poswiecenie z jej strony. Wedlug mnie najslodsze z poswiecen, bo jedyna przyjemnoscia jaka z tego czerpie jest radosc sprawiana partnerowi. Tak samo jesli chodzi o minetke. Dla mnie jako dla faceta frajda z tego jest swiadomosc uszczesliwiania partnerki i mozliwosc obserwowania tego Choc przynam ze jest to niezle podniecajacy dla mnie bodziec.

Crazy Diamond
Dla mnie to jest przede wszystkim psychiczne doznanie. Strasznie mnie podnieca ten widok. A jesli chodzi o przyjemnosc to zalezy od umiejetnosci dziewczyny. Czasem jest za****scie, czasem ok, a czasem w ogole ciezko skonczyc. Ale na szczescie zawsze mozna pocwiczyc Trening czyni mistrza.
Chad jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-05, 22:35   #47
Bender
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: New New York
Postów: 3 026

Płeć: Mezczyzna
Hmm podporzadkowanie... to mi sie kojarzy, tak jak bym ja do tego zmuszal... Poprostu tak to juz jest ze raz jedna osoba ma inicjatywe, raz 2 Pozatym, jak juz mowilem - zawsze jest 69 i tam nie widze podporzadkowania, a seksem ralnym jest to nadal...
__________________
Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
Billy Crystal
Bender jest offline   Reply With Quote
Old 08-03-05, 06:46   #48
Różowa
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Postów: 171

Płeć: Kobieta
Chad
wyobraz sobie ze dla mnie to nie jest ZADNE poswiecenie.ani nie czuje sie podporzadkowana bo moge to skonczyc w kazdej chwili.i napewno nie robie tego tylko dla tego ze to jest przyjemnosc dla niego!!owszem poczatki tak wlasnie wygladaly ale teraz ja czerpie z tego frajde bo uwielbiam ten smak,zapach to cieplo.poprostu lubie to robic lubie sie bawic jezykiem,ustami itd
spojrzales na temat bardzo ogolnie i stereotypowo
__________________
....::: całuj mnie to taka piękna gra :::....
Różowa jest offline   Reply With Quote
Old 08-03-05, 12:47   #49
Crazy Diamond
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: Mazowsze ;)
Postów: 24

Płeć: Mezczyzna
Różowa to nie zupełnie tak. Te poświęcenie nie jest dosłowne,
przecież wszyscy wiemy że obydwie strony czerpia z tego tytułu przyjemność i nie ma tu mowy
o zmuszaniu do czegokolwiek. Prawda ? Wytłumaczę to w inny sposób. Taka forma seksu to jakby oddanie, podporządkowanie
się drugiej osobie. I mi to odpowiada, nawet jeśli to ja 'ulegam'. Poza tym to sprawianie przyjemności, które
właśnie jest tak podniecające (zwłaszcza psychicznie) przez swą formę. Trochę pokręciłem, ale mam nadzieję że nie do końca .
Crazy Diamond jest offline   Reply With Quote
Old 08-03-05, 14:27   #50
Chad
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Postów: 5
Crazy Diamond - dokladnie to mialem na mysli. W ten sposob "poswiecasz" swoja rozkosz by obdarowac nia partnera. W przeciwienstwie do normalnego seksu, gdy oboje czerpiecie podobna przyjemnosc.
Chad jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Mój pierwszy raz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

Podobne wątki
temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pierwszy seks - moja Mama travolta Opowiadania Autorskie 21 29-05-12 22:52
Wasz pierwszy orgazm Monix Kobieca dziurka 28 03-07-09 05:26
Moj pierwszy raz - kiedy ? Sylwia Mój pierwszy raz 30 31-07-05 19:58

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:56.
   Archiwum