W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jaki strapon dobrej jakości wybrać?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sapioseksualna9
    Świętoszek
    • Nov 2020
    • 2

    Jaki strapon dobrej jakości wybrać?

    Siemka, jestem tu nowa i stara, miałam już kiedyś dawno konto, niestety zapomniałam hasła, więc witam jeszcze raz

    Razem z drugą połówką poszukujemy dobrego strapona, ponieważ lubimy takie zabawy, mamy trzy zabawki i każda jest do kitu
    Mianowicie, jedna okazała się być za miękka (tzw cyberskóra), a wszystkie bez wyjątku są niewygodne w użyciu, z tego względu, że zbyt słabo trzymają się na biodrach mimo zapięcia. Tzn są dobre do hmm normalnego seksu, ale przy ostrzejszym nie trzymają się odpowiednio. Nie chcemy kupować kilka kolejnych w ciemno, więc mam prośbę o opinię, ale osób które używają takiego gadżetu w praktyce. Te wszystkie strapony na paskach raczej odpadają, są takie razem z majtkami, niestety nie są zbyt długie, znalazłam taki max 16cm
    Nie chciałabym zbędnych komentarzy, po prostu lubimy większe ;] Czy ktoś z forumowiczów wie, gdzie można znaleźć taki dobrze trzymający się sprzęt, najlepiej twardszy nie cyberskóra, oraz tak +19cm długości? Wszelkie bajery, czyli dodatkowy penis wewnątrz, zakrzywienie do stymulacji punktu G mile widziane
    0statnio edytowany przez Dawid; 03-11-20, 10:21. Powód: Nie linkujemy do aukcji allegro. Wstaw samo zdjęcie.
  • TomaszCracow
    Ocieracz
    • Sep 2019
    • 147

    #2
    Podepnę się do tematu, bo razem z partnerka tez poszukuje właśnie dobrego starpona z dodatkowym penisem wewnątrz (najlepiej z wibracjami) oraz końcówką stymulujacą punkt G. Używaliśmy takiego bez majtek czy pasków, tylko z dodatkową końcówka do cipeczki, ale przy penetracji też słabo to się trzyma. Także, podobnie jak Sapioseksualna9 licze na wasza pomoc w odnalezieniu odpowiedniego gadżetu
    Carpe diem

    Skomentuj

    • Sapioseksualna9
      Świętoszek
      • Nov 2020
      • 2

      #3
      I co, nikt nie używa straponów? ;]

      Tomasz zdecydowałam się na taki komplet




      jak przetestujemy to dam znać czy warto kupić może pomogę ;]
      0statnio edytowany przez sister_lu; 26-02-22, 23:02.

      Skomentuj

      • TomaszCracow
        Ocieracz
        • Sep 2019
        • 147

        #4
        Super, czekam więc na recenzję
        Carpe diem

        Skomentuj

        Working...