Old 01-11-06, 11:30   #101
Nicol
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Postów: 31

Płeć: Kobieta
loda jeszcze nie robilam ale chcielabym sprobowac a minetke przerabielam juz 2 razy
Nicol jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-06, 09:27   #102
Złośliwiec
Świntuszek
 
Zarejestrowany: May 2006
Miasto: toronto
Postów: 77

Płeć: Mezczyzna
Send a message via ICQ to Złośliwiec
Cytat:
Napisał Nicol
loda jeszcze nie robilam ale chcielabym sprobowac a minetke przerabielam juz 2 razy
omg... chcialabys sprobowac?? respect fot this girl... pewnie nie jestes z torunia
Złośliwiec jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-06, 21:42   #103
mooha69
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Medaliki City
Postów: 20

Płeć: Kobieta
moj pierwszy raz hehe.... było calkiem zabawnie bo tego dnia wszystko bylo nie tak nie mielismy zbyt wiele czasu i moj chlopak zaproponowal 69.. musze przyznac ze pomysl nie bardzo przypadl mi do gustu za to jego realizacja bardzo mi sie spodobala przelamanie sie troche mnie kosztowalo ale oplacalo sie
mooha69 jest offline   Reply With Quote
Old 18-11-06, 22:01   #104
Sun Kwo
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Postów: 128
Cytat:
Napisał true_ann
Jak wygladal Wasz pierwszy oralny raz? Ja jakos dlugo nie moglam sie przemoc-sama nie wiem czemu, bylo mi glupio bo moj chlopak bez problemow i to duzo wczesniej zaczal mnie tak zaspokajac ,no ale w koncu sie przemoglam i jest super Uwielbiam sprawiac mu przyjemnosc w ten sposob
Wycieczka rowerowa, na odludziu wziąłem ją siłą na minetkę na początku nie chciała ale potem chciała jeszcze

A z lodem poczekałem jeszcze kilka dni i chciała się odwdzięczyć.
Sun Kwo jest offline   Reply With Quote
Old 19-11-06, 11:26   #105
DarkAngel
Perwers
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Katowice
Postów: 1 020

Płeć: Mezczyzna
A jak to było u mnie?
Byliśmy ze sobą już jakiś czas, ograniczaliśmy się jednak tylko do pettingu. Pewnego razu poszliśmy do kolegi na imprezę [domówka]...
Jakoś nieznacznie po północy usunęliśmy się w cień i zajęliśmy pokój, w którym było baaardzo wygodne łóżko...
No i wtedy, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, moja kobieta wzięła go do ust, no a ja się później naturalnie odwdzięczyłem .

Miło wspominam.
__________________
>> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<
DarkAngel jest offline   Reply With Quote
Old 26-11-06, 17:47   #106
Black Princes
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Postów: 19

Płeć: Kobieta
Nie miałam z tym żadnych problemów...Pierwszy raz, jakiś miesiąc temu...Dla mnie to sama przyjemność.
Black Princes jest offline   Reply With Quote
Old 26-11-06, 21:38   #107
glamstar17
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: obojetnie
Postów: 19

Płeć: Kobieta
moj pierwszy raz tez byl u kumpla na imprezie .. zamknelismy sie w pokoju kumpla on zrobil mi minetke a ja jak zobaczyłam stojacego ptaszka nie mogłam sie oprzec i musialam wziac go do buzi było cudownie
glamstar17 jest offline   Reply With Quote
Old 02-05-07, 21:23   #108
ashleyyy
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Kraina Marzeń
Postów: 182

Płeć: Kobieta
Ja jakos się boję... Głupio mi bo on juz to zrobil a ja ajkos niemoge.. Nie że sie brzydzę tylko poprostu się boję że sobie nieporadze.. niewiem co i jak robić ;x;x Ale wiem ze dam rade.. tak sobie calyczas powtarzam :p
ashleyyy jest offline   Reply With Quote
Old 02-05-07, 23:40   #109
Bender
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: New New York
Postów: 3 026

Płeć: Mezczyzna
Dwie opcje.
1. Przeczytaj temat "recepta na super lodzika" u nas na forum
2. Wez go do reki, wzrok niewinnej niewiasty i powiedz "Badz moim instruktorem"
__________________
Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
Billy Crystal
Bender jest offline   Reply With Quote
Old 03-05-07, 00:14   #110
villemo
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: NIbylandia - znaczy się Łódź :P
Postów: 13

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał Bender
2. Wez go do reki, wzrok niewinnej niewiasty i powiedz "Badz moim instruktorem"
Bender jesteś niemożliwy...
__________________
człowiek umiera, kiedy przestaje marzyć...
villemo jest offline   Reply With Quote
Old 03-05-07, 22:43   #111
Civic
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Własny świat ;)
Postów: 44

Płeć: Kobieta
hmm..
Mi jakos długo zastanawianie sie czy sprawić mu przyjemnosc oralnie czy tez nie nietrwalo. Kiedys na festynie poszlismy przed moj dom na kanape, całowalismy sie, dotykalismy i wkońcu postanowilam, że chcialabym sie zapoznac z pewnym panem na dole co sie zowie Michal =) Ten gosć mi sie tak strasznie spodobal, ach..normalnie ma to cos Pierwszym razem nie doszedł ale podobalo mu sie..=) A ja z Michalem jestem za pan brat. Nie jest zbytnio rozgadany ale to milczenie mówi za siebie =D


Natomiast co do minetki moj chlopak chciał mi ja pewnego razu zrobic lecz nie pozwolilam. A póxniej kiedy chcial mi sie odwdzieczyc za fellatio po jakims czasie poprostu uleglam I oczywiscie nie żałuje.
Ja mialam wtedy 16 lat, a on 19 i bylismy ze soba..(?)..trzy tygodnie bodajrze..i jestesmy ze soba do tej pory.
Civic jest offline   Reply With Quote
Old 27-06-07, 10:27   #112
Esmael
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Warszawa
Postów: 61

Płeć: Mezczyzna
Hmmm ... Moja pierwsz minetka, pamiętam dobrze; wakacje nad morzem i malutka, drobniutka blondyneczka, ok. 20 l. z wygoloną cipeczką. Opierała sie ale ją zmogłem, w trakcie lizania juz sie nie broniła tylko bawiła sie moimi włosami. Od niej chba teraz lubie wygolone cipki bo kołtuny mnie odrzucają.
A pierwszy lodzik ... ? Kurcze to gorzej pamiętam. Może dlatego, że minetkę bardzeij przeżywałem... ?
Ach - już wiem, to było ze 3 lata później z inną dziewczyną w samochodzie. To był też Jej pierwszy raz, ale Ją nauczyłem co trzeba i tak jak ja lubię. później było też z połykiem
Teraz mam kobitę która nie bardzo lubi oral, polizać sie czasem daje ale laski nie robi - szkoda, bo to bardzo lubię ...
__________________
Nie ma ryzyka - nie ma zabawy ...
Esmael jest offline   Reply With Quote
Old 29-06-07, 17:17   #113
roman g
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: w zadupiu
Postów: 25

Płeć: Mezczyzna
ja swoj pierwszy raz oralny przezylem jakies 2 miechy temu i nie powiem ze bylo cudowne przezycie acz ciekawe nastepne razy były juz spoooro leprze a kiedy ostatnio mialem 1 finał podczas fellatio prubowałem odsunac glowe mojej pani od siebie lecz ta uparła sie i skonczylem w jej buzi co prawda dostala tylko troszne i od razu wyjela go z buzi ale za toto co trafilo do buzi juz z niej nie wylecialo tylko powedrowalo dalej

natomias moja pierwsza minetka tez nie byla za wspaniala od tak jakos chcialem to zrobic a ze nie bylo sprzeciwow to starałem sie i staralem ale orgazm u mojej partnerki nie nadchodzil lecz po lekturze forum i paru rozmowach bylo znacznie lepiej
roman g jest offline   Reply With Quote
Old 29-06-07, 17:29   #114
Enea
Perwers
 
Zarejestrowany: Dec 2005
Miasto: =)
Postów: 1 010

Płeć: Kobieta
heheh powiem szczerze, ze nie pamietam...

Moj facet opowiedzial mi ostatnio historie jego pierwszego orala... Jego owczesna dziewczyna zaciagnela go do damskiego kibla i poprosila zeby zaspokoil ja oralnie. Pech chcial, ze ktos z imprezowiczow sie zapodzial i przed drzwiami do kibla stal sznur dziewczyn wolajacych byla mojego faceta zeby wyszla i pomogla im szukac... Coz, wyszli oboje moj facet byl tak zawstydzony, ze tylko sie usmiechnal walnal glupio " Wow, bit hot in here... isn't it? How r u anyway??" dyskusji mu sie zachcialo... hehe plakalam ze smiechu jak mi o tym opowiedzial
Enea jest offline   Reply With Quote
Old 06-02-09, 04:32   #115
barbie.is.dead
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 1

Płeć: Kobieta
było to raczej wcześnie, trochę się bałam, ale wrażenia ogólnie super
barbie.is.dead jest offline   Reply With Quote
Old 06-02-09, 17:16   #116
brrruno
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Miasto, w którym upadł pomnik lenina :)
Postów: 32

Płeć: Mezczyzna
Send a message via Skype™ to brrruno
Specyficznie, całowałem ją po brzuchu a ona sama zniżyła ręką moją głowę do swojego ogrodu
brrruno jest offline   Reply With Quote
Old 06-02-09, 19:20   #117
extasylove
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 129

Płeć: Kobieta
a ja powiem szczerze,ze nie pamietam.za to pamietam "pierwsze razy" z moim obecnym partnerem. jesli chodzi o minetke: bylismy u mnie,lezelismy na lozku,on calowal mnie namietnie,nagle zaczal rozpinac mi spodnie.spojrzalam wystraszona na niego (seks?to byloby troche za szybko,ledwo zaczelismy ze soba) a on na to:" spokojnie,nie chce z Toba uprawiac seksu...na razie. chce po prostu wylizac Ci cipeczke". ohh,pozwolilam mu i musze powiedziec,ze robi najlepsze minetki jakie kiedykolwiek mialam lobuz jeden co do lodzika- to pare dni pozniej,u niego w garazu,zaczelismy sie calowac, a ja po prostu wyjelam mu jego przyjaciela ze spodni,znizylam sie nizej,ukleklam i... niom,fajnie byloon do tej pory to wspomina z maslanymi oczetami hehe
extasylove jest offline   Reply With Quote
Old 06-02-09, 23:54   #118
calientepollas
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koszałkowo
Postów: 5

Płeć: Kobieta
Hmm.. moja pierwsza minetka to prezent urodzinowy, na dodatek niespodziewany... Choć wcześniej były próby namowy to z negatywnym skutkiem, a tak prezentu urodzinowego nie wypada odrzucić Przyznam, że ta forma rozrywki przypadła mi do gustu.

Z odwdzięczeniem się poczekam do urodzin partnera Jak chce to poczeka
calientepollas jest offline   Reply With Quote
Old 07-02-09, 04:39   #119
takasama
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 10

Płeć: Kobieta
Ja jeszcze tego nie robiłam, ale wiem ze nie miałabym oporów. Do rączki nie miałam oporów, więc dalej też nie będę miała
Bardziej opór mam przed tym żeby nawet facet rozpiął mi spodnie. Wtedy po prostu nastrój pryska, ja sie speszam i po wszystkim
takasama jest offline   Reply With Quote
Old 07-02-09, 04:45   #120
agnesed
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 3

Płeć: Kobieta
Pierwszy raz totalna klapa. Z mojej storny pelne otwarcie i swoboda. 30min masowania, ssania, przygryzania, lizania, hand job, jajeczka i glowka i nic. Partner nie mogl sie skupic, bylo mu dobrze, ale nie mogl dojsc. Po tym bardzo zle sie czulam, ze ze mna cos nie tak, ze nie potrafie zrobic dobrze.

Na szczescie po zmianie partnera wszystko bylo ok i za pierwszym razem (a robilam to samo co z poprzednim) doszedl i poczulam satysfakcje, ze moze wtedy nie bylam taka beznadziejna skoro temtu sprawilam przyjemnosc robiac to samo.

Jesli chodzi o miejsce to zawsze w ich mieszkaniu.
agnesed jest offline   Reply With Quote
Old 09-02-09, 01:37   #121
VictoriiA
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Stolyca
Postów: 683

Płeć: Kobieta
To i to w moim mieszkaniu. On mi - wzbraniałam się, chociaż bardzo tego chciałam - ale tak dla zasady pierwszy raz był jedynym podczas którego nie doszłam - jednak ćwiczenia czynią mistrza 4 miesiące związku. Ja mu ? Miesiąc później, on się wzbraniał, ja zdominowałam sytuację - nie pożałował
VictoriiA jest offline   Reply With Quote
Old 10-02-09, 08:37   #122
Calvados
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 23

Płeć: Kobieta
on pierwszy zaczął... ja bardzo chciałam, ale... bałam się jak on zareaguje!
Calvados jest offline   Reply With Quote
Old 11-02-09, 18:48   #123
Misieq87
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 4

Płeć: Mezczyzna
W moim przypadku pierwszy oralny raz był z inicjatywy partnerki Kiedyś myślałem sobie: "co fajnego może być w minetce?" ale jak zobaczyłem jej myszkę od razu wziąłem się do roboty i mi posmakowało A pierwszy lodzik który mi zrobiła był całkowitym zaskoczeniem, bo najpierw oświadczyła że to koniec igarszek, a później rzuciła mnie na łóżko i zaczęła działać Miło wspominam ten wieczór
Misieq87 jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-09, 01:22   #124
ZnudzonySeksem
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 10

Płeć: Mezczyzna
A u nas moja kobietka zrobiła mi lodzika jakos po 3 miesiacach wspołzycia....
Ja jej oczywiscie za pierwszym razem
ZnudzonySeksem jest offline   Reply With Quote
Old 16-02-09, 03:25   #125
karusia
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 9

Płeć: Kobieta
mój pierwszy raz to bodaj w wieku 18 lat, byłam cholernie ciekawa i sama spytałam chłopaka czy mogę. tak mu się spodobało że chwilkę później było po wszystkim on na szczęście mi się po chwili odwdzięczył i to było zdecydowanie ciekawsze
karusia jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Mój pierwszy raz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

Podobne wątki
temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pierwszy seks - moja Mama travolta Opowiadania Autorskie 21 29-05-12 22:52
Wasz pierwszy orgazm Monix Kobieca dziurka 28 03-07-09 05:26
Moj pierwszy raz - kiedy ? Sylwia Mój pierwszy raz 30 31-07-05 19:58

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:33.
   Archiwum