Okres,po odstawieniu tabletek..

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • itq78
    Banned
    • Nov 2010
    • 43

    Okres,po odstawieniu tabletek..

    Witam, mam pytanie czy jak się stosuje antykoncepcje, to po odstawieniu tabletek miesiączka zawsze powinna być w ten sam dzien?? ja np,odstawiam tabletki w wtorek a okres dostaje w sobote,ale nie zawsze jest to sobota,raz jest niedziela,raz dzien wczesniej piątek...czy to normalne???
  • Atram
    Świętoszek
    • Aug 2007
    • 4

    #2
    Ja mam pytanie co do przyjmowania Diane 35. Problem polega na tym że pomyliłam strony blistra i zamiast wziąć kolejną z rzędu tabletkę wzięłam tą którą powinnam wziąć ostatniego dnia przyjmowania. Z tego co wiem to Diane nie jest dzielona na żadne okresy (tak przynajmniej wyczytałam), jednak mam problem, gdyż pojawiło się po tej pomyłce delikatne krwiste plamienie (zaznaczę że to mój pierwszy blister wcześniej nie zażywałam żadnej antykoncepcji). Plamienie wystąpiło w czasie seksu (nie szaleliśmy) w spermie również było odrobinę krwistego płynu, a w czasie stosunku czuć było zapach krwi- przypuszczam, że krwista wydzielina jest moja. I teraz moje pytanie- czy plamienie spowodowane jest pomyleniem tabletki czy jest to po prostu to plamienie występujące w czasie brania pierwszych opakowań którymi nie powinno się jakoś specjalnie przejmować i drugie pytanie jak się ma to plamienie do zajścia w ciążę. Następnie obecnie jestem w piątym dniu po odstawieniu tabletek (7 dni przerwy) a okresu ani widu ani słychu, czy to jest normalne?

    PS: Może któraś z Was miała taki sam/podobny problem i może podszepnąć w tej sprawie- ze względów fizyczno-technicznych nie mogę iść do ginekologa.

    Skomentuj

    • Bujda
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 725

      #3
      Atram nie masz co się przejmować- to wszystko czasem się zdarza.
      Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

      Skomentuj

      Working...