Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • derte1
    Świętoszek
    • Jan 2007
    • 3

    no to świetnie widac nie będe sam:>:>:>

    Skomentuj

    • KSU
      Ocieracz
      • Aug 2006
      • 99

      Niedawno kumpel powiedział mi żebym zmienił swoje nastawienie do tych spraw. Bo ja ogólnie ustawiam sie na pozycji z góry przegranej. Ale np jak zmienic swoje nastawienie jak doświadczenia utwierdzają mnie w słuszności mojego rozumowania. Ale prawdą jest to że ludzie wyczuwaja twój strach i niepewność i sa przez to jeszcze bardziej niedostępni dlatego osoby myslące pozytywnie przebojowe sa lubiane postanawiam cos z moja sytuacja zrobic mam nadzieje ze mi sie uda bo sam jestem na siebie zły już (troche zamotałem ale mysle ze istotne informacje sa dla was czytelne)
      ...:::ruch to zdrowie więc sie ruchajmy:::...

      Skomentuj

      • BORO
        Świntuszek
        • Nov 2006
        • 92

        dalej nic - niestety
        Last edited by BORO; 15-10-10, 22:20.

        Skomentuj

        • Bender
          Administrator
          • Feb 2005
          • 3026

          KSU
          sam sobie odpowiedziales. Musiz byc przebojowy. Dostaniesz po glowie? Doswiadczenie. Co nie zabija to wzmacnia. A powodzenie, gdy bedziesz probowal jest w sumie pewne - masz to z czystego prawdopodobienstwa
          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
          Billy Crystal

          Skomentuj

          • BeeEl
            Świętoszek
            • Dec 2006
            • 7

            Napisał smok43
            to teraz ja, niemam nic do ukrycia.

            Wiek: 15

            Powód: Wiem że jeszcze za wczesnie...
            Nie bądz hipokrytą !

            Skomentuj

            • Edgar
              Świntuszek
              • Aug 2006
              • 48

              Napisał Bystry
              tak jak mam 16 lat i nadal jestem prawiczkiem jakoś nie czuję się na "siłach"

              za młody wiek, chopcze
              Bo dawałem linki do Bitefightu...

              Skomentuj

              • Mikel
                Świętoszek
                • Sep 2006
                • 3

                19 lat skoncze w kwietniu. prawie to zrobilem ale partnerka w pierwszym przypadku w ostatniej chcwili odmowila.pozniej druga tez to samo.ale bylo fajnie chociaz tyle przezyc.moze jesczze bedzie mi kiedys dane to zrobic;D

                Skomentuj

                • Bouncy Dee
                  Ocieracz
                  • Dec 2006
                  • 143

                  Napisał DarkAngel
                  Młodzież zaczyna coraz wcześniej "korzystać z życia" [nie mówię tu tylko o seksie]...
                  Cóż na to poradzić...

                  Tak czy siak, boję się tego, co będzie za kilka/kilkanaście lat, jeśli "postęp" będzie nadal zmierzał w tę stronę .
                  No wlasnie, czyli niejestes za tym. . Mi az zal patrzec na te niektore laski jak sie szmaca. Wszystko juz idzie... . Papierosy to na pozadku dziennym, pozniej alkohol (pozniej taka nayebana daje wszystkim), seks itp. Strasznie tego nielubie i niepodoba mi sie to. Nieuwazam ze powinni sie wszyscy bawic lalkami i samochodzikami do wieku 18 lat, ale to nie tak ma to wszystko wygladac, jak wyglada... . Glupota+hormony+uzywki w mlodym wieku nic dobrego niewroza... . No niedlugo, to juz niestety dziewic hehe niebedzie dla nikogo . Ze tak to ujme... .

                  No, a ja tez jestem prawiczkiem hehe (ale niedlugo to sie zmieni hehehe <diabelek> )
                  Kocham OLDCHOOL...
                  Kocham STARE CZASY...

                  Skomentuj

                  • k700i
                    Świętoszek
                    • Nov 2006
                    • 1

                    Ostatnio byłem na disco bo mnie kuzyn namówił żebym poszedł i normalnie masakra 3/4 kobiet to juz ze tak powiem na "fazie" no i wiadomo co mozna z taka zrobić. A wracając do tematu to za kilka miechy bedzie 19 i nadal prawiczek P Moze czekam na tą jedyną hehe pozdr

                    Skomentuj

                    • Praw20Wroc
                      Świętoszek
                      • Mar 2006
                      • 7

                      21 lat i trochę (rocznik 85)
                      Powód: ...
                      Chyba mam pecha... Nie mam za dużo koleżanek, klubów nienawidzę... Jeśli jakaś dziewczyna mi się podoba, to najczęściej się okazuje, że jest zaręczona albo mężatka Teraz mam np. taką sytuację.. Jest pewna dziewczyna, jednak jest zaręczona - na wakacje ma wziąć ślub, a ja nie chce psuć jej szczęścia. Bo wygląda na szczęśliwą, a do tego nie wiem co tak naprawdę myśli o mnie... Ona uważa, że przyjaźń damsko-męska istnieje, ja w taką przyjaźń nie wierze Do tego zostałem skrzywdzony przez pewną panią Fakt, że to ona wyszła na ****ę, ale uraz zostaje... Było to w 2003 (heh, moja 18 ) ale jakoś boli do tej pory... W dodatku wszyscy zapomnieli o tym, wszyscy tylko nie ja Potem był drugi cios... Dziewczyna się przymila, uśmiecha i w ogóle, a po jakimś czasie jak gdyby nigdy nic, ma już innego... Tja... Teraz to chyba się boję być odrzuconym/skrzywdzonym.
                      Nie chce też z "pierwszą lepszą", bo to chyba nie o to chodzi, a na pewno nie po pijaku.
                      Poza tym nie zauważam zainteresowania moją osobą ze strony płci przeciwnej...
                      Nie wiem, dziwny jestem... I smutno mi z tym faktem, ale trzeba żyć dalej, nic na to nie poradzę. Bo próbowałem i to nie raz i już mi się po prostu nie chce A jak już pisałem w temacie o fantazjach "Seks z prawiczkiem" - mi by wystarczyło zwykłe, czułe objęcie.. Żebym się choć miał do kogo przytulić...

                      Forsaken... Abandoned... Doomed to solitude... Scattered Soul of this fuckin' world
                      ta... niedane mi być kochanym na tym świecie

                      Skomentuj

                      • Cloud
                        Świntuszek
                        • May 2006
                        • 77

                        heh umnie ta 18 leci ale nadal nic :/ ja sie do tego niedaje musialbym sie od nowa urodzic bo teraz zeby wszystko naprawic musialbym poswieci chyba na to 2 lata i duzo cierpienia. Najpierw bolesne wizyty u dentysty bo kurde boje sie tego cholery jak diabla i choc prubuje niepoteafie pokonac tego strachu, potem kuracja odchudzajaca, potem silownia zeby nabrac troche sily a potem jakas kuracja psychiczny bo ja kur**** strasznie nielubie sie bic i to tez nigdy w zyciu sie niebilem i niemam zamiaru a znow zeby ktos mnie wyprowadzic z ruwnowagi zeby mu przy***** to tez sie musi dobrze postarac inna osoba by juz dawno wybuchla a ja nadal bylby esensja spokoju...

                        Napisał Praw20Wroc
                        Poza tym nie zauważam zainteresowania moją osobą ze strony płci przeciwnej...
                        Nie wiem, dziwny jestem... I smutno mi z tym faktem, ale trzeba żyć dalej, nic na to nie poradzę. Bo próbowałem i to nie raz i już mi się po prostu nie chce A jak już pisałem w temacie o fantazjach "Seks z prawiczkiem" - mi by wystarczyło zwykłe, czułe objęcie.. Żebym się choć miał do kogo przytulić...

                        Forsaken... Abandoned... Doomed to solitude... Scattered Soul of this fuckin' world
                        No ja tez niezauwazam zainteresowania moja osoba ze strony plci przeciwnej. Nigdy takiego zainteresowania nie bylo :/
                        Last edited by Cloud; 13-02-07, 02:22.

                        Skomentuj

                        • meahev
                          Świętoszek
                          • Sep 2006
                          • 10

                          tez jakos tak mam ze jak znajde jakas fajna dziewczyne to jest mezatka albo jest zareczona...
                          jeszcze tak mam ze zawsze szukam sobie jakiejs starszej bo one wydaja sie byc rozsadniejsze a zawsze trafiam na niedojrzale
                          taki los

                          Skomentuj

                          • Edgar
                            Świntuszek
                            • Aug 2006
                            • 48

                            Napisał Cloud
                            heh umnie ta 18 leci ale nadal nic :/ ja sie do tego niedaje musialbym sie od nowa urodzic bo teraz zeby wszystko naprawic musialbym poswieci chyba na to 2 lata i duzo cierpienia. Najpierw bolesne wizyty u dentysty bo kurde boje sie tego cholery jak diabla i choc prubuje niepoteafie pokonac tego strachu, potem kuracja odchudzajaca, potem silownia zeby nabrac troche sily a potem jakas kuracja psychiczny bo ja kur**** strasznie nielubie sie bic i to tez nigdy w zyciu sie niebilem i niemam zamiaru a znow zeby ktos mnie wyprowadzic z ruwnowagi zeby mu przy***** to tez sie musi dobrze postarac inna osoba by juz dawno wybuchla a ja nadal bylby esensja spokoju...



                            No ja tez niezauwazam zainteresowania moja osoba ze strony plci przeciwnej. Nigdy takiego zainteresowania nie bylo :/

                            Witam

                            Nie jesteście sami

                            Za każdym razem gdy spojrze sie na dziewczyne. która mi sie podoba to ona zaraz ucieka w drugą strone wzrokiem i udaje że mnie niewidzi, poprostu jestem nieatrakcyjny.
                            I sie nie przejmuje
                            A ja na to wszystko leje
                            Bo dawałem linki do Bitefightu...

                            Skomentuj

                            • KSU
                              Ocieracz
                              • Aug 2006
                              • 99

                              Edgar nie wszyscy maja takie lekkie podejście do tych spraw co ty
                              ...:::ruch to zdrowie więc sie ruchajmy:::...

                              Skomentuj

                              • Ronaldo
                                Świntuszek
                                • Jul 2006
                                • 70

                                Napisał Praw20Wroc
                                21 lat i trochę (rocznik 85)
                                Powód: ...
                                Chyba mam pecha... Nie mam za dużo koleżanek, klubów nienawidzę... Jeśli jakaś dziewczyna mi się podoba, to najczęściej się okazuje, że jest zaręczona albo mężatka Teraz mam np. taką sytuację.. Jest pewna dziewczyna, jednak jest zaręczona - na wakacje ma wziąć ślub, a ja nie chce psuć jej szczęścia. Bo wygląda na szczęśliwą, a do tego nie wiem co tak naprawdę myśli o mnie... Ona uważa, że przyjaźń damsko-męska istnieje, ja w taką przyjaźń nie wierze Do tego zostałem skrzywdzony przez pewną panią Fakt, że to ona wyszła na ****ę, ale uraz zostaje... Było to w 2003 (heh, moja 18 ) ale jakoś boli do tej pory... W dodatku wszyscy zapomnieli o tym, wszyscy tylko nie ja Potem był drugi cios... Dziewczyna się przymila, uśmiecha i w ogóle, a po jakimś czasie jak gdyby nigdy nic, ma już innego... Tja... Teraz to chyba się boję być odrzuconym/skrzywdzonym.
                                Nie chce też z "pierwszą lepszą", bo to chyba nie o to chodzi, a na pewno nie po pijaku.
                                Poza tym nie zauważam zainteresowania moją osobą ze strony płci przeciwnej...
                                Nie wiem, dziwny jestem... I smutno mi z tym faktem, ale trzeba żyć dalej, nic na to nie poradzę. Bo próbowałem i to nie raz i już mi się po prostu nie chce A jak już pisałem w temacie o fantazjach "Seks z prawiczkiem" - mi by wystarczyło zwykłe, czułe objęcie.. Żebym się choć miał do kogo przytulić...

                                Forsaken... Abandoned... Doomed to solitude... Scattered Soul of this fuckin' world
                                Wspolczuje Ci..i ja mialem podobnie, ze balem sie ze zosatne znowu skrzywdzony...teraz jestem z super dziewczyna ale nadal mam takie mysli...w sumie wolal bym umrzeć niż zostać zdradzonym.

                                Troche wiecej pewnosci siebie chlopaki. Nie raz jest tak, ze kolesie co maja po 170 cm i sa grubasami bujaja sie z super laskami. Jaki z tego moral? -> Jezeli nie mozesz zaimponowac wygladem, zaimponuj czyms innym dziewczynie.

                                Wiecej pewnosci siebie chlopaki.

                                Skomentuj

                                Working...