W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pominięcie tabletki w 3 tygodniu.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Malinka_a
    Perwers
    • Feb 2011
    • 1219

    Yasminelle Pominięcie tabletki w 3 tygodniu.

    w ulotce jest napisane tak:
    W przypadku pominięcia tabletki w 3 tyg. możliwe są dwa warianty postępowania: należy przyjąć pominiętą tabletkę jak najszybciej, nawet jeśli oznacza to jednoczesne przyjęcie dwóch tabletek, a przyjmowanie tabletki z następnego opakowania rozpocząć od razu po dokończeniu aktualnego (krwawienie wystąpi po dokończeniu drugiego opakowania) lub nie przyjmować już tabl. z aktualnego opakowania, zrobić 7-dniową lub krótszą przerwę (należy wliczyć dzień, w którym pominięto tabletkę) i rozpocząć przyjmowanie tabl. z następnego opakowania.
    w moim przypadku pominiętą tabletką jest ostatnia z opakowania, czyli "niedzielna". może mi teraz ktoś prosto i logicznie wytłumaczyć jak długą przerwę mam zrobić i kiedy przyjąć tabletkę z nowego opakowania? normalnie zaczynam od poniedziałku, to znaczy, że teraz mam zacząć od niedzieli, czy jak?
    0statnio edytowany przez Malinka_a; 02-04-12, 15:42.
    widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
    jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
    bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada
  • Malinka_a
    Perwers
    • Feb 2011
    • 1219

    #2
    aha, dzięki, bo z tego stresu straciłam możliwość czytania ze zrozumieniem.
    widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
    jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
    bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

    Skomentuj

    • holly
      Perwers
      • Feb 2009
      • 1090

      #3
      Ja też tak kiedyś zrobiłam, Red wyjaśniła najprościej jak się da ;]

      Rozpoczynanie drugiego opakowania bez przerwy nie ma większego sensu, pominięcie ostatniej/przedostatniej tabletki jest w miarę "bezpieczne" (nie potrzeba dodatkowego zabezpieczenia itp) a ja po dwóch opakowaniach pod rząd puchłam jak bąbel ;]
      C'est la vie.

      Skomentuj

      Working...