W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Budzenie partnera seksem oralnym, dobry pomysł?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Azul
    Perwers
    • Jan 2022
    • 850

    Zazwyczaj się nie opieracie, a taka pobudka bywa mniej inwazyjna na wypadek, gdyby ktoś nie lubił. I jeszcze dla mnie nad wyraz przyjemna. Jak facet jest ogarnięty, to przyciągnie blisko, obejmie i można zniknąć w ramionach i podrzemać jeszcze trochę.
    Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

    Skomentuj

    • Nolaan_2.0
      Erotoman
      • Aug 2014
      • 492

      No właśnie z tym u mnie różnie bywa. Mój osprzęt jest dość wrażliwy na dotyk w początkowym stadium bycia zajętym kobieco, więc z tą przyjemnością to takie 50/50. I nie chodzi o budzenie a o oral w ogóle. Trochę jakby jestem na nie w temacie

      Poza tym w większości sytuacji to ja byłem tym budzącym, jakoś nie miałem okazji sprawdzić jak to działa, stąd powyższe. Odpowiedniej kobiety jeszcze nie spotkałem, ot i wszystko.

      Pomysł sam w sobie dobry, bo każda pobudka tego typu jest na propsie.
      Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
      Marek Hłasko

      Skomentuj

      • Marcinkos

        Jestem za

        Gdyby moja partnerka z samego rana podłożyła mi swoją cipkę do wylizania to było by super. Nie zwlekał bym i zabrał bym się do roboty. Czasami zdarza się, że z rana jest sympatyczny lodzik zrobiony, tylko że mnie to nakręca znowu na cały dzień i później co chwilę mi staje i nie mogę się skupić aż do wieczora

        Skomentuj

        • Azul
          Perwers
          • Jan 2022
          • 850

          Znaczy, że lodzik mało skuteczny... albo tak masz
          Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

          Skomentuj

          Working...