Zmeczenie w trakcie stosunku

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • koks2000
    Świętoszek
    • Oct 2013
    • 4

    Zmeczenie w trakcie stosunku

    Witam,

    Nigdy jakos nie zwracałem na ten "problem"? uwagi bo wydawało mi sie to normalne.

    Podczas stosunku kiedy prodkrecam predkosc z partnerka wiadomo, ze człowiek sie meczy.
    Mowie o duzym dogazowaniu trwajacym okolo kilkunastu sekund.
    Podczas takiego dogazowania mecze sie a co za tym idzie kondycja mojego penisa spada.. Dysze strasznie, rece pieką, czlowiek nie moze powietrza złapac.Jestem dosyc wysportowany ale jak jest za ostro to trudno, zebym sie nie zmeczyl.
    No wiec podczas zadyszki mam opad libida :/ robi sie miększy itp..
    Macie podobne sytuacje? w czym moze byc problem?

    pozdrawiam
  • wiarus
    SeksMistrz
    • Jan 2014
    • 3264

    #2
    Mniej koksu koks i może nie padniesz na zawał w młodym wieku - podobno to ścina już nastolatków. Takich objawów nie miał nawet mój dziadek, a pożył do 80. Nigdy czegoś takie nie miałem i nie mam. Ile masz lat ?
    Na techniczne oko wygląda to jak kłopoty z układem paliwowym, wydechem, lub wydmuchaną uszczelką z pod głowicy.
    Już mi się to znudziło pisać : facet idź do lekarza
    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
    James Jones - Cienka czerwona linia

    Skomentuj

    • Rozmarzona
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2012
      • 203

      #3
      Napisał wiarus
      Mniej koksu koks i może nie padniesz na zawał w młodym wieku
      100 % racji

      a propos :

      Dziewczyna umówiła sie z ''koksem '' na randkę...
      po randce ciekawska koleżanka pyta jak było..
      - EEE tam , czułam się jakby przygniotła mnie wielka szafa z małym kluczykiem...

      Skomentuj

      • Kabal
        Świętoszek
        • Oct 2006
        • 37

        #4
        moim zdaniem brak Ci po prostu kondycji
        co prawda mi się tylko ten problem raz zdarzył, ale to dlatego, że byłem za bardzo wypity
        musisz dużo biegać, pływać, jeździć na rowerze, spacerować, za każdym razem robić to na maksa.
        Już po kilku dniach intensywnego treningu Twoja kondycja zacznie się poprawiać i gwarantuje, Twoja laska odleci razem z Tobą

        Skomentuj

        • rimmingator
          Perwers
          • Apr 2009
          • 967

          #5
          Zmeczenie to wbija jak sie zajezdzamy pol godziny albo dluzej na ostro, pot sie leje, goraco zwlaszcza w lecie. Ale to nie od kilku szybszych ruchow a od naprawde mocniejszego bzykania. Czasem trzeba dobrej kondycji by dojsc... Zwlaszcza jak chce sie dochodzic po kilka razy.

          I koles rozrozniaj spadek libida od oslabienia erekcji... Moze na sfd/kfd o tym nie pisz? To skad masz w sumie biedaku to wiedziec?

          Skomentuj

          Working...