Pytanie do dojrzewających mężczyzn. :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rusalka1
    Banned
    • Jan 2017
    • 56

    Pytanie do dojrzewających mężczyzn. :)

    Co może Was doprowadzić do ''wrzenia''? Jaka sytuacja? Co działa na Was pobudzająco? Pozdrawiam, R.
  • pantarhei
    Świętoszek
    • Jan 2017
    • 45

    #2
    to chyba nie tylko dojrzewający chłopcy ale ogólnie młodzi faceci.. czasem wystarczy zobaczyć fajny tyłeczek, czasem chwila kokieterii kobiety no i oczywiście.. CYCKI!!! A do poważniejszego rozbudzenia może dojść przed dotyk w miejsce intymne i nie koniecznie chłopak musi się do tego specjalnie rozbierać - nie wiem w ogóle skąd to pytanie, - Wy dobrze wiecie jak pobudzić chłopaka.

    Skomentuj

    • rusalka1
      Banned
      • Jan 2017
      • 56

      #3
      Napisał pantarhei
      to chyba nie tylko dojrzewający chłopcy ale ogólnie młodzi faceci.. czasem wystarczy zobaczyć fajny tyłeczek, czasem chwila kokieterii kobiety no i oczywiście.. CYCKI!!! A do poważniejszego rozbudzenia może dojść przed dotyk w miejsce intymne i nie koniecznie chłopak musi się do tego specjalnie rozbierać - nie wiem w ogóle skąd to pytanie, - Wy dobrze wiecie jak pobudzić chłopaka.
      Może nie znamy wszystkich Waszych sekretów.

      Skomentuj

      • troll98
        Ocieracz
        • Apr 2015
        • 101

        #4
        Podczas dorastania wystarczył fajny tyłeczek albo piersi (większy dekolt), ale zazwyczaj przy takim widoku szybko staje lecz po chwili opada U mnie bez dotyku ciężko jest o dłuższe podniecenie, no i też zależy od tego kiedy ostatnio się chłopak masturbował bo wiadomo że po dłuższej przerwie staje od byle czego

        Skomentuj

        • pantarhei
          Świętoszek
          • Jan 2017
          • 45

          #5
          Kiedyś, kiedy jeszcze jak nie mieszkałem z moją dziewczyną to zdarzało się, że przed snem pisała mi via SMS coś pobudzającego jak z opowiadań dla dorosłych i powiem Wam, że jak czytałem takie słowa to bywało i tak, że byłem rozpalony. Gdyby leżała wówczas obok przerodziłoby się w namiętną miłość.
          W taki sposób też można doprowadzić do wrzenia

          Skomentuj

          • Tomkowy Tomik
            Świętoszek
            • Feb 2017
            • 10

            #6
            Osobiście powiem, że mnie najbardziej rajcuje jak kobiety mówià sprośne rzeczy, szepczą. Wtedy to działa jak malina. A muszę dodać, źe wyobraźnię mam całkiem sporą. Do tego jak kochana jeszcze troche poszczypie czy dziabnie ząbkami (nie za mocno) to też odpala się we mnie mały zwierz. :>

            Skomentuj

            • gletaj
              Banned
              • Mar 2017
              • 1

              #7
              Miłe słówko, albo nagie zdjęcia - to nas jarały w czasie dojrzewania Teraz to rutyna haha.

              Skomentuj

              • jrzyboy
                Seksualnie Niewyżyty
                • Nov 2010
                • 227

                #8
                Działa na mnie szeroko biodra z okrągla pupa
                sześćdziesięciu jest nowy czterdzieści

                Skomentuj

                • janlis
                  Świntuszek
                  • Aug 2012
                  • 88

                  #9
                  Napisał jrzyboy
                  Działa na mnie szeroko biodra z okrągla pupa

                  Polska języka to trudna języka. Ale tylko dla murzynów. Dla Polaków nie powinno być takim problemem.

                  Skomentuj

                  • Erien26
                    Ocieracz
                    • Dec 2016
                    • 103

                    #10
                    Jak masz 25 lat + to zdecydowanie szerokie biodra robia dobra robote Nie wiem czemu kiedys mi sie podobaly oczywiscie ale nie podniecaly. teraz to mnie tak jara ze szkoda gadac

                    Skomentuj

                    • yakuza188
                      Świętoszek
                      • Aug 2009
                      • 42

                      #11
                      Mnie podnieca np. w tej chwili odsłonięty ładny brzuszek dziewczyny oczywiście zadbany

                      Skomentuj

                      Working...