W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kij w oko

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wiarus
    SeksMistrz
    • Jan 2014
    • 3264

    #16
    Ta, acha.
    Nawet przy moich ekranikach, a są ciut większe od lapka, nie analizuje się wszystkiego piksel po pikselu
    W przypadku obu zdjęć /z tego wątku i z tyłków/, w pierwszym momencie ogarnia się całość obrazu i reakcja następuje automatycznie - to odruch. Nooo, chyba że mamy Christophero na pierwsze /pozdro/
    Dupę olałem z automatu, bo jak dla mnie była za chuda, lub zbyt małoletnia.
    Widocznie mam zły gust
    Natomiast Dudę i Kaczkę, już niekoniecznie. Pierwsza reakcja była - no q**a, tu już przesadzili. Tym bardziej, że przegięcia nastąpiły już podczas obchodów Powstania i to niby układało się w logiczną całość.
    Po przeczytaniu tekstu, zacząłem się śmiać. Najpierw z siebie /przeca trochę bawię się foceniem/, potem z autora materiału.
    Na koniec, rechotałem ze zderzenia prowokacji rozmyślnej, z tą przypadkową wiodącą autora w niezamierzone błoto.
    Jak się to wszystko złoży, w jeden "obornik", po rechocie przyszło zastanowienie:
    jak niewiele trzeba do manipulacji
    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
    James Jones - Cienka czerwona linia

    Skomentuj

    • wiarus
      SeksMistrz
      • Jan 2014
      • 3264

      #17
      Pamiętacie zaproszenie muślimów przez niejaką A. Merkel?
      Wychodzi na to, że brexit, zadymy, druty na granicach z Danią i nie tylko, to wszystko przypadek.
      Przecież, nie miała z tym nic wspólnego, ona chciała dobrze

      "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
      James Jones - Cienka czerwona linia

      Skomentuj

      Working...