W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy powiedzielibyscie wlasnej dziewczynie ze jestescie bi?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • elumar
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jan 2015
    • 289

    #16
    Szczerość i zaufanie to podstawa udanego związku.
    Niezależnie od orientacji partnerów.
    Jak pojawiają się kłamstwa, niedomówienia, ktoś zaczyna kręcić - związek zaczyna się rozpadać.
    Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuc***e jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności.

    Skomentuj

    • hatry
      Świętoszek
      • Nov 2010
      • 30

      #17
      Uważam, że trzeba powiedzieć. Szczerość, brak kłamstwa to podstawa każdego związku

      Skomentuj

      • ErykS
        Świętoszek
        • Jul 2015
        • 16

        #18
        Jestem bi choć z facetami zacząłem się od niedawna spotkać (póki co tylko 2 razy) i póki co tylko na laskę bo jakoś nie było jeszcze czasu/miejsca żeby coś więcej robić (ja się uważam za uni bo lubię analne zabawy) ale gdybym był z dziewczyną i byłby to poważny związek to nie widzę przeszkód żeby to jej powiedzieć. Wiadomo że nie ma sensu mówić gdy się jeszcze zdobywa daną kobietę bo różnie to jest ale gdy znamy się już dość dobrze to po co się ukrywać? Marzy mi się trójkąt z facetem który by się zajmował mną gdy ja bym z dziewczyną coś robił (np ja posuwam dziewczynę a on mnie itp)

        Skomentuj

        Working...