Pękają...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nikk20
    Świętoszek
    • Oct 2009
    • 2

    Prezerwatywy Pękają...

    Czesc wam... Mam problem z prezerwatywami. Spróbowałem raz unimila i pękł, za drugim razem kupiłem durexa extra safe i też nie wytrzymała i pękła. Teraz mam bardzo duże obawy przed kolejnym razem że znowu pęknie. Bo przez to ostatnie dni były dla mnie baaardzo stresujące sami rozumiecie Podobno prezerwatywy są bardzo skuteczną metodą antykoncepcyjną więc dlaczego mi na dwa razy, dwa razy pękły? Może użyć muszę jakichś innych?
  • Ms.Madzia
    Erotoman
    • Jan 2006
    • 459

    #2
    Może kupujesz prezerwatywy w złym rozmiarze. Za małe? Za duże?
    Zdrowy grzech jest zawsze lepszy od niezdrowej cnoty..

    Skomentuj

    • kiziamizia
      Świętoszek
      • Oct 2009
      • 8

      #3
      Przy zakładaniu gumeczki przede wszystkim - zapomnij o pośpiechu, bo wtedy źle ją założysz i będziesz miał skutki - pyk i po gumce. Przed spotkaniem z dziewczyną looknij na ulotkę, tam chyba będą jakieś rysunki instruktażowe

      Skomentuj

      • Nikk20
        Świętoszek
        • Oct 2009
        • 2

        #4
        Nie używam za małych bo jestem z tych normalnych rozmiarów A co do zakładania - wg mnie nie jest to skomplikowane, w tym zbiorniczku nigdy nie zostawiam powietrza, zresztą durex pękł niżej a nie zbiorniczek więc już sam nie wiem.. wam się to nie zdarza?

        Skomentuj

        • Frodo Baggins
          Perwers

          Wspomógł BT
          • Feb 2009
          • 1174

          #5
          jak dla mnie - niepojęte, ale być może faktycznie rozmiar penisa jest ogromny.

          tylko jak to pogodzić z częstym widokiem gumek wypełnionych przez dzieciaki kilkoma litrami wody ?

          Skomentuj

          • kiziamizia
            Świętoszek
            • Oct 2009
            • 8

            #6
            każdemu może się zdarzyć (ja raz takie coś zaliczyłam, ale wpadka została zażegnana ) . Może podczas zakładania prezerwatywa została lekko uszkodzona, co w trakcie używania dodatkowo ją osłabiło. Dziewczyna nie ma tipsów?

            Skomentuj

            • curious
              Erotoman
              • Feb 2009
              • 562

              #7
              Nam pękały tak często, że porzuciliśmy tę metodę na rzecz hormonów nie wiem czemu tak się działo, może za bardzo szaleliśmy
              ...I dobry Boże spraw...
              żeby te wszystkie kalorie poszły mi w cycki..."

              Skomentuj

              • totgeliebt
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2007
                • 263

                #8
                chyba źle zakładacie w takim razie. Pamiętajcie, zeby przy zakładaniu ścisnąć kciukiem i palcem wskazującym ten zbiorniczek na spermę, tak żeby w nim nie nagromadziło się powietrze. Nam nigdy nie pękła przy takim zakładaniu. Nawet jak Ci się wydaje, ze nie ma powietrza, to jednak by było lepiej upewnic się tym właśnie sposbem.

                Skomentuj

                • brzoskwineczka
                  Perwers
                  • Sep 2009
                  • 824

                  #9
                  W jakim mieście żyjesz? [Trzeba wiedzieć, gdzie się nie zaopatrywać ]
                  Czasami sklepy, stacje nie dbają o wymianę i odpowiednie ułożenie gumek. Czasami są przy lodówkach, gdzie, wiadomo, jest najcieplej. Jak używałam jeszcze gumek to zaopatrywałam się jedynie w aptekach. Tam ma się pewność, że są sprawdzane daty i odpowiednio się przechowuje. Niestety nie zawsze mają dość duży asortyment i po Durex Comfort XL musiałam chodzić poza tradycyjne opteki.
                  ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

                  "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

                  Skomentuj

                  • Holy inquisitor
                    Erotoman
                    • Aug 2009
                    • 756

                    #10
                    Mi pękła tylko raz, odleciał zbiorniczek, ale był to już któryś z rzędu numerek i partnerka miała problem z nawilżeniem, a i trochę też szaleliśmy.
                    Przy normalnym użytkowaniu raczej niemożliwe, chyba że się uszkodzi paznokciem lub są jakieś niewłaściwie przechowywane.

                    Skomentuj

                    • ktos69
                      Erotoman
                      • May 2007
                      • 757

                      #11
                      ja gumek używam od dwóch lat i nigdy nie pękły. Więc nic mądrego nie wymyślę. Albo źle zakładasz, albo 'jesteś duży' albo kupujesz przeterminowane?

                      Skomentuj

                      • krzysiek7676
                        Świętoszek
                        • Jun 2009
                        • 11

                        #12
                        gdzies musi byc bład !
                        wg mnie przy zakladaniu !!! innej mozliwosci nie ma bo jesli chlopak traia na zle opakowanie 2 X to lepiej niech zagra w totka
                        a jak juz zakladasz to jak ci pekaja to zostaw wiecej luzu nie sam zbiorniczek a np z 1 cm jeszcze dodatkowo i zobacz wtedy
                        mi zdazylo sie pekniecie gumki ze 3 razy w zyciu ale zawsze bylo to tak przypuszczam z mojej winy poprostu za bardzo naciagnieta na malego.
                        Lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż Altzheimera i zapomnieć wypić.

                        Skomentuj

                        • Bastian84

                          #13
                          Ja mam taką teorię, że dochodzi do uszkodzenia od tipsów partnerki bądź odrastający włos łonowy partnerki, zarysowuje ją podczas stosunku i ta w krytycznym momencie pęka. Jak ktoś goli włosy na penisie to również taki wybijający się włos gdzieś u nasady, albo wyżej - jak kto ma, mógłby doprowadzić do pęknięcia.

                          Skomentuj

                          • kabelek
                            Świętoszek
                            • Feb 2007
                            • 1

                            #14
                            To moj pierwszy post,chodz na forum jestem juz od pewnego czasu, wiec witam wszystchi serdecznie.
                            Wracajac do tematu chcialbym sie podzielic moimi obserwacjami.
                            Mi peknieta gumka zdazyla sie dwa razy i po pewnych przemysleniach i pozniejszych obserwacjach zachowania gumki mysle,ze znalazlem powod.
                            Gumka pekla z powodu zbyt mocnego naciagniecia. Gdy partnerka nie jest wystarczajaco nawilozona naturalnie\ze wspomaganiem lubrykantow penis poprostu wbija sie w kierunku zbiorniczka i powoduje nadmierne rozciaganie. Peknac moze bezposednio od naciagania lub,jak to bylo w obu moich przypadkach, w momencie wytrysku od cisnienia wewnatrz zbiorniczka (naciagniete scianki+duza ilosc spermy w zbyt malym zbiorniczku="o kur..",lekarz,ecapelle).
                            Odkad stosujemy zele przypadek taki nie zdazyl sie ani razu.

                            Napisał Bastian84
                            Ja mam taką teorię, że dochodzi do uszkodzenia od tipsów partnerki bądź odrastający włos łonowy partnerki, zarysowuje ją podczas stosunku i ta w krytycznym momencie pęka. Jak ktoś goli włosy na penisie to również taki wybijający się włos gdzieś u nasady, albo wyżej - jak kto ma, mógłby doprowadzić do pęknięcia.
                            Raczej wrastajacy wlos jest zbyt miekki aby uszkodzic gumke,tipsy predzej,ale chyba zadna,no prawie zadna, dziweczyna nie szczypie tipsami gumy.

                            Skomentuj

                            • lewy_87
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Sep 2005
                              • 242

                              #15
                              1: co do skutecznosci prezerwatywy to ja bym ją zapunktował na 100% ;] wiesz kiedy pęknie... wiesz co dalej robić. z tabletkami jest tak, że czasami po prostu mogą nie działać(choroba, biegunka, alkohol, papierosy itp...)

                              2: tak jak wszyscy napisali + to że jak jest stosunek dość długi to czasami jest tak, że w trakcie stosunku penis nie zawsze jest w 100% "wzwodowy" albo zakłada się go na nie do końca wzwodowego a on po kilku minutach robi się na 100% - czyli powiększa się trochę i rozciąga ta sama sytuacja przy długim stosunku, po 20minutach inaczej już trochę się odczuwa stosunek i czasami na chwilkę penis zmniejszy się o te 10% po czym znów zwiększy i wtedy prezerwatywa się rozciąga... itp... itp...

                              Skomentuj

                              Working...