W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jeronimo_
    Erotoman
    • Feb 2010
    • 393

    Grają nieźle, fakt ale nie podoba mi się jak gra Di Maria. Akcja z 41min o tym przesądziła, mogło być po meczu.
    "purposelessness is my purpose"

    Skomentuj

    • paffcio
      Banned
      • Mar 2006
      • 2286

      Jak zawsze tak i teraz twierdzę,że najciekawszym klubem w Hiszpanii była i jest Valencia,sprzedali wybornych graczy a i tak liczą się nadal w walce o majstra.Real,Barca od lat plastikowa nuda choć Duma Katalonii z mniejszym budżetem potrafiła zdobyć LM i Mistrza Hiszpanii.

      Skomentuj

      • upocone jajka
        Banned
        • May 2009
        • 5151

        Valencia ciekawy zespól, ja tam pamietam ich z czasów Lopeza, Mendiety, Gererda, Kily Gonzalesa i tych takich

        nigdy sie nie liczyła o majstra poza tym jednym sezonem, hiszpańska to lige gdzie Real i Barca odjeżdża wszystkich na 20 punktów

        di Maria to jeszcze szczeniak, jak nie ominą go kontuzje to pod okiem Mourinho przyszły sezon bedzie należał do niego

        Skomentuj

        • Jeronimo_
          Erotoman
          • Feb 2010
          • 393

          Oby pod okiem Mourinho, bo z polityką Realu to czasem nawet mistrzostwo nie wystarcza by się utrzymać na posadzie. Bo go uwielbiam, dał mi tyle szczęścia, po tylu latach kibicowania. Realowi nie kibicuję, ale podoba mi się ta walka pomiędzy Barcą i Realem szkoda, że cała liga na tym cierpi.
          "purposelessness is my purpose"

          Skomentuj

          • upocone jajka
            Banned
            • May 2009
            • 5151

            chyba nawet ostatni laik i alkoholik jest w stanie zobaczyć różnice w grze Realu dzisiaj a sezon temu

            Mou nawet jak mu sie noga podwinie to pewno zostanie, to w zasadzie jedyna jakaś w miare pewne osoba do powstrzymania dominacji Barcelony

            Skomentuj

            • Jeronimo_
              Erotoman
              • Feb 2010
              • 393

              Dobrze by było, ale w historii Realu było już kilka dziwnych zwolnień np: Del Bosque w 2003 i innych. Tam nigdy nic nie wiadomo.
              "purposelessness is my purpose"

              Skomentuj

              • upocone jajka
                Banned
                • May 2009
                • 5151

                mineło 7 lat w których Real ''nic'' nie ugrał i chyba siedem wystarczy na wyciągniecie odpowiednich wniosków, zresztą cięzko na tym etapie mówić wiecej o potencjalnym sukcesie w LM

                Skomentuj

                • upocone jajka
                  Banned
                  • May 2009
                  • 5151

                  każdy wygrany mecz jest dobry a Barcelona to spalona ziemia i już nie tylko finasowo, moge sie założyć że do dzisiaj mają w głowach porażke w dwumeczu z Interem, tez oglądałem z Valencią i dla mnie żadna rewelacja, bramka Iniesty jak wiele w tej lidze czyli żałosny brak gry w obrony, ale to dotyczy całej hiszpanii, oczywiscie poza Realem

                  Skomentuj

                  • Xenon
                    Perwers
                    • Feb 2009
                    • 1112

                    Moim zdaniem Barcelona się posypie niedługo tak jak teraz MU.
                    To jest niemożliwe, żeby grać na takim poziomie trzeci sezon z rzędu. Zaczyna się wtedy podświadome lekceważenie rywala, coraz wolniejsza gra piłką. Poza tym wielu ich piłkarzy grało do końca na mundialu i pod koniec sezonu zabraknie im świeżości i nawet klepanie wszerz 70% czasu gry im nie pomoże.
                    A może po prostu będę... lamusę!

                    Skomentuj

                    • Jeronimo_
                      Erotoman
                      • Feb 2010
                      • 393

                      Ja myślę, że może nie posypie się, ale na pewno nie będzie takiej dominacji jak poprzednio. Za dużo poświęcili w poprzednim sezonie, zresztą nieciekawie wyglądają finanse z tego co piszą. Mi się podoba jak gra Arsenal, zresztą komu się nie podoba teraz . Inter swoje gra, ale sukcesu teraz w postaci 1/2 finału nie wróżę. Co mnie niestety martwi.
                      "purposelessness is my purpose"

                      Skomentuj

                      • upocone jajka
                        Banned
                        • May 2009
                        • 5151

                        Arsenal w grupie zawsze gra ślicznie i strzela po 70 goli w rozgrywkach ale przychodzi faza pucharowa i dostaje od jakichś dziadów pokroju AC Milan 0-0 i 1-0 w rewanżu

                        Skomentuj

                        • dolarxyz
                          Erotoman
                          • Mar 2010
                          • 578

                          Prawie niespodzianka w Mediolanie
                          Inter wygrał 4:3 z Tottenhamem, po gonitwie tych drugich, a raczej za sprawą Garetha Bale'a, który ustrzelił hat tricka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż gra on jako lewy obrońca...
                          Kto pod kim dołki kopie......

                          Skomentuj

                          • paffcio
                            Banned
                            • Mar 2006
                            • 2286

                            Tottenham przespał pierwszą połowę .

                            Skomentuj

                            • dolarxyz
                              Erotoman
                              • Mar 2010
                              • 578

                              Korona w******l od Legii, Jaga w 30 minucie dostaje 2:0 od Widzewa... I chyba powoli kończy się okres dominacji tych rewelacji obecnego sezonu
                              Kto pod kim dołki kopie......

                              Skomentuj

                              • outgoing
                                Perwers
                                • Apr 2009
                                • 807

                                Cała Polska o tym wie, że czerwona armia ta to kibice Widzewa...
                                The problem with dating dream girls is that they have a tendency to become real.

                                Skomentuj

                                Working...