Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Man
    Świntuszek
    • Apr 2005
    • 74

    #16
    :-) jak wiele osób juz zauwazyło, AJAX to niestety już nie jest druzyna z 1995 roku... eh.. do dzis amiętam jak szalałem, gdy Kluivert( wszeł jako rezerwowy i miał chyba 13 na koszulce.... ale za nyumer głowy nie dam), wcisnął piłkę koło nogi Rossiego i pobiegł w stronę trybun odwracając koszulke 'tył na przód" by cały świat mógł dokłądnie przeczytac jego nazwisko...eh... aż się łezka w oku kręci...

    Majk15, no to w pierwszej kolejce nowego sezonu nasze zespoły sie spotkają.... Legia przetestuje beniaminka z Gdyni... tylko niestety obawiam się rozrób PSEUDOkibicó... ja juz nie wiem co zrobić, by to bydło wyplenic ze stadionów..
    Cały świat i wszystko na nim jest piękne, ale najpiękniejsza jest kochająca kobieta. - Mahomet

    Skomentuj

    • Talena
      Świntuszek
      • Jun 2005
      • 58

      #17
      zdecydowanie Man Utd Chociaz ostatnio nie wiele pokazali:]O champions leuage juz nawet nie wspominam sie rozczarowalam Ale ucieszylo mnie ze Barca odpadla tacy byli pewni swojego hehe

      Skomentuj

      • Avery
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2005
        • 293

        #18
        1.Legia Warszawa- kibicuje zawsze - czy wygrywaja czy przegrywaja.

        2.Chelsea Londyn - kocham ich za ten styl

        3. Kibicuje tez wszystkim polskim druzynom ktore graja w Euro-Pucharach( bo to puzniej sie przyda chodzi mi o punkty w rankingu UEFA)
        Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

        Skomentuj

        • Falcon
          Seksualnie Niewyżyty
          • Mar 2005
          • 369

          #19
          Zdecydowanie Gornik Zabrze bo to klub na ktorym sie wychowalem i Juventus Turyn kocham ich za styl jaki prezentuja no i gra tam najlepszy pomocnik swiata Pavel Nedved
          Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

          Skomentuj

          • takitam
            Świętoszek
            • Aug 2005
            • 41

            #20
            Moje ukochane kluby to:
            1. Jagiellonia -już nie długo ekstraklasa
            2.Wisła Kraków w końu gra tam były jagielończyk Franek Łowca bramek
            3. Barcelona co tu dużo mówić jest najlepsza

            Skomentuj

            • ludzikomen
              Świętoszek
              • Aug 2005
              • 2

              #21
              spox

              1. Tarnovia TarnÓw - NajwiĘksza MiŁosc Moja WŚrÓd KlubÓw - Najlepszy Klubz Tarnova !!

              2 Cracovia CracÓw

              3 Legia Warszawa

              4 Leverkusen

              Skomentuj

              • nowicjusz
                Ocieracz
                • Feb 2005
                • 101

                #22
                Lech Poznań i Cracovia Craców

                Skomentuj

                • Raine
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 5246

                  #23
                  Od poczatku jestem za Gornikiem Zabrze (co moze troszke dziwic, bo jestem z Wielkopolski ). Nie mam szczegolnych antypatii, acz w pucharach kibicuje kazdej polskiej druzynie - to chyba jednak cecha wspolna -- na czas LM i UEFA, wszelkie animozje ida na boczny tor

                  To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                  Regulamin Forum.

                  Skomentuj

                  • Janko
                    Ocieracz
                    • Feb 2005
                    • 146

                    #24
                    Arka Gdynia ale to raczej przez to ze tutaj mieszkam a wielkim ich fanem nie jestem nie lem na ani jednym meczu i ich lubie bo to "moja" druzyna ;-) Zdecydowanie bardziej wole kosza (Prokom Trefl Sopo RuLeZ! ;-) )

                    Skomentuj

                    • Raine
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 5246

                      #25
                      Ale jaja wlasnie na Onecie wypatrzylem

                      Wskoczcie sobie na glowna strone Vitorii Guimares ( http://www.vitoriasc.pt/plantel.php ) i posluchajcie plynnej angielszczyzny Marka Saganowskiego (numer 9 na liscie, taka mala ikonka z glosniczkiem). Boki zrywac

                      Polecam rowniez Wegra z numerem 17 :] Reszty nie sprawdzam, zostawie ja Wam...

                      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                      Regulamin Forum.

                      Skomentuj

                      • Wojtas
                        Świętoszek
                        • Jul 2005
                        • 4

                        #26
                        Miedź Legnica, Śląsk Wrocław, Resovia Rzeszów, BKS Stal Bielsko Biała, Lechia Gdańsk, Zagłębie Sosnowiec, Raków Częstochowa tyle.

                        Skomentuj

                        • Falcon
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Mar 2005
                          • 369

                          #27
                          Raine a ja sie zastanawialem ze jakos tak Cie lubie i juz teraz wiem dlaczego
                          Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                          Skomentuj

                          • Kotek
                            Świętoszek
                            • Sep 2005
                            • 3

                            #28
                            Widzę, że dużo tu fanów Ajaksu. Otóż i ja jestem takim Wcale się z tym nie kryję. Trochę wnerwia mnie, że co najlepszych piłkarzy oddają za grosze. Taki Ibrahimovic poszedł za 16 mln do Juve w ratach na 20 lat. A po sezonie gry w bianco-nerrich, Real czy Chelsea dawali ponad 60. Taki ten świat brutalny. Jeszcze do tego ta przegrana u siebie z karaluchami. Aż żal bierze, że zespół, który w lidze nie triumfował już dawno ogrywa taki Ajax. No trudno, żyje się dalej.

                            pozdro
                            www.ajaxpoland.com
                            Polish Joden

                            Skomentuj

                            • Falcon
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Mar 2005
                              • 369

                              #29
                              Wiesz jak sie pozbywa czolowych napastnikow to tak jest a co do Ibrahimovicia to zauwaz ze cena skoczyla wlasnie dlatego ze gral w Juve i sie sprawdzil!!
                              Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                              Skomentuj

                              • Raine
                                Administrator
                                • Feb 2005
                                • 5246

                                #30
                                Wy Tu sie o Ibrahimovicia spieracie, a tymczasem fani pilkarscy, wskazujac na Rasialdinho, beda mowili juz "To-ten-cham"
                                Cudze chwalicie, swego... ? ;D

                                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                                Regulamin Forum.

                                Skomentuj

                                Working...