W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zabawa na facecie

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zaciekawiona
    Świętoszek
    • Jul 2006
    • 6

    Zabawa na facecie

    Ma pytanie jak bawić się facetem i jak długo żeby zaczął błagać żeby go possać
  • KrzysiekV
    Ocieracz
    • Jun 2006
    • 150

    #2
    Ogulnie faceci to lubia, wiec za bardzo sie nie musisz starac. Baw sie jego czlonkiem reka, i zacznij go calowac. Ale kruciutko. To mnie przynajmniej podnieca i prosze o wiecej.
    Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.

    Skomentuj

    • zaciekawiona
      Świętoszek
      • Jul 2006
      • 6

      #3
      Tak wiem że to świetne uczucie, ja strasznie lubie jak misiek się skręca ale nigdy nie usłyszałam teraz już nie wytrzmam

      Skomentuj

      • Lilith
        Świętoszek
        • Jul 2006
        • 41

        #4
        Jednym slowem ( a wlasciwie trzema ) - dluga gra wstepna
        Delikatne calowanie, lizanie, dotykanie calego ciala, szczegolnie okolic intymnych, ocieranie sie, wczesniej maly striptiz...
        A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of

        Skomentuj

        • KrzysiekV
          Ocieracz
          • Jun 2006
          • 150

          #5
          Zaciekawiona - moze mu powiedz, ze chcesz by ci mowil co czuje. Faceci maja z tym problemy, bo albo sie czuja nieswojo lub nie chca urazic dziewczyny.
          Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.

          Skomentuj

          • julianna
            Banned
            • Dec 2006
            • 1036

            #6
            Napisał zaciekawiona
            Ma pytanie jak bawić się facetem i jak długo żeby zaczął błagać żeby go possać
            jak?? to chyba proste, a jak dlugo, oj.....zapewniam, ze niedługo

            Skomentuj

            • Karookarolina
              Perwers
              • May 2009
              • 1050

              #7
              Zawiaz mu oczy i zacznij go piescic, ale troszke inaczej, zaczynajac od stóp, nóg, pozniej przejdz i zacznij piescic jego sutki, uszy, szyje, caluj go namietnie i przygryzaj wargi, mozesz wziac rowniez jego palce do ust i ssac, pozniej zejdz nizej i caluj jego podbrzusze, wnetrze ud i tak długo, trzymaj go caly czas w niecierpliwosci i nie dotykaj penisa, az sam wymieknie i wlozy Ci go w usta, u mnie to dziala
              Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

              Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

              Skomentuj

              • szysko
                Świntuszek
                • Dec 2009
                • 92

                #8
                jednym słowem zamiast trzech - bondage
                nie idź na łatwiznę... i nie rób dobrze swojemu facetowi, zrób sobie galaktyczne święto penisa.
                potrzebujesz:
                • sznur/ szale/ apaszki cokolwiek do wiązania,
                • 30-60 minut czasu na początek
                • najlepiej jak nie brzydzisz się trochę umazać śliną itp.

                do podstawowego przywiązania do łóżka wystarczą byle 2-4 paski czegokolwiek, bardziej zaawansowane figury będą już potrzebowały jakiegoś nieelastycznego sznura, najlepiej Ø 6 lub 8mm, nie wcina się mocno w ciało, dzięki temu dłużej powinien dać radę bez drętwienia jeśli ma to być jakiś ciasny układ.

                potrenuj najróżniejsze pieszczoty, nie podchodź do tego jak do obciągnięcia, jak chcesz żeby doszedł to mu zwal konia, jak chcesz żeby miał orgazm, celebruj jego sprzęt.
                Jak go potrzymasz na krawędzi wytrysku z pół godziny poziom gotowości zrobienia wszystkiego za ulgę wyniesie jakieś 87% więc już można podpisywać dokumenty prawne "wbrew woli" delikwenta...
                Wtedy jak będzie na szczycie spróbuj np popchnąć go lekko o ten brakujący kroczek bardzo delikatnymi manewrami... i gratulacje, pierwsze kroki w orgasm denial za Tobą :>
                daj znać jak poszło

                Skomentuj

                • flu
                  Świntuszek
                  • Apr 2009
                  • 91

                  #9
                  Ja tam czasem lubię się dłużej pobawić i patrzeć, jak już nie może się doczekać, aż wezmę go do buzi. Zazwyczaj zaczynam trochę niewinnie. Potem lubię usiąść na nim, przytrzymać mu ręce i nie pozwalać na jakąkolwiek aktywność z jego strony. Całować, lizać go i podgryzać długo i namiętnie po całym ciele. Szyja, uszy, klatka piersiowa, brzuch, biodra, uda. I celowo omijam to najwrażliwsze miejsce, tylko czasami, jakby "przypadkowo" o nie zahaczę, albo się otrę. I dopiero kiedy jest tak rozgrzany, że albo prosi, albo sama widzę, jak nie może już wytrzymać, przechodzę do meritum.

                  Skomentuj

                  • Tajger
                    Erotoman
                    • Jun 2007
                    • 403

                    #10
                    od tego czytania cały "zesztywniałem"

                    najgorsze dla faceta jest drażnienie się z nim , musisz mu pokazać że Ty jesteś górą i to Ty decydujesz kiedy chcesz się pobawić a kiedy skończyć

                    najlepiej jest tak jak piszą to poprzednicy, skrępować go(bez przesady) i delikatnie się zajmować każdym centymetrem(no prawie każdym) jego ciała ;> ide o zakład że odleci ;>
                    I Dont Really Knows What "sorry" means

                    Skomentuj

                    • Gibson69
                      Ocieracz
                      • Jun 2010
                      • 145

                      #11
                      Napisał Tajger
                      od tego czytania cały "zesztywniałem"

                      najgorsze dla faceta jest drażnienie się z nim , musisz mu pokazać że Ty jesteś górą i to Ty decydujesz kiedy chcesz się pobawić a kiedy skończyć

                      Ugly true

                      Skomentuj

                      Working...