Akcesoria dla mężczyzn

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ludwika13
    Świętoszek
    • Jul 2013
    • 8

    niektórzy używają też jakiegoś pudru



    by nie spamować wyedytuję. Właśnie dokonałem zamówienia lotusa TEAGAN PRESLEY za 199 zł z przesyłką

    @edit
    Dziś dostałem swoją przesyłkę i na wstępie powiem, dość spory elegancki karton, na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się duże. Po rozpakowaniu skórka fajna, delikatna i mięciutka, przyjemna w dotyku. Po wyciągnięciu wkładu i dłuższym miętoleniu okazuje się, że wkład jest trochę tłusty. Co do zapachu jak inni napisali: dość drażliwy, dotyczy chyba starszych zestawów, które są pakowane w metalowe tuby, bo te w kartonach są nowsze chyba od 2012 i zapach w moim przypadku jest delikatny w niczym nie przeszkadza mimo, że pachnie jakąś podeszwą z buta i gumą z opony czy popiołem z ogniska a nie wanilią. Inni ponoć też mieli zabawkę obsypaną niewielką ilością białego pudru, mój nie była w żadnym proszku. Może sprzedawcy sami posypywali tym pudrem by materiał się nie niszczył szybko ze względu na to, że przedmioty zalegały w magazynach. W zestawie miałem ulotkę oraz lubrykant, 5ml fleshlube. Co do przyjemności jakie daje to jeszcze nie wiem, ale mam nadzieję, że przewyższy moje oczekiwania i nie będę zawiedziony, choć po wyciągnięciu wykładu z tuby myślę, że za tą galaretą galaretę 200zł to trochę przesada bo jakoś fascynująco nie wygląda no ale trzeba zobaczyć jak w praktyce się sprawuje ;D
    Last edited by ludwika13; 18-07-13, 12:51.

    Skomentuj

    • emeth
      Świętoszek
      • Jul 2013
      • 7

      Uzywal ktos NEXUS MAX 5 ? Jakies wrazenia ?

      Ewentualnie co polecacie z NEXUSa z wibra (max 200zl)

      Skomentuj

      • toro123
        Świętoszek
        • Dec 2010
        • 22

        Masażer prostaty coś warty czy raczej słabe. Trudne w uzyciu czy latwo i przyjemnie ktos probowal Jakie wrazenia bo jestem n etapie kupna
        pozdrawiam

        Skomentuj

        • Motywatore
          Erotoman
          • Jun 2006
          • 639

          Napisał Weed0
          Jak chodzi o masażer to warty kupienia ale lepiej kup sobie jakiś z wyższej półki bo ja oszczędziłem i załatwiłem sobie taki:

          Sam się wysuwa i trzeba się nieźle nagimnastykować aby dobrze trafiał.

          Ten jest jakoś dziwnie zakrzywiony (chyba za mocno), w porównaniu do standardu.
          Wysuwa się ponieważ jest jednolity.

          Aneros chyba ma najbardziej odpowiedni kształt, ale nie ma wibry.
          Można go "obsługiwać" ruchami mięśni .
          Czytałem że na niektórych nie działa.

          Nexus ma wibrę, zatem lepiej.

          Oprócz prostaty trochę głębiej schowane są pęcherzyki nasienne które też ponoć dają frajdę.

          Najlepiej byłoby połączyć jedno i drugie, czyli coś dłuższego.

          Ponoć, ponieważ o zabawach z prostatą tylko czytałem, a tam nie sięgałem.

          Z tego co czytałem to wibrator, lekko wygięty i z główką na końcu- (takie robią też dla kobiet do stymulacji punktu G), byłby dobry aby sięgnąć do pęcherzyków nasiennych, oprócz prostaty.
          Last edited by Raine; 27-08-13, 17:56. Powód: Link do portalu aukcyjnego.

          Skomentuj

          • Weed0
            Świntuszek
            • Sep 2012
            • 61


            Tu jest bardzo fajny artykuł o masażerach dla wszystkich ciekawych

            Motywatore

            Chciałbym sobie kupić Nexusa Revo 2, ale to jest koszt jakiś 450 zł, a dla mnie ta kwota teraz jest za duża.
            Si vis pacem, para bellum
            "Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny"

            Skomentuj

            • toro123
              Świętoszek
              • Dec 2010
              • 22

              a co z tymi po 30zł jest nie tak? bo widze ze nie wiele roznia sie od tych drozszych

              Skomentuj

              • Weed0
                Świntuszek
                • Sep 2012
                • 61

                to zależy od tego czy chcesz z wibrą czy taki gdzie sam będziesz musiał się przy nim ruszać. Ten za parę dych co mam w ogóle nie trafia w prostatę więc myślę że różnica może być znacząca.
                Si vis pacem, para bellum
                "Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny"

                Skomentuj

                • zby
                  Świętoszek
                  • Aug 2014
                  • 3

                  Odświeżę topic gdyż jest fajny i przydatny.

                  Czy ktoś z Was używał realistycznego odlewu cipki, chodzi mi o tego typu produkty



                  sprzedawca zachwala i mówi że jest naturalnych rozmiarów, jakby tak położyć na stole to możnaby wyrypać w dwie dziurki, jeśli używaliscie napiszcie jakie doznania.

                  Skomentuj

                  Working...