W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Preejakulat, da się jakoś zahamować?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zbuntowany
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2006
    • 237

    #16
    Heheh.... a potem w czasie "wejścia" cudowny dźwięk metalu trącego o metal. W czasie wyjścia hamowanie na żwirze... Pierwsze pchnięcie - paznokcie skrobiące po tablicy... I dziewczyna drąca się wniebogłosy już w trakcie pierwszego wejścia.... i trzymając jej wierzgające dziko nogi, zastanawiasz się czy ona na prawdę tak szybko dochodzi czy tylko udaje?

    Ile ona ma lat? 16?

    Wszystko z Tobą w porządku. Chociaż z czasem pewnie tego preejakulatu będzie trochę mniej... To w dużej mierze zależy od podniecenia... ale pozbyć się tego nie pozbędziesz.... i bardzo dobrze

    Skomentuj

    • krejzik
      Świętoszek
      • Feb 2011
      • 5

      #17
      No nie całe 20...

      Ma cudowne ciało no i na widok w seksi ubranku już jakieś ruchy są ;-)
      Troszkę bardziej się zapoznam z ciałkiem to będzie tego mniej




      Świetne to forum! Już zaczynałem wątpić w swoje przyrodzenie Że coś może jest nie tak;p
      0statnio edytowany przez krejzik; 21-03-11, 21:04. Powód: podziękowania

      Skomentuj

      • Naga_Sadow
        Banned
        • Aug 2007
        • 7

        #18
        Jak dla mnie to też normalne i chyba każdy facet tak ma... no przynajmniej jakbym ja nie miał to bym się martwił...

        Ale pomysł Greedo z książką wymiata

        Skomentuj

        • hennes
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 15

          #19
          jedyny powód, dla którego może tego nie lubić, to jeśli uprawiacie seks bez zabezpieczenia - wtedy faktycznie ryzykowne. Nie każdy facet wydziela preejakulat, ale jeśli tak się dzieje, to jest to zupełnie normalne.

          Skomentuj

          • kochany
            Seksualnie Niewyżyty
            • Oct 2006
            • 313

            #20
            Z tego co wiem, wydzielanie preejakulatu jest normalną fizjologiczną czynnością, więc, nie uważam aby było to coś złego i nie można mieć na to wpływu, chociaż kto wie... W technikum miałem nauczyciela, który kiedy ktoś chciał wyjść do łazienki za potrzebą mówił, żeby sobie zawiązać na supełek i dopóki się uszami nie przeleje do jest dobrze, więc może z tym jest podobnie
            Ziemia serca mężczyzny jest kamienista… Tuż pod nią kryje się skała. Mężczyzna hoduje w niej to, co zdoła… i opiekuje się tym.

            Skomentuj

            • grechuta4

              #21
              a jak chce sie za przeproszeniem lać kombinujesz jakby tu tego nie zrobić i nie produkować tego więcej?wytłumacz jej że tak jak ona robi się mokra jak jest na ciebie napalona tak ty robisz podobnie...skoro jej to nie pasuje to trudno

              Skomentuj

              • siaran
                Seksualnie Niewyżyty
                • May 2010
                • 208

                #22
                Mam prawie 14,5 roku i na razie mam tylko ten pre ejakulat. Normalnej spermy nie mam podczas masturbacji, tylko wydostaje mi się z dziurki penisa 2-3 kropelki bezbarwnej cieczy.

                siaran

                Skomentuj

                • michuchu
                  Świntuszek
                  • Jul 2010
                  • 64

                  #23
                  ciężko mi to zlokalizować czasowo, ale z tego co pamiętam to prawidłowa kolejność.
                  Najpierw sam wzwód, potem preejakulat, czy jak mu tam, a potem sperma. Nie przejmuj się takimi sprawami. Chyba nie masz zamiaru dzieci na razie płodzić, a nawet za seks zabierać?

                  Skomentuj

                  Working...