W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pierwszy raz z dziewicą - jak jej pomóc?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Malinka_a
    Perwers
    • Feb 2011
    • 1219

    #16
    aa no to w sumie normalne, że dziewczyna w czasie takich rozmów się podnieca, a szczególnie dziewica. i normalne jest też to, że jeżeli powiesz jej "rozdziewiczę Cię jutro" to będzie tak zestresowana, że cała ochota jej przejdzie. zresztą, wszystko przychodzi stopniowo, z czasem.
    widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
    jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
    bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

    Skomentuj

    • raizo
      Świętoszek
      • Feb 2011
      • 6

      #17
      tyle, ze problem w tym, że może jej przejść ochota.... Bo dość rzadko się widujemy chociaż była niezwykle chętna na sex ;]

      Skomentuj

      • Malinka_a
        Perwers
        • Feb 2011
        • 1219

        #18
        to co za problem narobić jej ochoty? ja tam nigdy (no, może czasem) nie mam ochoty na seks na sam widok mojego chłopaka, ale kiedy się całujemy i dotykamy to ta ochota po prostu przychodzi. chyba każdy tak ma, nie?
        widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
        jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
        bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

        Skomentuj

        • BoobiBuu
          Świntuszek
          • Jan 2011
          • 67

          #19
          Przepraszam jeśli się powtórzę, ale nie nie widziałem nigdzie tej propozycji...
          Oczywiście zacznę do tego że jak najbardziej podniecenie jest najważniejsze... penetracja w tym przypadku jest wartością dokładnie taką samą lecz o przeciwnym zwrocie i wartości...

          Jednak jest pewien sprawdzony i naprawdę pomagający sposób, i chociaż może się to wydać niektórym śmieszne, proponuje prześledzić najpierw porady medyczne i ludowe zanim mój post zostanie usunięty...

          Mianowicie, ból i dyskomfort związany z bardzo ciasną czy to błoną dziewiczą, czy samym narządem kobiety można praktycznie całkowicie wyeliminować, lecz wymaga to współpracy, zaufania i cierpliwości. Jeśli deklarujesz się że tak bardzo się kochacie, to możecie o tym sposobie porozmawiać. Jest on bardzo tani i nieprawdopodobnie skuteczny...

          Wystarczy że przez jakiś czas, zazwyczaj 7 - 14 dni będziesz ją pieścił palcami, i nie mówię tu o wpychaniu ich na siłę do środka, ale o pieszczotach... z użyciem.... UWAGA !!! białka z jajka kurzego... samego białka... zabawy takie, trwające po kilkanaście kilkadziesiąt minut, zadziałają w wręcz magiczny sposób i rozciągną bardzo znacznie i bezboleśnie narządy kobiety. Najważniejsze jest jednak bardzo dokładne wymycie się po tym zabiegu, który oprawiony w odpowiednią atmosferę może być bardzo przyjemny....

          Podkreślam jeszcze raz!!! bardzo ważne jest dokładne wymycie się po !!!


          Sprawdzone z autopsji.

          Skomentuj

          • ivor
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 8

            #20
            Cisza w wątku. Czyżby ktoś autora wyręczył? hehe

            Skomentuj

            Working...