W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pierwszy stosunek - kilka problemów

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Greedo
    Banned
    • Dec 2006
    • 1657

    #16
    Napisał Zebraa
    Lepiej jak będziesz żarł jedno jabłko dziennie niż 10 w dzień przed.
    Obawiam się, że w dniu 0 nawet zjedzenie całego warzywniaka nie pomoże.
    Napisał Astraja
    Śmiać mi się chce jak czytam te bzdury z wpływem diety na smak spermy... Każdy ma swój indywidualny smak. Niezależnie od tego czy pali,pije i co je.
    Dziewczyny już Ci odpowiedziały na część pytań, więc ja sobie tylko podywaguje o smaku spermy.
    Astraja moim zdaniem nie masz racji, to że mamy indywidualny smak to ok, natomiast dieta i aktywność fizyczna ma wpływ na jakość spermy. Pod pojęciem jakości jest też smak. Za ewentualny słodszy smak spermy odpowiada zawarta w niej fruktoza, która jest materiałem energetycznym dla plemników. Czy mamy wpływ na ilość fruktozy w nasieniu? Tutaj niekoniecznie. Fruktoza jako materiał energetyczny do ejakulatu wydzielana jest przez pęcherzyki nasienne. Dostarczanie znacznej ilości fruktozy do naszego ciała będzie miało minimalny wpływ, jeżeli w ogóle na to czy zwiększy się jej ilość w spermie, zwłaszcza że cały proces jest długotrwały, a organizm ludzki jest w stanie sam syntezować cukry proste z innych produktów, więc sam proces najprawdopodobniej przebiega samoistnie bez względu na podaż fruktozy z zewnątrz. Natomiast duże znaczenie dla smaku i zapachu mają czynniki antyżywieniowe (dym papierosowy, alkohol) i produkty zawierające specyficzne związki np. cholesterol, mocznik, prostaglandyny itd. Faktycznie u osób, które będą miały ciężką dietę opartą na czerwonym mięsie i ostrych przyprawach z dodatkiem używek typu papierosy czy alkohol sperma będzie mogła mieć inny smak i/lub zapach. Natomiast nie jest tak u każdego, gdyż nasz organizm dąży do samooczyszczenia, więc będzie on zbijał nadmiar cholesterolu, usuwał mocznik z organizmu, usuwał alkohol i radził sobie z papierosami. Mamy różne organizmy, jedne działają sprawniej inne mniej, do tego za prędkość odtruwania odpowiada właśnie to co jemy i jak się prowadzimy. Dlatego osoba uprawiająca aktywność fizyczną, mająca zbilansowaną dietę z dużą ilością antyoksydantów teoretycznie może mieć lepszą jakościowo a przez co i smakowo spermę.

    Skomentuj

    • ZimnyŁokieć
      Świntuszek
      • Jul 2014
      • 66

      #17
      Napisał Astraja
      Greedo, dlatego napisałam póżniej, że..

      Zależy to tylko i wyłącznie od typu naszego organizmu

      Skomentuj

      • Wuefista
        Seksualnie Niewyżyty
        • Apr 2014
        • 316

        #18
        Trochę tu Ci doradzili, z czym w pełni się zgadzam. Dodam tylko, że staraj się aż tak bardzo nie planować wszystkiego, trochę improwizacji nie zaszkodzi - nawet jak na pierwszy raz

        Skomentuj

        Working...