Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sieja
    Świętoszek
    • Apr 2007
    • 13

    Czytając wasze wypowiedzi zastanawiam się nad jednym Jesteście facetami ? jeśli tak to do dzieła ! mówcie sobie dziennie rano przed lustrem że jesteście wyjedwabiści i wogóle i dacie rady ! ja w wieku 18 lat miałem na koncie 2 panienki jedna 25 a druga 21 lat. Nie jestem jakimś tam przystojniakiem ale nie bujcie się !! podbijajcie i zagadujcie wypijcie po piwku na odwagę i do dzieła !! Panowie do boju !!

    Skomentuj

    • MrrrAucin
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 630

      Napisał Sieja
      ja w wieku 18 lat miałem na koncie 2 panienki jedna 25 a druga 21 lat.!
      ale jesteś fajny, udało ci się już 2 pokemony złapać

      Skomentuj

      • Sieja
        Świętoszek
        • Apr 2007
        • 13

        hehe wiesz nie wiem czy pokemony były nawet fajne no i spragnione

        Skomentuj

        • Młody16
          Świętoszek
          • May 2007
          • 11

          Napisał Sieja
          hehe wiesz nie wiem czy pokemony były nawet fajne no i spragnione
          Nie chcę Cię urazić, ale fakt, że idziesz do łóżka z kim popadnie dowodzi raczej twojej niedojrzałości emocjonalnej. Wybacz ale jak inaczej nazwać uprawianie seksu z "fajnymi i spragnionymi" dziewczynami, na dodatek jak zakładam po twojej wypowiedzi "po piwku"? W seksie niekoniecznie chodzi tylko o to, by "zaliczyć" (co jest typowo gimnazjalnym podejściem moim zdaniem). Nie, i nie piszę tego tylko dlatego, że sam jeszcze swojego pierwszego razu nie przeżyłem.

          Skomentuj

          • Sieja
            Świętoszek
            • Apr 2007
            • 13

            Hehe wiesz tak akurat się składa że te dziewczyny bardzo dobrze znałem z jedną się przyjaźnie do dziś więc nie były to przypadkowe dziewczyny a pozatym nie było to po piwku bo było to w domku wczasowym na wakacjach
            w Mojej wcześniejszej wypowiedzi nie chodzi mi o to co to nie robiłem tylko chodzi mi o Tych którzy się boją bo coś tam... niech nie zważają na swój wygląd ani nic, niech poprostu uwierzą w siebie a będą im sukcesywnie poprawiać się relacje damsko męskie

            Skomentuj

            • Młody16
              Świętoszek
              • May 2007
              • 11

              Napisał Sieja
              Hehe wiesz tak akurat się składa że te dziewczyny bardzo dobrze znałem z jedną się przyjaźnie do dziś więc nie były to przypadkowe dziewczyny a pozatym nie było to po piwku bo było to w domku wczasowym na wakacjach
              Twój pierwszy post sugeruje czytelnikom co innego Być może później można sobie pozwolić na sypianie z...nazwijmy to...koleżankami, ale ja szczerze mówiąc uważam (mimo, że jestem facetem, a takie podejście jest raczej utożsamiane z płcią przeciwną), że pierwszy raz powinien być z osobą wyjątkową, do której naprawdę coś się czuje, a nie "napalona" koleżanka czy przyjaciółka.

              Typową nieśmiałość faktycznie można przezwyciężyć powtarzając sobie zdania czy zwyczajnie do kogoś podejść i jakoś ta rozmowa się nawiąże, ale nie może za tym iść chęć spania z tą daną osobą w tym samym dniu. U mnie akurat problem jest głębszy (bo nieśmiały zdecydowanie nie jestem).

              Zmierzam do tego, że "problemu" pierwszego razu nie można rozwiązać "na pstryk"

              Być może mam przekonania starej daty, ale tak to widzę.

              w Mojej wcześniejszej wypowiedzi nie chodzi mi o to co to nie robiłem tylko chodzi mi o Tych którzy się boją bo coś tam... niech nie zważają na swój wygląd ani nic, niech poprostu uwierzą w siebie a będą im sukcesywnie poprawiać się relacje damsko męskie
              Oczywiście, ale jest to proces. U jednej osoby krótszy, u drugiej nieco dłuższy...

              Skomentuj

              • Sieja
                Świętoszek
                • Apr 2007
                • 13

                Napisał Młody16
                Typową nieśmiałość faktycznie można przezwyciężyć powtarzając sobie zdania czy zwyczajnie do kogoś podejść i jakoś ta rozmowa się nawiąże, ale nie może za tym iść chęć spania z tą daną osobą w tym samym dniu. U mnie akurat problem jest głębszy (bo nieśmiały zdecydowanie nie jestem).

                Zmierzam do tego, że "problemu" pierwszego razu nie można rozwiązać "na pstryk"

                Być może mam przekonania starej daty, ale tak to widzę.


                Oczywiście, ale jest to proces. U jednej osoby krótszy, u drugiej nieco dłuższy...
                No tak masz rację co do długości procesu takich spraw. Mianowicie niektórzy robią tutaj z siebie wiesz że oni są tacy i tacy. Nie liczy się wygląd przecież tylko to jaki jesteś w środku. Nawet największy palant (przepraszam za sformułowanie) nawiąże ten kontakt i w krótszym czy dłuższym czasie będzie miał tą dziewczynę bo komuś może się spodoba od danej osoby charakter, będą mieli wspólne tematy, będą się przy sobie dobrze czuli... Nie chce teraz tutaj nikogo obrażać ale mam nadzieję że się teraz zrozumimy

                Skomentuj

                • karamba20
                  Świętoszek
                  • Nov 2010
                  • 4

                  Cześć,

                  Też jestem dalej prawiczkiem, mam 20 lat.

                  Skomentuj

                  • lovebuster

                    Napisał Daawid
                    Lat: 20
                    Powód: Myślę, że w moim przypadku sa dwa powody - wygląd i nieśmiałość.
                    Kontaktowanie się z ludźmi /dziewczyna też ludź/ to sztuka, najpierw Ci nie wychodzi, potem wpadek coraz mniej, a w końcu czujesz się już dość swobodnie. Ale skoro nie masz praktyki to jak masz się tego nauczyć?

                    Z takim nastawieniem jak Twoje będzie Ci coraz trudniej..

                    Co do wyglądu to faceci mają o tyle lepiej od kobiet, że wygląd mogą sobie wytrenować.. Umięśniona kobieta (w przeciwieństwie do mężczyzny) nie wygląda atrakcyjnie.

                    Skomentuj

                    • Mystic_lady
                      Świętoszek
                      • Mar 2011
                      • 7

                      Mam 17 lat i doświadczenia z kilkoma partnerami za sobą. Dalej jestem dziewicą, aczkolwiek wiem, że mam jeszcze czas

                      Skomentuj

                      • Zwiąż
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Nov 2010
                        • 239

                        Są i tacy czy takie (bo przecież też), co właśnie na umięśnione kobiety polecą, inaczej nie byłoby umieśnionych kobiet- popyt rodzi podaż

                        A co do niskiej samooceny- może po prostu trochę wyluzujcie i nabierzcie do siebie dystansu, co? Spójrzcie na siebie i innych tak samo i pomyślcie jaki jest logiczny powód (o ile jakikolwiek) tego, że nisko się oceniacie. Po prostu wyluzujcie

                        I problemy z rozmową- po prostu rozmawiajcie. Nie, kobiety nie są mitycznymi niemal boginiami którym z ust zawsze leje się sam miód i zawsze wspinają się na najwyższe wyżyny intelektualne, zdarza im się mówić nieciekawie i tak, że w ogóle średnio chce się słuchać. Tak samo jak każdemu. Więc znowu- wyluzujcie z tym
                        Last edited by Zwiąż; 03-03-11, 02:15.
                        Kaczko-królik

                        Skomentuj

                        • Scaramanga
                          Perwers
                          • Dec 2010
                          • 849

                          To znowu ja, poprawka, od 2 tygodni już nie jestem prawiczkiem Mam wspaniałą dziewczynę, z którą nawet nie przypuszczałem, że będę. Ale wcześniej zwyczajnie za bardzo chciałem seksu, trzeba lekko odpuścić, a może się opłacić.

                          Skomentuj

                          • pollop
                            Świętoszek
                            • Sep 2009
                            • 13

                            18-letni prawiczek;] Więc niby jeszcze mam czas, chociaż nie miałbym nic przeciwko pierwszemu razowi

                            Skomentuj

                            • malzoo
                              Świętoszek
                              • Dec 2010
                              • 1

                              19 lat

                              powód: nie wiem

                              tak naprawde nie bylem w powazniejszym zwiazku, starsze dziewoje na mnie nie zwracaly uwagi, a ja w wieku 15lat czułem sie dojrzały emocjonalnie, w przeciwienstwie do rówieśniczek, nie bawiły mnie typowo dzieciece podchody.. a teraz... cóż.. wiele nie wymagam, ale tej jedynej nie spotkałem.. tak szczerze, to nie mam zamiaru sie wiazac z kims tylko dla seksu (choć takowy by sie przydał) a raczej szukam powazniejszego zwiazku.
                              jesli mi sie uda, skorzystam, nie mam zamiaru opoznic inicjacji przez niewielkiego członka mego

                              pozdro

                              Skomentuj

                              • Malinka_a
                                Perwers
                                • Feb 2011
                                • 1219

                                ja już dziewicą nie jestem, ale myślę, że mogę się wypowiedzieć.
                                byłam nią do 16 roku życia. tak naprawdę chłopak namawiał mnie do seksu, już gdy miałam 13 lat, a mi się wydawało, że jestem na to gotowa. ale nie byłam. tak naprawdę byłam niedojrzała, bałam się i nie spotkałam odpowiedniej osoby, którą bym pokochała i mogła zaufać. dopiero niedawno to się zmieniło.
                                i chciałam tylko powiedzieć, że wszystko przychodzi w swoim czasie i do niczego nie można się zmuszać. myślę, że bycie dziewicą / prawiczkiem nie jest złe, na pewno gorsze jest zrobienie to z nieodpowiednią osobą, w zbyt młodym wieku, tak jak ja próbowałam. na szczęście się nie udało.
                                widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
                                jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
                                bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

                                Skomentuj

                                Working...