W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nowa szkoła

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iza3
    Świętoszek
    • Apr 2006
    • 1

    Nowa szkoła

    NOWA SZKOŁA

    Monika razem z Darkiem wybrała się na dyskotekę szkolna. Celem dyskoteki była integracja klasy pierwszej - do której chodziła Monika i czwartej - klasy Darka. Znali się od niedawna. W zasadzie to prawie się nie znali. Parę razy rozmawiali ze sobą, ale kiedy zaproponował jej wspólne wyjście na ta dyskotekę zgodziła się momentalnie. Darek podobał się jej. Troszkę razem potańczyli. Jak zauważyła tylko ona z dziewczyn z jej klasy miała chłopaka, który tańczył tylko z jedną. Podobało jej się to:
    - Idę zapalić, idziesz ze mną? - Monika nie paliła, ale skorzystała z zaproszenia.
    - Gdzie tutaj się pali?
    - Choć to zobaczysz.
    Zeszli do piwnicy szkoły, gdzie mieściła się szatnia. W ścianie były metalowe drzwi, Darek wyjął klucz i otworzył je. Weszli do małego pomieszczenia.
    - Nie wiedziałam, ze jest w szkole palarnia.
    - Bo i nie ma. Klucz do tego pomieszczenia ma tylko kilka osób.
    Darek wyciągnął Westy i poczęstował Monikę, odmówiła. Zapalił sam. Siadł na jedynym krześle i pociągnął ja, także ona siedziała mu na kolanach. Położył rękę na jej udzie. Nic nie mówiła. Darek popatrzył na nią i wsunął rękę pod mini. Już prawie ze dotykał jej cipkę. Monika wyciągnęła jego rękę.
    - Nie. Proszę, zostaw.
    - Cos ty taka cnotka.
    - Nie mam ochoty.
    - Ale ja mam.
    Mówiąc to dotknął jej piersi i pocałował w usta. Pocałunek był krótki, jako ze ona się wyrwała. I już chciała wyjść kiedy spostrzegła ze drzwi są zamknięte.
    - Otwórz drzwi, chce już iść.
    - Jeszcze nie. Najpierw się pobawimy.
    - Zgłupiałeś chyba. Nic z tego.
    Darek uderzył ja w policzek.
    - Słuchaj mała. Powiedziałem ci ze ja mam ochotę się zabawić i to zrobimy, jak będziesz bardzo uparta, to zawołam chłopaków z klasy. Paru tez jest ciekaw, co masz pod majtkami. Wiec jak. Monika była zaskoczona obrotem sprawy. Wiedziała ze Darek mówił poważnie, przekonał ja o tym cios w policzek. Uderzył mocno. Leciutko skinęła głową.
    - To lubię. Zrób mi loda.
    Dziewczyna ukucnęła przed siedzącym chłopakiem i rozpięła mu spodnie. Wyjęła jego członka. Był stojący i twardy. Darek siedział wygodnie na krześle i spokojnie palił papierosa. Nie miała dużego doświadczenia. Parę razy robiła loda jeszcze w podstawówce chłopakom z klasy i to wszystko. Wsadziła go sobie do ust. Leciutko go ssała. Darek przytrzymał jej głowę. Miała go całego w buzi. Dławiła się nim. Darek skończył papierosa.
    - Starczy. Zdejmij bluzkę i cyckonosz, no i majtki.
    Monika zdjęła bluzeczkę, stanik. Miała ładne piersi. Nie za duże nie za małe, takie w sam raz. Darowi tez się spodobały. Miała opory ze zdjęciem majtek. Jeszcze przed nikim ich nie zdejmowała.
    - No co jest, pomóc c?. Mogę ci zapewnić ze nie będę ich oszczędzał.
    Tego Monika była pewna. Wsadziła ręce pod spódniczkę i zdjęła majtki.
    - Siadaj na kolanach.
    Dziewczyna posłusznie siadła. Czuła jego ręce na swoim ciele były wszędzie. Pieścił jej piersi, wkładał paluszki do cipki. Całował. Monika już się nie broniła.
    - A teraz zmiana pozycji. Oprzyj się o krzesło i wystaw dupcie do ****nia.
    - Proszę nie.
    - Ależ tak, jak nie chcesz teraz ze mną zaraz będziesz miała pół mojej klasy. Zawołać ich?
    Monika nie czekała na to, tylko pospiesznie oparła się rękoma o krzesło i wystawiła tyłeczek.
    - Mądra dziewczynka
    Darek stanął za nią i zarzucił mini na plecy. Chwilkę popatrzył na jej 16-stoletniq pupcie, pogłaskał ja, wsadził paluszek w cipkę. Troszkę nim poruszał.
    - Rozstaw szerzej nogi.
    Wycelował kutasem w cipkę i mocno wszedł w nią. Była strasznie wilgotna. Także mimo pierwszego razu nie miał większych kłopotów z wejściem w nią. Najpierw wchodził w nią głęboko i silnie. Po chwili jego ruchy były stabilne i Monika poczuła, że zaczyna się jej to podobać. Darek zakończył na jej pośladkach.
    - No dobra mała, a teraz ubieraj się, inni czekają.
    - Jacy inni?
    - Zapomniałem ci powiedzieć, ze to taki zwyczaj szkolny. Wszystkie dziewczyny z pierwszej klasy podczas tej dyskoteki tutaj są obracane. Aha i przypnij sobie do bluzki ten znaczek, chyba ze chcesz się jeszcze dziś z kimś tutaj pieprzyć.
    Monika wzięła znaczek i przypięła go sobie do bluzki. Wrócili na sale. Zobaczyła ze kilka dziewczyn już miało taki sam znaczek przypięty do bluzki. Uśmiechnęły się do siebie. Nim zakończyła się dyskoteka wszystkie dziewczyny miały przyozdobione bluzki znaczkami firmowymi.
    Minęło kilka tygodni, w trakcie których w zasadzie nic się nie wydarzyło. Ot normalka, nauka, nauka i jeszcze raz nauka. Monika milo wspominała dyskotekę szkolna. Razem z Kaśka wymieniły się doświadczeniami. W przypadku Kaski przygoda na dyskotece wyglądała podobnie z ta różnicą, że zabawiała się z dwa chłopakami jednocześnie. Piczka Moniki domagała się jednak powtórki. Dziewczynie nie pozostało nic innego jak masturbować się co parę dni. Jak na razie jej paluszki wystarczały jej aż nadto. Jej klasa właśnie miała w-f, ale Monika stwierdziła ze dziś nie chce jej się ćwiczyć. Wymyśliła ból głowy i ta godzinę spędzała w szatni sali gimnastycznej. Dziewczyny grały w siatkówkę, pod kierunkiem praktykanta - studenta AWF. Do swojego kantorku zawołał ja nauczyciel od w-f. Pan Marek miał około 30 lat i oczywiście był bardzo przystojny.
    - Chciałem z tobą porozmawiać o dyskotece integracyjnej.
    Monikę aż zamurowało. Czyżby on wiedział.
    - Tak, słucham.
    - Nie to ja słucham. Jak ci się podobało?
    - Dyskoteka jak to dyskoteka szkolna. Było fajnie. tylko nie można się bawić na luzie.
    - Dlaczego?
    - No wie pan, kontrola nauczycieli.
    - Czyżby wam to przeszkadzało?
    - No, tak.
    - A ja myślę, że wcale wam to nie przeszkadzało. Szczególnie na zabawy w kantorku. A jednak wie. Monika postanowiła jednak udać ze nie wie o czym mówi.
    - Nie rozumiem, w kantorku?
    - Nie udawaj. Ja tez kończyłem tą szkole i to wcale nie aż tak dawno. Wiec jak?
    Monika milczała. Sama nie wiedziała co powiedzieć.
    - To był twój pierwszy raz?
    - Tak.
    - No już lepiej. Kochałaś się od tamtego czasu?
    - No wie pan. Co za pytanie.
    - Kochałaś?
    - Nie.
    - Dlaczego? Taka ładna dziewczynka jak ty.
    Pan Marek podszedł do niej, pogłaskał ja po głowie.
    - Pewnie jest ci ciężko z tym. Na pewno nieraz ci się chce. Ale nie martw się dziś nie będziesz się męczyć.
    Pocałował ja w usta, tak delikatnie, dotknął cycuszka.
    - Ależ co pan robi?
    - Cicho malutka, no choć.
    Chwycił ja za rękę i poprowadził do drugiego pomieszczenia w kantorku. Był tam tapczan. Usiedli na nim. Zdjął jej bluzkę, stanik.
    - Masz takie młode i delikatne ciało.
    Pan Marek całował jej piersi, ssał sutki. Monika nic nie mówiła podała się pieszczotom. Czuła ze robi się coraz bardziej wilgotna.
    - Zdejmij spodnie.
    Monika uczyniła to pospiesznie. Popatrzyła się na pana Marka i szybciutko zdjęła majtki. Klęknęła przed nim i rozpięła mu rozporek. Po chwili jego kutas prężył. się w jego ustach. Monika robiła mu loda z nieukrywana przyjemnością. Czuła jego ręce na swoim ciele. Chciała poczuć smak jego spermy. Nagle z przerażeniem usłyszała ze otwieraj się drzwi. Spojrzała niedowierzaniem. Stal w nich praktykant.
    - Wchodź śmiało. To ona ci się podobała?
    - Tak, ona.
    - To dobrze, myślę ze zaopiekuje się nami dwoma. Prawda Moniczko? Ciekaw jestem jak masz ciasna cipkę. Połóż się i rozłóż nóżki. Ja sprawdzę twoja cipkę, a ty zrobisz Darkowi pięknego loda.
    Dziewczyna uczyniła to chętnie. Chciała poczuć jak to jest mieć dwa kutasy w sobie. Pan Marek popatrzył się na jej młodą cipkę, leciutko potarł kutasem o wejście do groty. I zdecydowanym ruchem wszedł do środka. Cipka Moniki zasala go z wielka chęcią. W tym samym czasie Darek podał jej swojego kutasa do ssania. Dziewczyna wsadziła go sobie do ust. Na początku nie mogła się skoncentrować na robieniu loda. Przeszkadzał kutas w jej cipce. Nie mogła dograć ruchów. Po chwili jednak dostosowała się do tempa pana Marka i w jego rytm robiła Darkowi loda. Nauczyciel posuwał ja dobra chwile i dopadł ja orgazm. W-fsta jednak nawet nie zamierzał jeszcze kończyć. Pompował ja cały czas w tym samym rytmie. Nagle przestał.
    - No Darek, myślę, że tez chcesz zakosztować tej młodej cipki.
    - Oczywiście.
    - To masz, a mi młoda dokończy robienie loda.
    Nawet nie pytając się ja o zdanie zamienili się pozycjami. Darek posuwał ja w wolniejszym tempie, ale i to wystarczyło żeby dopadł ja kolejny orgazm. Poczuła ze kutas pana Marka wysuwa się jej z ust i oblewa ja ciepła ciecz. Darek po chwili wysunął się z niej i oblał ja swoja sperma. Panowie popatrzyli się na siebie z uśmiechem. Doprowadzili się do porządku i spokojnie siedli przy stoliku. Monika chwile leżała na tapczanie i uświadomiła sobie, ze leży nago w niezbyt skromnej pozycji przy dwóch dorosłych facetach. Uśmiechnęła się. Ta szkoła podobała się jej coraz bardziej.
  • paul111
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2005
    • 234

    #2
    Wiesz jakoś na początku nie odczułem takiego przejścia z tego że nie chciała na początku i że dopiero zaczęło jej się podobać robienie im dobrze a słownik jakim operowali panowie zmusza mnie do myślenia że robiła to z czystego przymusu a nie z przyjemności co mają niby potwierdzać niektóre słowa.
    I just wanna live ...

    Skomentuj

    • czolg
      Świętoszek
      • Dec 2005
      • 18

      #3
      True, true...slabe opowiadanie, ale leprzy rydz niż nic...za malo akcji, ciagle sex...a gdzie opisy piękna tej dziewczyny?dla mnie 3- i nic wiecej.
      Give to me sweet sacred bliss, Your mouth was made to suck my kiss!

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #4
        Mało pociągające jak dla mnie.
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • OMFG
          Erotoman
          • Mar 2006
          • 613

          #5
          do bani...

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #6
            Kupe bledow, slabe opisy akcji, 0 prawodopodobienstwo.
            Pomysl moglby byc nawet ale wlepszej oprawie i jako czesc wiekszego opowiadania. A nie ze dziewictwo stracila wwyniku gwaltu, ona normalnie do budy chodzila i jeszcze miala ochote tylko sie seksic...
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • Marcin...
              Świętoszek
              • Apr 2006
              • 28

              #7
              a mnie sie nie podobalo, slaba historia i marne opisy szczegolowe akcji :/

              Skomentuj

              • szyderca
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jan 2006
                • 200

                #8
                Dawno mnie nie było na tym forum, ale widzę, że nadal mogę liczyc na ludzi, którzy rozbawią mnie tak beznadziejnymi tekstami. Choć 'rozbawią' to chyba nie jest dobre słowo, bo niewiadomo czy śmiać się czy płakać.. postawię Ci ocenę dopuszczającą, liczę, że się poprawisz..
                Niektórzy ludzie nie widzą tego, że są kretynami... jestem po to by im to uświadomić...

                Skomentuj

                • truskawka
                  Ocieracz
                  • Mar 2006
                  • 126

                  #9
                  Jak zawsze wielka krytyka
                  Mi się podobało. Co prawda krótkie, troche błędów imałe prawdopodobieństwo, ale czy opowiadania i fantazje erotyczne muszą być prawdopobne?
                  +TruskawkA+

                  Skomentuj

                  Working...