Bita śmietana? Miód? Czy używacie takich "słodkich gadżetów" do gry wstępnej?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ZaZu
    Świętoszek
    • Apr 2006
    • 26

    #31
    kolczyk uważaj żebyś go nie uszkodziła

    ale tak jak mówię półwytrawne , półsłodkie powinno być ok Co do bitej śmietany to się zgadzamy
    Jestem jaki jestem ... inny nie będę !

    Skomentuj

    • ZaZu
      Świętoszek
      • Apr 2006
      • 26

      #32
      Jego skarb też Kurde muszę uważać bo zaraz dostanę opiernicz za oft .

      Wogóle w topicu widnieje Bita śmietana ? (to rozumiem ) Miód ? (Jezusie przenajświętszy ! Dzieci nie czytajcie tego bo sobie krzywdę zrobicie !! Co to ma być ? Depilacja na szybko ? Może odrazu wosk Miód przecież się będzie potem tak kleił że aż będzie bardzo nieprzyjemne :/ )
      Jestem jaki jestem ... inny nie będę !

      Skomentuj

      • FFK_15
        Świętoszek
        • Apr 2006
        • 6

        #33
        Kiedys ogladalem przezabawna reklame mentosa. Koles babce robil minetke ale mu nie smakowalo wiec wzial jej wrzucil mentosa na pipke i wtedy zaczela sie ich zabawa. A tak wracajac do temtu ja bym sie zabawil z bita smietana. Zrobilbym jej stringi z bitej (potem zlizywal <lacznie z tyleczkiem [bardzo lubie "minetke analna" czy to normalne czy jakies zboczenie?]>) i nalal moid na brzuch i roztarl (wtedy by sie fajnie kleila [uczucie wg mnie musi byc genialne])

        Skomentuj

        • ktos-z-daleka
          Wspomógł BT
          • Nov 2005
          • 345

          #34
          Ja ostatnio uzylem Danonka a jezeli chodzi o wczesniejsze zabawy to np czekolada albo brzoskwinia z puszki.

          Uwielbiam takie zabawy bo mozna sie niezle posmiac i wiele wiecej
          Uczciwą pracą ludzie się bogacą, a pierwszy milion zawsze trzeba ukraść

          Skomentuj

          • Czarodziejka
            Perwers
            • Sep 2005
            • 963

            #35
            nie cierpię mieć wrażenia, że brudna jestem, a po takich zabawach taka bym była.
            chyba, że bym od razu musiała biec pod prysznic.

            Skomentuj

            • Soniczny
              Ocieracz
              • Mar 2006
              • 109

              #36
              Ja probowalem tylko zabaw z bita smietana i lodami , mojej pieknej bardziej pasuje bita smietana ,mi lody. Sutki genialnie reaguja na nie a w polaczeniu z jezykiem MAGIA.
              Bez Nadzieji Nie Ma Wolności i Siły.
              R.A. Salvatore

              Skomentuj

              • Soniczny
                Ocieracz
                • Mar 2006
                • 109

                #37
                Napisał Asiulek19lbn
                mrrr lody.. dobry wybór , uwielbiam czuc cos zimnego na ciele , najlepiej jesli jest to zimny jezyczek
                Gdzie na forum, czytalem ze rownierz przyjemnie jest zrobic dobrze jezyczkiem majac w ustach np hoolsa, nie wiem ile w tym prawdy, chce sprubowac ale troche sie boje ze moja dziewczyna jakos dziwnie na mnie spojrzy moze pomyslec ze to "nienormalne", ale czy to zle jesli sprawia przyjemnosc ?
                Bez Nadzieji Nie Ma Wolności i Siły.
                R.A. Salvatore

                Skomentuj

                • Bender
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 3026

                  #38
                  a w ty jako pasywna doswiadczylas tego?
                  Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                  Billy Crystal

                  Skomentuj

                  • Asiaczek
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Apr 2006
                    • 218

                    #39
                    chetnie sprobowalabym z bita smietana wydaje mi sie to szalenie pociagajace tak zlizywac slodka smietanke z cialka partneta...najbardziej z tych miejsc intymnych hmmm...az powiem o tym dla Tygryska
                    "Jestem pułapką w pułapce, zamieszkiwanym mieszkańcem, obejmowanym objęciem, pytaniem na odpowiedz na pytanie".
                    W. Szymborska

                    Skomentuj

                    • Lord_Syriusz
                      Świętoszek
                      • May 2006
                      • 5

                      #40
                      Przypomina mi sie reklama piwa, jak dziewczyna wylala swojemy chlopakowi piwo, i on zaczol je zlizywac ze stolu, wyczyscil kuchnie i lazienke jezykiem a najlepsze bylo jak zabraklo piwa gdy chciala lac na siebie hehe
                      Wedlug mnie mieszkanie moglo poczekac
                      ''Nie jest zle isc bez sensu do przodu, gorzej by bylo bez sensu stac w miejscu, jeszcze gorzej bez sensu sie cofac.'' -Regis z "Wiedzmina"

                      Skomentuj

                      • malinkaa7
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jun 2006
                        • 242

                        #41
                        mam takie pytanko, a czy jak smrujecie sie czekoladą czy jakims syropem lub bitą śmietaną swoje muszelki i ptaszki to czy pozniej nie macie ich podraźnionych czy jakiś infekcji?tak pytam z ciekawosci, bo pierw same przyjemnsoci a pozniej czekolada czy bita smietana sie bedzie rozpuszczac w pochwie i moze cos niemilego tam pwostanie..

                        Skomentuj

                        • Bender
                          Administrator
                          • Feb 2005
                          • 3026

                          #42
                          Ja sie razy pare tak bawilem i nic sie takiego nie przytrafilo...
                          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                          Billy Crystal

                          Skomentuj

                          • Rojza Genendel

                            Pani od biologii
                            • May 2005
                            • 7704

                            #43
                            A jakim cudem coś się może stać, skoro są to rzeczy przeznaczone do jedzenia?
                            Oczywiście z wyjatkiem sytuacji, gdy ktoś ma alergię, ale o tym zwykle się wie.
                            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                            Skomentuj

                            • 3 boy 4 ever
                              Świętoszek
                              • Jun 2006
                              • 22

                              #44
                              Jakiś czas temu próbowaliśmy z dziewczyną, z czekoladową polewą do lodów.
                              Było świetnie, ale jakimś cudem, korek(taki z dosownikiem) spadł z butelki, i na łóźko wylało się prawie ćwierć litra polewy czekoladowaj.

                              Chociaż pranie pościeli, też okazało się fajną zabawą.
                              Z bitą śmietaną w sprayu, jest mniej problemów.

                              Skomentuj

                              • KiZiA
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Jun 2006
                                • 183

                                #45
                                najfajniejsze są lody, bita smietana albo coś miętowego pozostawia przyjemny chłód ....grrrrrrrrrrrrr <marzy>

                                Skomentuj

                                Working...