W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbator męski, pochwa itp

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lucas21
    Erotoman
    • Jun 2011
    • 458

    Masturbator męski, pochwa itp

    Witam. Panowie czy ktoś z Was kiedykolwiek bawił się takim, bawi jaki? Pytam z ciekawości, bo dziś odkryłem, że są takie rzeczy
    W sumie seksu mam pod dostatkiem, ale...czemu nie spróbować jak jej niema.
  • czarna chmura
    Banned
    • Apr 2015
    • 47

    #2
    Czytałam dużo o sztucznych pochwach i jako babka stwierdzam, że muszą być fajne i żałuję że nie mam jak spróbować

    Skomentuj

    • AssMaster
      Ocieracz
      • Oct 2010
      • 126

      #3
      Napisał czarna chmura
      Czytałam dużo o sztucznych pochwach i jako babka stwierdzam, że muszą być fajne i żałuję że nie mam jak spróbować
      Nie żałuj. Jako babka masz dużo większy wybór zabawek w formie dildo, penisów itp. Dużo lepsza zabawa niż sztuczną pochwą.

      Skomentuj

      • lucas21
        Erotoman
        • Jun 2011
        • 458

        #4
        Jestem w posiadaniu takiej pochwy, ale nie za 200zł, za 50 na próbę i powiem, ze doznania ciekawe, uczucie zbliżone, wiadomo że do prawdziwej daleko ale Na pewno lepiej zakupić taki gadżet niż brać go do ręki - dla masturbatorów ;p

        Skomentuj

        • lejcyn01
          Świntuszek
          • Sep 2013
          • 72

          #5
          z serii "zrób to sam"



          Skomentuj

          • holycow
            Świętoszek
            • Aug 2015
            • 11

            #6
            Może na wstępie zrobić samemu? W sieci są opisy pod hasłem "jak wykonać masturbator". Sam robiłem i jestem zadowolony. Nawet nikt z domowników nie zorientuje się po rozłożeniu na części pierwsze że macie coś takiego

            Skomentuj

            • smurfette
              Świętoszek
              • Aug 2015
              • 20

              #7
              Ja wypróbowałem duzo takich zabawek, powiem Ci ze są całkiem spoko i warto spróbować. Lepsze od walenia, gorsze od seksu.
              http://beztabu.com/

              Skomentuj

              Working...