W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Moje początki i nie tylko

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tymwol
    Świętoszek
    • May 2007
    • 8

    Moje początki i nie tylko

    Były lata 70-te ubiegłego wieku. Mieszkaliśmy w kamienicy czynszowej. Zajmowaliśmy dwa pokoje. W jednym pokoju mieszkaliśmy my, czyli moi starzy, matka Stefa, ojciec Zygmunt oraz ja. W drugim pokoju mieszkała moja babcia Zyta i młodsza siostra mojej matki ciotka Zdzicha. Ciotka była starsza ode mnie 13 lat. Moi starzy i ciotka Zdzicha lubili zakrapiane imprezy. Najczęściej pili poza domem i niekoniecznie razem. Gdy popijawa odbywała się u nas w domu, wówczas ja byłem odsyłany do drugiego pokoju czyli w odwiedziny do babci. Imprezki trwały dość długo wobec czego spałem w pokoju babci na jednoosobowym tapczanie, na którym na codzień spała ciotka Zdzicha. Babcia spała przy przeciwległej ścianie na swoim jednoosobowym tapczanie. Żeby nie słyszeć odgłosów pijaństwa babcia brała pigułki nasenne.
    Gdy miałem około 13-14. Zacząłem dojrzewać. Nie było wtedy internetu. Wiedzę na temat dojrzewania czerpało się od rówieśników. Obserwowałem u siebie zmiany. Zacząłem bawić się swoim ptaszkiem, aż tu pewnego razu w czasie zabawy coś z ptaszka wytrysneło. Jakież to było wspaniałe uczucie. Od kolegów dowiedziałem się, że to normalne i że to co ze mnie wytrysnęło nazywa się sperma i jak sperma tryśnie do kobiecej cipki wówczas kobieta zachodzi w ciążę, z której rodzi dziecko.
    Pewnej soboty starzy zorganizowali popijawę. Oczywiście spałem na łóżku ciotki. Babcia oczywiście zażyła pigułki nasenne. Po imprezie ciotka jak zwykle położyła się pijana koło mnie. Przebudziłem się. Musiałem wyjść do łazienki wysikać się. Wracałem z łazienki i wówczas usłyszałem jakieś jęki stęki dochodzące z naszego pokoju. Zaskoczony tym podszedłem do drzwi i gdy przyłożyłem do nich ucho drzwi uchyliły się. Nie wiedziałem co się dzieje i powolutku otworzyłem drzwi szerzej. W świetle latarni ulicznej wpadającym przez okno zobaczyłem swoich starych. Na łóżku nagi stary leżał na plecach a naga matka nad nim. Stary lizał jej cię a ona brała do buzi jego pałkę. Pijani nie zwracali na nic uwagi. Matka jęczała coraz głośniej nie wyjmując z ust pałki starego. W pewny momencie jej głową zastygła z ojcową pałką głęboko w ustach, tak że wargami dotykała jaj. Już nie jęczała a charczała przeciągle. Jej tyłek natomiast zaczął mocno drżeć a nawet podskakiwać. W pewnym momencie cipę mocno przycisnęła do twarzy starego jakby chciała ją wcisnąć w łóżko. Moja pałka w tym czasie omal nie wyskoczyła z majtek. Ten spektakl trwał nadal. Po chwili gdy matka doszła do siebie usiadła na starym okrakiem i pierwszy raz w życiu zobaczyłem jak pałka wnika w głąb cipki. Po chwili matka zaczęła ujeżdżać starego. Najpierw powoli a po kilku chwilach aż skakała na pałce starego i coraz głośniej jęczała. On ściskał i lizał piersi matki. W pewnym momencie wsunąłem rękę w majtki i gdy tylko chwyciłem swoją pałkę natychmiast trysnąłem a nogi zrobiły mi się takie miękkie, że nieomal upadłem. Wycofałem się i cały roztrzęsiony udałem się ponownie do łazienki. Pierwszy raz w życiu widziałem nagich dorosłych w sex akcji. Cóż to było za przeżycie.
    Brudne majtki wrzuciłem do kosza z brudną bielizną. Umyłem się, założyłem czyste majtki i wróciłem do łóżka, w którym mocno już spała pijana ciotka. Gdy się kładłem zobaczyłem, że ciotka ma na sobie jedynie stanik i majtki. Leżałem i cały czas przez ścianę słyszałem jak starzy się pieprzą. Słysząc jęki matki i mając przed oczami widok strych uprawiających sex ponownie się podnieciłem. Pałka znowu zesztywniala. Ciotka spała tyłem do mnie. Przysunąłem się do niej. Swoją pałkę wpasowałem między pośladki ciotki. Chwilę przesuwałem tak przez swoje i ciotki majtki swojego małego pomiędzy jej pośladkami. Nie reagowała. Postanowiłem pójść dalej. Zdjąłem swoje majtki. Delikatnie wsunąłem kutaska pod majtki ciotki. Co za uczucie gdy dotknąłem gołego pośladka. Omal nie trysnąłem. Zbliżyłem kutaska do rowka między pośladkami ciotki i zacząłem nim przesuwać. Było świetnie. Byłem podniecony do granic. Ledwo zdążyłem się wycofać i trysnąłem w swoje majtki. Ale byłaby wpadka gdyby ciotka obudziła się rano z ospermionymi pośladkami. Pocichu wstałem i poszedłem wysikać się do łazienki. Wracając zajrzałem do starych. Spali już.
    Wróciłem do łóżka. Chciałem zasnąć. Gdy tylko zamknąłem oczy znowu widziałem starych w akcji. Odruchowo zacząłem bawić się kutaskiem. Znowu stanął. Ciotka przewróciła się na plecy. Chciałem sprawdzić jakie w dotyku są jej piersi. Delikatnie wsunąłem dłoń pod stanik. To było super. Jej pierś była gładka, miękka i cieplutkia. Ugniatałem przez chwilę i namacałem sutek. Gdy się nim bawiłem zaczął twardnieć. Po kilku chwilach pieszczot piersi ciotka zaczęła inaczej oddychać. Tak jakby wzdychała. Cofnąłem rękę. Odczekałem kilka chwil. Spała dalej. Ciekawe jaka w dotyku jest jej cipka. Wsunąłem dłoń pod majtki. Wyczułem włosy. Wręcz burzę włosów. Wsuwałem dalej dłoń. Wyczułem szparkę między jej nogami. To co wyczułem pod palcami było bardzo przyjemne. Takie cieplutkie i jakby troszkę śliskie. Zagłębiałem palce dalej i wyczułem otwór. Wsunąłem palec, który wszedł cały do śliskiej jamki bez oporu. Poruszałem nim powoli w przód i w tył. Po jakimś czasie tej zabawy ciotka znowu zaczęła wzdychać. Rozsunęła nogi. Znieruchomiałem ale ciotka jednak się nie obudziła. Wróciłem do swojej zabawy. Zrobiło się dużo wilgotniej w jej cipce. Wsunąłem drugi palec i przez jakiś wsuwałem i wysuwałem dwa palce. Zrobiło się jeszcze wilgotniej. Ciotka przyspieszyła oddech i częściej pojękiwała. Nie budziła się jednak. Gdy cała cipka była już dobrze wilgotna wyczułem coś, czego wcześniej nie było. (Dziś wiem, że to była łechtaczka.) Gdy tego dotknąłem ciotka zadrżała. Zamarłem. Nie obudziła się. Pocierełem to i ciotka nie dość, że zaczęła jeszcze szybciej oddychać i już nie pojękiwać a wręcz jęczała. Na dodatek zaczęła poruszać biodrami jakby nabijała się cipką na kutasa. To było super. Mój kutasek prawie wystrzelił choć nie dotykałam go. Po kilku chwilach takiej zabawy ciotka głośno jęknęła. Jej ciałem wstrząsnęło. Podkurczyła i zacisnęła mocno nogi. Nie zdążyłem wyjąć ręki. Bałem się, że wpadłem. Po chwili rozluźniła i wyprostowała nogi. Spała dalej. Natychmiast zabrałem rękę a ona przewróciła się na bok wypinając tylek w moja stronę. Byłem tak podniecony, że musiałem sobie ulżyć. Poszedłem do łazienki zacząłem trzepać sobie kutaska i w tym samym czasie wąchać palce, które były w cipce ciotki. To był bardzo dziwny zapach. Odrzucający a zarazem bardzo przjemny, podniecający. Po kilkunastu ruchach trysnąłem. Wyczerpany wróciłem do łóżka I natychmiast zasnąłem. Ciotka nic nie pamiętała z minionej nocy. Tak zaczęło się moje życie erotyczne.
    0statnio edytowany przez tymwol; 01-02-23, 06:04.
Working...