Strapon - co o tym sadzicie ??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • paul_78
    Erotoman
    • Jul 2007
    • 470

    mam ochotę spróbować i wygląda na to, że idzie w dobrym kierunku... żona jeszcze niedawno nawet słyszeć o analnych zabawach nie chciała, a wczoraj dała się namówić na włożenie mi palca i podobało się obu stronom
    Non serviam

    Skomentuj

    • analityk
      Ocieracz
      • Jul 2011
      • 188

      Tu jeszcze należałoby rozróżnić czy przyjemność jest od wsadzania w tyłek, czy raczej od masażu straponem prostaty. Większość panów pisze o wytrysku, a to chyba jest raczej spowodowane właśnie przez prostatę do której najłatwiejszy dostęp jest właśnie przez odbyt.
      I teraz czy lubicie penetrację tyłka czy masaż prostaty spowodowany tą penetracją.

      Skomentuj

      • paul_78
        Erotoman
        • Jul 2007
        • 470

        Jedno i drugie, ja lubię też samo uczucie penetracji.
        Non serviam

        Skomentuj

        • Shaul
          Świętoszek
          • May 2011
          • 26

          punkt 3. to przyjemność z zamiany ról w dominacji w seksie. Ew. jakieś małe role-playing

          Skomentuj

          • otwarty77
            Świętoszek
            • Sep 2011
            • 1

            jak dla mnie rewelacja, na razie próbowałem jak kobieta paluszkami masuje prostatę, super uczucie i podniecenie, ale ze strapon'em bardzo chętnie, ale ciężko o kobietę, którą by to kręciło. jestem żonaty i z żoną nie da rady

            Skomentuj

            • Motywatore
              Erotoman
              • Jun 2006
              • 639

              Napisał otwarty77
              jak dla mnie rewelacja, na razie próbowałem jak kobieta paluszkami masuje prostatę, super uczucie i podniecenie, ale ze strapon'em bardzo chętnie, ale ciężko o kobietę, którą by to kręciło. jestem żonaty i z żoną nie da rady
              Jak kupisz strap on i zapytasz czy chce się przekonać jak to jest być mężczyzną, to chyb nie będzie problemu.
              Dla jej odwagi przyda się trochę %.

              Skomentuj

              • Pani G
                Świntuszek
                • Oct 2011
                • 80

                Kiedyś nawet nie chciałam o tym słyszeć, żadnych palców ani nic.
                Mój Skarb długo mnie namawiał, w końcu sam zaczą ł próbować i mi opowiadał co i jak. Dałam się przekonać i nie żałuję Ostatnio był już sztuczny fiutek, popychany przeze mnie biodrami od tyłu, teraz planujemy strap- on.
                Będąc za nim, jak się tak wije z przyjemności, złapać za biodra,
                świetna sprawa. Polecam. I bardzo lubię w tej pozycji pieścić penisa.
                Uwielbiam Cię w jeansach na bosaka

                Skomentuj

                • Gruboss

                  Już nie mogę się doczekać aż moja pani zerżnie mnie w tyłek,musimy jeszcze kupić taką zabawke może coś doradzicie..,

                  Skomentuj

                  • Floweerf
                    Świętoszek
                    • Jun 2010
                    • 8

                    Mi się zdarzyło raz w bardzo fajnych okolicznościach: miałem trójkącik FFM i gdy byłem w jednej pannie, druga "zaskoczyła" mnie od tyłu. Początkowo myślałem, że to tylko pieszczoty, ale zostałem gruntownie nawilżony i straciłem cnotę... Strapon był niewielki, ale i tak zapiekło, gdy wszedł. Przez moment myślałem, że opadnie mi entuzjazm, ale jak zacząłem się ruszać zrobiło się fajnie. Potem mega fajnie. Moje odczucia są jak najbardziej pozytywne, miałem orgazm stulecia po którym mój przyjaciel był cały czas w pozycji na baczność i bez przeszkód kontynuował zabawę.

                    Skomentuj

                    • Shaul
                      Świętoszek
                      • May 2011
                      • 26

                      Moja dziewczyna ostatnio jakos bardzo polubila rimming (w obie strony). Nawet jak jej nie prosze to łapie mnie za biodra i ustawia w pozycji "na pieska" tak że ona jest z tyłu do pieszczot. Chyba zblizamy sie do moemntu ,w ktorym strap nie bedzie dziwactwem tylko kolejnym ciekawym przezyciem dla odwaznych.

                      Metoda na "krok po kroku" chyba dziala w przypadku peggingu choc po tym jak teraz każe mi się wypinać to chyba trzeba się będzie pilnować, żeby w drugą stronę nie przesadzała

                      Skomentuj

                      • Pani G
                        Świntuszek
                        • Oct 2011
                        • 80

                        Bo kobieta już wie jak to jest jak jest wypięta i jakie to przyjemne,i rajcuje ją, że facet jest jakby oszołomiony tym doznaniem. I wtedy to ona kieruje ruchem, częstotliwością i siłą z jaką to robi, a facet jęczy, bo mu dobrze. Wy panowie też pewnie lubicie, jak my wbijamy pazurki w pościel czy coś innego. Na pewno nie przesadzi. Będzie się po prostu dobrze bawiła.
                        Uwielbiam Cię w jeansach na bosaka

                        Skomentuj

                        • paul_78
                          Erotoman
                          • Jul 2007
                          • 470

                          Strapon to kolejny krok, jesteśmy na etapie wybierania Moja żona bardzo polubiła penetrację mojej pupy i wreszcie też przekonała się do tego, żeby wsadzić coś w jej ciaśniejszą*dziurkę i dała się wczoraj zerżnąć w dupkę
                          Non serviam

                          Skomentuj

                          • basior

                            Bardzo fajna zabawa, aczkolwiek musi być z wyczuciem. Miałem możliwość spróbowania i satysfakcja była po mojej stronie i partnerki również.

                            Skomentuj

                            • upocone jajka
                              Banned
                              • May 2009
                              • 5151

                              rimmingator zgodziłbyś sie na rimming jak by cie dziewczyna namawiała? albo strapon bueheheheheh

                              Skomentuj

                              • yachoo
                                Świntuszek
                                • Feb 2009
                                • 80

                                Bawiłem się z byłą jej wibratorem. Do strapona nie doszło, ale pewnie nie miałbym nic przeciwko.
                                Wolny. Szczery w stosunku do siebie. Otwarty. Szczęśliwy. Seksualny. Yeah!

                                Skomentuj

                                Working...