Wpadka-prawdopodobieństwo (wątek ogólny)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jajecznik
    Świętoszek
    • Jun 2011
    • 42

    Wpadka-prawdopodobieństwo (wątek ogólny)

    Cześć.
    Wiem, że tematów o wpadkach jest pełno, ale nie mogłem znaleźć ogólnego tematu. Gadaliśmy ostatnio z dziewczyną o tej możliwości i mi zawsze wydawało się, że przy gumce czy tapsach prawdopodobieństwo jest bardzo małe, że to zdarza się jak tylko przy spontanach, jak ktoś zapomina brać tabletek albo gumka pęknie i się nie zauważy. Ona twierdzi, że kilka razy "cudem" tego uniknęła.
    Stąd pytanie: jak często wpadki się zdarzają, ile znacie osób które wpadły i z jakich dokładnie powodów.

    Myślę że w tym wątku mogą też wypowiadać się wszyscy, którym miesiączka spóźnia dwa dni, bo się razem kąpali, lub zapłodnione drogą lodzik>pocałunek>minetka
    Po co mnożyć wątki
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3899

    #2
    Poczytaj

    Skąd się biorą najczęstsze wpadki?
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • jajecznik
      Świętoszek
      • Jun 2011
      • 42

      #3
      O, tego nie znalazłem. Dzięki.
      Ale myślę, że wątek i tak może zostać. jako ogólny dla przestraszonych. Choć pewnie i tak będą zakładać nowe.

      Down: Nie no spoko, wątek który zapodał anduk był tym którego szukałem. Ten jezebel dotyczy raczej tego co zrobić z dzieckiem. Mi chodziło o prawdopodobieństwo.
      Last edited by jajecznik; 09-07-11, 10:09.

      Skomentuj

      • Nolaan

        #4
        A temat Jezy, przepraszam?

        Skomentuj

        Working...