Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fantazje erotyczne
 
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 12-01-17, 11:32   #1
Lostgirl
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Postów: 4

Płeć: Kobieta
Wspólna fantazja o czarnoskórym kochanku i zdradzie kontrolowanej
Cześć,
nie ukrywam - mam ogromny mętlik w głowie, dlatego też proszę o radę nieznajome osoby na forum erotycznym, co chyba najlepiej świadczy o mojej desperacji...

Zacznijmy od początku - jestem ze swoim facetem od 2 lat. Jest nam dobrze, kochamy się, sex też jest świetny. Naszym problemem był brak znajomych par - mój facet jest starszy ode mnie o 8 lat (ma 30 lata), jego znajomi są starsi od niego, mają już dzieci i inne problemy. Ja mam 22 lata, jeszcze studiuję i większość moich koleżanek to singielki. Pomyśleliśmy, że fajnie byłoby poznać kogoś w mniej więcej w naszym wieku, z kim można wyskoczyć do pubu czy na kluby. Z braku innych pomysłów pojawiła się idea założenia konta na portalu erotycznym, z zastrzeżeniem iż szukamy tylko pary i raczej na kawę niż orgię. Choć oboje zgodziliśmy się, że jeśli zaiskrzy to może taką znajomość przeniesiemy do sypialni.

Teraz muszę wspomnieć o kolejnych ważnych kwestiach - mój obecny facet był i jest moim pierwszym partnerem seksualnym. On sam zbyt dużego doświadczenia nie miał, gdyż oprócz mnie miał jedną partnerkę. Przy wszystkich swoich zaletach mój TŻ ma jeden spory kompleks - małego członka. To znaczy on tak twierdzi, gdyż mi jest z nim super, mam regularnie orgazmy, a i nie wydaje mi się by 16 cm (kiedyś mierzyliśmy dla zabawy i to z jego inicjatywy) to było tak mało.

W każdym razie gdy już mieliśmy ten profil chłopak oczywiście niby dla żartów poszukał czy jest w okolicy jakiś czarnoskóry facet (wiadomo, te legendy o wielkości ich sprzętu…). No i proszę, okazało się że w mieście obok jest taka osoba - sportowiec, 22cm i o cudownym uśmiechu…
Bo widzicie, ja od zawsze byłam pod wielkim urokiem szczególnie latynoskiego typu urody, ale i „czekoladowi” kochankowie często gościli w moich fantazjach, jeszcze z czasów gimnazjum.

W pierwszej chwili oczywiście odrzuciłam pomysł napisania do niego pomimo zachęt faceta, bo przecież mieliśmy szukać pary. Gdy następny raz weszłam na ten profil zobaczyłam, że mój facet do niego napisał i czarnoskóry kolega podjął temat (na tym etapie jeszcze bardzo ogólna rozmowa). Pogadałam z moim facetem, wpierw twierdził, że to tylko zabawa, ale po dłuższej rozmowie przyznał, że podnieciła go perspektywa oddania swojej Pani ogierowi z wielką czarną maczugą między nogami. Twierdził, że wie, że ma małego penisa, że fantazjowałam o czarnoskórym mężczyźnie (fakt) i że kiedyś chciałabym spróbować seksu z innym żeby sprawdzić jak to jest (też fakt).

Był to szok, choć na co dzień nie jesteśmy jacyś mega pruderyjni. Choć może powinnam się tego domyślać - mój facet bardzo lubi gdy to ja dominuję w sypialni w ramach naszych zabaw w dominację - w sensie raz w miesiącu to on jest związany, a ja pełnię rolę Greya Oczywiście na co dzień to on raczej dominuje w naszej sypialni i ogólnie a męski charakter.

Koniec końców nie wiem co zrobić. Wiem, że jest podwyższone ryzyko chorób W (ale to można sprawdzić badaniami), że nasz związek jest nadal świeży.
Z drugiej strony jest możliwość realizacji naszych fantazji - piszę naszych, gdyż gdy zaczęłam pisać z naszym kolegą na portalu mając koło siebie swojego faceta i znienacka zanurkowałam ręką w jego bokserki nie miałam wątpliwości - bardzo go do podnieca. A i moje ciało na każdą wzmiankę o czarnym koledze reaguje podobnie. Nie pomaga fakt, że mój facet codziennie wysyła mi zdjęcia z netu w schemacie - biała kobieta, czarny kochanek z wielkim penisem.

Wyszło długo, chaotycznie - ale do rzeczy. Czy ktoś miał podobną sytuację? Czy facet którejś z was zachęcał do takich eksperymentów i jak to się skończyło? Czy może jednak lepiej żeby fantazja została fantazją?
Lostgirl jest offline   Reply With Quote
 
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fantazje erotyczne

Tags
murzyni, upokorzenie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:13.
   Archiwum