W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Orgazm bez wytrysku ??

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5250

    #16
    Napisał Słodka*LoLa
    ...Raine...nie śpie po nocach, jestem na lekach może to tak na mnie działa....ale wytłumacz mi co masz na myśli...
    Ziemniaki mozna wcinac z apetytem.
    Mozna rowniez z majerankiem

    Wiec...

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • Jakub
      Perwers
      • Jun 2005
      • 702

      #17
      To sie zdaża, i nie wiem jak na to statystyki patrzą ale mi sie zdaje że wiek nie ma nic do żeczy. oragnizm mężczyzny produkuje dziennie taką samą dawke nasienie (nie pamiętam dokłdanie ile tych plemników tam jest). Więc zdaża sie że organizm nie nadąża z produkcją, Do tego dochodzi stres, zmęczenie, jakieś zmartwienia. (pewnie czytałaś o tym, albo wiesz). Z tego co piszesz wnioskuje że nie jest to takie sporadyczne i w dodatku niepokoji Cie to. Jeżeli rozmowy nie pomagają to zostaje jeszcze próba wysłania go do specjalisty, i niech on stwierdzi co jest. Chodz nie wierze żeby to było łatwe, młodego faceta wysłać do lekarza z takim probleme. W każdym razie trzeba mieć albo dar przekonywania, albo dobre argumęty

      Skomentuj

      • koKOro
        Świntuszek
        • Jun 2005
        • 46

        #18
        ...to jest Wasz wspólny problem, szczególnie, że jak piszesz, jesteście ze sobą dosyć dlugo. Nie da się ukryć, że życie sexualne to bardzo istotna część związku i nie da się przemilczeć takiej sprawy, ani się poświęcać dla drugiej osoby (bo jak długo się wytrzyma???), tylko trzeba rozwiązać problem. Do tego, jak piszesz potrzebujesz się kochać wiecej niż jeden raz (co świetnie potrafie zrozumiec ), w tym momencie wydaje się, że cały proces jest podporządkowany Twojemu partnerowi, a Ty nie czujesz się szczęśliwa. Ja jestem zwolenniczką otwartych, szczerych choć nie zawsze łatwych rozmów...

        powodzenia
        0statnio edytowany przez koKOro; 19-06-05, 13:29.
        ...NIE WALCZE W ŻADNYM OKREŚLONYM STYLU... MÓJ RUCH JEST REZULTATEM TWOJEGO RUCHU...

        Skomentuj

        Working...