Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Dojrzewanie
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 16-09-14, 13:46   #26
wiarus
SeksMistrz
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Mazowsze
Postów: 3 264

Płeć: Mezczyzna
Ciekaw jestem, jak to się odbywa u pań - patrz ostatni punkt WKU ?
Chętnie poświęciłbym wolny czas i załapał na ochotniczą funkcję testera
__________________
"Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
James Jones - Cienka czerwona linia
wiarus jest offline   Reply With Quote
Old 21-09-14, 13:10   #27
lilililek
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Postów: 3

Płeć: Mezczyzna
No okej, ale jak ktoś nie wyrazi zgody na oglądanie penisa podczas komisji wojskowej? To co?
Zmuszenie do ściągnięcia gatek wydaje mi się, że nie jest możliwe?
lilililek jest offline   Reply With Quote
Old 21-09-14, 13:24   #28
mathley
Guest
 
Postów: n/a
A ubędzie Ci coś jak pokarzesz przez 5 minut penisa. A jak się zaczniesz rzucać to tylko Cię wyśmieją i problemy zaczną robić.
  Reply With Quote
Old 21-09-14, 14:30   #29
james_blond
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Miasto: Wrocław
Postów: 167

Płeć: Mezczyzna
Ja bilansowe miałem z 6 lat temu, ale penisa mi nie oglądali. Tylko waga, wzrost, pobieżna budowa ciała, wzrok (i to chyba tylko organoleptycznie bo widzieli, że jestem w okularach)
james_blond jest offline   Reply With Quote
Old 21-09-14, 15:27   #30
wiarus
SeksMistrz
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Mazowsze
Postów: 3 264

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał lilililek Zobacz post
No okej, ale jak ktoś nie wyrazi zgody na oglądanie penisa podczas komisji wojskowej? To co?
Zmuszenie do ściągnięcia gatek wydaje mi się, że nie jest możliwe?
Zaciągną Cię na zaplecze i przelecą grupowo, abyś następnym razem nie czuł wstytu, tylko wspomnienia
Wyluzuj chłopie - nikt nie zareaguje, po paru godzinach oglądania fiutów
__________________
"Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
James Jones - Cienka czerwona linia
wiarus jest offline   Reply With Quote
Old 29-09-14, 23:00   #31
Masło
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 30

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał mathley Zobacz post
A ubędzie Ci coś jak pokarzesz przez 5 minut penisa. A jak się zaczniesz rzucać to tylko Cię wyśmieją i problemy zaczną robić.
Tym bardziej, że nie trwa to 5 minut, a raczej 2 sekundy (przynajmniej w moim przypadku tak było). Dobrze gaci nie ściągnąłem, a lekarz już kazał się ubierać. A szkoda, bo się dla niego specjalnie wykąpałem
Masło jest offline   Reply With Quote
Old 30-09-14, 00:38   #32
mathley
Guest
 
Postów: n/a
I ja się pytam, w ciągu takiego 2-sekundowego badania, co on mógł zdiagnozować?!
  Reply With Quote
Old 30-09-14, 01:30   #33
Jack Daniel's
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: May 2013
Miasto: Częstochowa/Warszawa
Postów: 244

Płeć: Mezczyzna
Sprawdzają, czy jest się cipą, czy nie
Jack Daniel's jest offline   Reply With Quote
Old 30-09-14, 01:37   #34
mathley
Guest
 
Postów: n/a
I czy kuśka stanie na widok generała
  Reply With Quote
Old 10-11-14, 13:53   #35
kimirsen
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Postów: 120

Płeć: Mezczyzna
Badanie klejnotów jest wstydliwe. Wydaje się mi, że obecnie takie badanie dziecka może przeprowadzić jedynie lekarz i to w obecności prawnego opiekuna. Wątpliwe jest, żeby szkolny lekarz zaglądał do majtek osobie poniżej 18.
Czy to jest potrzebne, czy nie? Trudno powiedzieć. Osobiście takie badanie miałem w zerówce, a na komisji wojskowej w latach '90 lekarz zapytał się tylko, czy mam jajka na swoim miejscu i czy są dwa oraz czy mam hemoroidy. Wszystko bez oglądania. Obecnie w każdej sytuacji można odmówić takiego badania.
Jednakże jest jeszcze inna strona medalu. Takie badanie może uchronić przed byciem inwalidą seksualnym. Jestem gejem, w swoim życiu spotkałem się z dwoma takimi inwalidami w wieku dwudziestu paru lat. Zresztą wystarczy wejść na tematy o stulejce na przykład, żeby się przekonać, że dorośli ludzie mają z tym problem, a badania i opieka rodzicielska nie wychwyciła tego problemu w odpowiednim czasie, gdy był ku temu najlepszy czas. Z drugiej strony ciężko badać komuś stulejkę, bo zwykle ona objawia się ona w pełnym wzwodzie. To byłby dopiero wstyd stać na baczność przed lekarzem.
kimirsen jest offline   Reply With Quote
Old 10-11-14, 15:21   #36
pola87
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Postów: 96

Płeć: Kobieta
Hehe, ja pamiętam, że lekarka rysowała mi sutki na kartce i kazała powiedzieć, który najbardziej przypomina mój.
pola87 jest offline   Reply With Quote
Old 11-11-14, 22:34   #37
stvari
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: okolice Poznania
Postów: 187

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał kimirsen Zobacz post
(...)a na komisji wojskowej w latach '90 lekarz zapytał się tylko, czy mam jajka na swoim miejscu i czy są dwa oraz czy mam hemoroidy. Wszystko bez oglądania.
Mnie na komisji wojskowej (dwa lata temu) kazali opuścić gatki do kostek, potem padła komenda "w tył zwrot" , lekarz kazał wykonać skłon i kiedy tak się "wypiąłem" (w jego kierunku oczywiście) nakazał kilkukrotnie zakaszleć.
stvari jest offline   Reply With Quote
Old 16-10-15, 17:12   #38
spermopompka
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Polska
Postów: 40

Płeć: Mezczyzna
Jakoś nie przypominam sobie aby na badaniach bilansowych ktoś kazał kiedykolwiek się rozbierać. Po prostu była to masowa akcja mająca sformalizować, że ogólnie wszystkie dzieciaki rozwijają*się w prawidłowo.

Z racji, że miałem problemy z kręgosłupem to dość często odwiedzałem ortopedę. Ten kazał mi się*rozbierać pozostawiając na sobie majtki, a następnie zajmować różne pozy aby sprawdzić*jak miewa się*skolioza.

Za dzieciaka, jak miałem z 7-8 lat odwiedzała nas zaprzyjaźniona pielęgniarka. Kilka razy wpadła na pomysł aby sprawdzić czy moje narządy płciowe dobrze rozwijają*się. Kontrolowała czy nie mam stulejki i czy jajka są na miejscu. Namawiała matkę aby panowała nad tematem bo podobno mogą być z tego większe problemy.

Kilka razy byłem w szpitalu. Nawet podczas przyjęcia nikt nie kazał mi się*rozbierać na gołasa. Mogłem spokojnie przebrać się w piżamę za parawanem czy w łazience. Podobnie przed operacją, dostawałem ich wdzianko i miałem chwilę na zmianę*ubrania.
spermopompka jest offline   Reply With Quote
Old 22-10-15, 22:58   #39
troll98
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Postów: 101

Płeć: Mezczyzna
W szkole nigdy nie kazano mi się na badaniu rozebrać do naga. Raz tylko pamiętam jak byłem na badaniach poza szkołą i lekarka obejrzała penisa ale to dosłownie kilka sekund i tyle
troll98 jest offline   Reply With Quote
Old 22-10-15, 23:09   #40
onneton
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Postów: 311

Płeć: Mezczyzna
Gdy chodziłem do liceum, nie musiałem rozbierać się do naga na badaniu bilansowym - lekarka tylko lekko nacisnęła podbrzusze, i tyle. Cały czas miałem na sobie majtki.

W czasach podstawówki miałem kiedyś badanie, czy nie mam wnętrostwa (bo wcześniej, jako przedszkolak miałem wnętrostwo) i wtedy musiałem mieć macaną mosznę, ale to nie miało nic wspólnego z badaniami bilansowymi.

Natomiast nigdy nie miałem sprawdzania, czy mam stulejkę, bo zawsze wiedziałem, że nie mam.
Cytat:
Napisał stvari
Mnie na komisji wojskowej (dwa lata temu) kazali opuścić gatki do kostek, potem padła komenda "w tył zwrot" , lekarz kazał wykonać skłon i kiedy tak się "wypiąłem" (w jego kierunku oczywiście) nakazał kilkukrotnie zakaszleć.
To jakąś dziwną komisję miałeś, bo ja w 2006 na komisji wojskowej nie musiałem zdejmować majtek, a lekarz nie pytał mnie o cokolwiek związanego z narządami płciowymi ani jelitem grubym.
onneton jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-15, 10:47   #41
klikaczK
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Postów: 4

Płeć: Mezczyzna
Ja tak samo nie musiałem się rozbierać ani na komisji wojskowej ani na badaniach bilansowych.
klikaczK jest offline   Reply With Quote
Old 20-10-17, 16:31   #42
bartek24
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Miasto: Warszawa
Postów: 97

Płeć: Mezczyzna
nic strasznego
bartek24 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Dojrzewanie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:26.
   Archiwum