Wlasna sperma

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sebabi
    Świętoszek
    • Nov 2010
    • 18

    mi smakowała
    Sex bez ograniczeń płciowych ostro wulgarnie i brutalnie.

    Skomentuj

    • Blemmm
      Świętoszek
      • Oct 2006
      • 40

      Tak znam jej smak... zapoznaję się z jej smakiem przy każdej masturbacji A wzięło się z tego że chusteczką zawsze przeciekało, rozmazywało się, a tak na rękę i nie ma...

      Nie obrzydza mnie to, bo skoro moja dziewczyna może wziąć moje własne nasienie w usta i połknąć, to i ja mogę tak.

      Skomentuj

      • Mystic_pl
        Świętoszek
        • Oct 2010
        • 9

        Ja tam lubię smak swojej spermy i czasem połykam
        Smaczniutka mmm...

        Skomentuj

        • grrr
          Erotoman
          • Mar 2007
          • 368

          Swego czasu skonczylem w ustach partnerki a ona zaraz po tym mnie pocalowala taki sobie plan ustalilismy nie bylo zle
          "Lepiej byc najglupszym wsrod madrych niz najmadrzejszym wsrod glupich" - jaka szkoda ze wiekszosc ludzi chce byc najmadrzejsza....

          Skomentuj

          • Grajam
            Ocieracz
            • Feb 2009
            • 131

            Nigdy nie próbowałem i nie mam zamiaru... jak moja laska kiedyś spróbuje to uwierzę jej na słowo

            Skomentuj

            • stefanos
              Świntuszek
              • Feb 2009
              • 51

              Ja nie, ale sporo moich znajomych i duża część rodziny próbowała. Oczywiście nieświadomie.

              Lubię gotować.

              Skomentuj

              • rozbudzony
                Świętoszek
                • Dec 2010
                • 34

                Hej!

                Ja znam smak swojej spermy bo lubię całować się z dziewczyną po tym gdy skończę jej w ustach, w podziękowaniu za wspaniałego loda. Dziwnie by mi było wymagać od dziewczyny żeby próbowała mojej spermy i jednocześnie brzydzić się jej smaku. :-)

                Skomentuj

                • Lex31
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Nov 2009
                  • 395

                  Czytając niektóre posty można dojść do wniosku, że "dziwnie byłoby wymagać od dziewczyny żeby zrobiła mi loda samemu nie wiedząc jak to jest, więc wypada spróbować samemu to zrobić".
                  Ja jednak dziękuję - postoję Jak kogoś ciekawi niech próbuje, ale nie wciskajcie nikomu że "wypada wiedzieć".
                  friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

                  Skomentuj

                  • rozbudzony
                    Świętoszek
                    • Dec 2010
                    • 34

                    Mój post wyrażał moje zdanie i odnosił się do mojej osoby bardzo wyraźnie: Dziwnie by ___mi___ było. To oznacza, że nie wciskam Ci niczego i nie masz powodu żeby się tak czuć.

                    Pozdrawiam

                    Skomentuj

                    • Lex31
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Nov 2009
                      • 395

                      Ok, ok - to nie do końca do ciebie. Całuję JĄ po lodziku, ale nie zastanawiam się wtedy specjalnie który element "bukietu smakowego" to moje nasienie
                      friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

                      Skomentuj

                      • Wiedźmin
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Oct 2010
                        • 302

                        A mi moja smakuje i życzę swym dziewczynom by jak najczęściej jej próbowały
                        Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.
                        Rémy de Gourmont

                        Skomentuj

                        • Przemek1985
                          Banned
                          • Dec 2010
                          • 5

                          Chciałbym całować sie z mają Panią gdy ma moją spermę w ustach lecz gdy dochodzę mija podniecenie i ochota na to ktoś ma pomysł ??? jak narazie zabawiamy sie moimi preejakulatem

                          Skomentuj

                          • Wiedźmin
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Oct 2010
                            • 302

                            Bo po orgaźmie organizm się uspokaja i jeśli myslisz o jakiejś perwersyjnej fantazji, zdradzie swojej dziewczyny, czy czymś podobnym to w dwie sekundy po wytrysku myślisz sobie "zaraz, przecież ja bym tego nie zrobił" Cóż, możesz zawsze się "zmusić" i po prostu pobawić tym. Bez podniecenia, po prostu zabawa
                            Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.
                            Rémy de Gourmont

                            Skomentuj

                            • KP
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Nov 2010
                              • 301

                              Kiedyś z ciekawości spróbowałem swojej. Była słonawa. Raz wystarczyło mi. Stanowcze NEWER EGEN.
                              Nothing's wrong today.

                              'my, przeciętni, ale chętni' - Greedo

                              Skomentuj

                              • Turbodymomen
                                Świntuszek
                                • Feb 2011
                                • 50

                                Napisał Wiedźmin
                                Bo po orgaźmie organizm się uspokaja i jeśli myslisz o jakiejś perwersyjnej fantazji, zdradzie swojej dziewczyny, czy czymś podobnym to w dwie sekundy po wytrysku myślisz sobie "zaraz, przecież ja bym tego nie zrobił" Cóż, możesz zawsze się "zmusić" i po prostu pobawić tym. Bez podniecenia, po prostu zabawa
                                Mam dokładnie to samo po wytrysku nie mam na nic ochoty pomimo, że "przed" zrobiłbym wiele rzeczy to "po" wszystko mi mija. Podobnie z wypiciem własnej spermy. No ale kto wie może się jeszcze przemogę i spróbuje. Szkoda że moja żona nie chce połykać może kiedyś uda mi się ją namówić np. pocałunek po wytrysku brzmi nieźle

                                Skomentuj

                                Working...