Seks podczas okresu?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • luzmaniak
    Świętoszek
    • Aug 2005
    • 2

    Naturalne Seks podczas okresu?

    Witam wszystkich. mam pytanko - szczegolnie do kobiet, mianowicie czy podczas uprawinia sexu gdy kobieta ma okres, moze zajsc w ciaze ??? bardzo prosze o wiarygodne i sprawdzone odpowiedzi - jest to dla mnie baaaardzo wazne... !!!Pzdr
  • Jakub
    Perwers
    • Jun 2005
    • 702

    #2
    przekopując za ciebie internet znalzłem coś takiego




    Dni płodne - okres, w którym może dojść u kobiety do zapłodnienia komórki jajowej przez plemniki. Choć komórka jajowa obumiera po 10-24 godzinach, okres dni płodnych wydłuża się ze względu na dłuższą (2-5 dni) żywotność plemników. Podczas średniego (28 dni) cyklu miesięcznego kobiety, z owulacją na ok. 14 dni przed miesiączką, dni płodne przypadają średnio na czas pomiędzy 10 a 18 dniem cyklu.

    Wiedza dotycząca określania dni płodnych pozwala skuteczniej zaplanować ciążę lub jej zapobiegać w sposób naturalny, przy czym jako metoda antykoncepcji określanie dni płodnych i niepłodnych na podstawie samego kalendarza jest obarczone wysokim ryzykiem błędu, ze względu na to, że u wielu kobiet cykl miesiączkowy nie jest idealnie regularny, a nawet jeśli jest bardzo regularny to może łatwo ulec czasowemu rozregulowaniu na skutek np. silnego stresu lub choroby.

    a to z: http://pl.wikipedia.org/wiki/Dni_płodne

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #3
      Jeśli ma nieregularne cykle, to może zajść.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      Working...