Zmiana płci

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rafikk222
    Świętoszek
    • Mar 2016
    • 6

    Zmiana płci

    Hej, czy jest tu ktoś kto zmieniał płeć?
    Bo szczerze to nie mam pojęcia jak się do tego zabrać a chce to zrobić tak wiem że tam są sesje z psychologiem ale nie wiem co jak gdzie do kogo iść ile kosztuje itd.
    I nie to nie jest wymysł o zostanę kobietą, mam tak już od zawsze jak sięgam pamięcią byłem zawsze inny i chce być w końcu sobą a dopóki jestem facetem nie mogę być

    Liczę na normalne odpowiedzi nie w stylu
    spier&alaj transie je&*ny

    Pozdrawiam
  • barmetr
    Perwers
    • Feb 2009
    • 1399

    #2
    W przypadku tak poważnych zaburzeń osobowości to nie tylko wizytą u psychologa jest konieczna, ale i u lekarza psychiatry.

    Skomentuj

    • przyjaciel40
      Perwers
      • Jul 2010
      • 1116

      #3
      znasz temat ??? a człowiek potrzebuje rzetelnej wypowiedzi więc ...............
      Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

      Skomentuj

      • wiarus
        SeksMistrz
        • Jan 2014
        • 3264

        #4
        Coby nie wchodzić w pyszczenie:
        - nie tylko u psychiatry.
        Z tego co się orientuję, niezbędne będzie odwiedzenie wielu przychodni.
        Proces chyba zaczyna się u seksuologa; o ile konieczne jest do niego skierowanie, to u lekarza domowego.
        Jest tu parę osób związanych z medycyną, może coś powiedzą.
        "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
        James Jones - Cienka czerwona linia

        Skomentuj

        • Rafikk222
          Świętoszek
          • Mar 2016
          • 6

          #5
          Liczę że ktoś kto zna procedury wyłoży mi rzetelnie co trzeba robić
          Wiem że cena wynosi gdzieś 35 tysięcy złotych w tym już jest wliczona operacja plastyczna genitaliów kiedyś pisałem takie zapytanie do przychodni psychologicznej co trzeba robić jednak nie otrzymałem żadnej odpowiedzi w kwestii badań

          Skomentuj

          • wlosomaniacz
            Świntuszek
            • Nov 2016
            • 63

            #6
            Będziesz kaleką kobiety, teoretycznie będziesz wyglądać jak kobieta ale nie będziesz miał tych samych funkcji (i nie tylko o ciąże chodzi). Moim zdaniem to samookaleczenia niczym na poziomie obrzezania, ale kto Ci broni.

            Skomentuj

            • Rafikk222
              Świętoszek
              • Mar 2016
              • 6

              #7
              Napisał wlosomaniacz
              Będziesz kaleką kobiety, teoretycznie będziesz wyglądać jak kobieta ale nie będziesz miał tych samych funkcji (i nie tylko o ciąże chodzi). Moim zdaniem to samookaleczenia niczym na poziomie obrzezania, ale kto Ci broni.

              Np jakich funkcji nie będę miał?
              Wiem jakich ale chce wiedzieć co ty masz do powiedzenia

              Skomentuj

              • koneser666
                Erotoman
                • Aug 2010
                • 502

                #8
                Jak wiesz to po co się pytasz? Prowokator?
                HATE ME!

                Skomentuj

                • Rafikk222
                  Świętoszek
                  • Mar 2016
                  • 6

                  #9
                  Napisał koneser666
                  Jak wiesz to po co się pytasz? Prowokator?
                  nie po prostu jestem ciekaw, może dowiem się nowej rzeczy, niby czemu prowokator od razu

                  Skomentuj

                  • Kotełka
                    Świętoszek
                    • Aug 2016
                    • 25

                    #10
                    Wizyt u lekarzy jest całe mnóstwo. Lekarz stwierdzi czy rzeczywiście potrzebujesz zmiany czy to tylko wymysł. To dość długi proces, który wymaga mnóstwo wytrwałości i niestety pieniędzy. W pewnym momencie dostaniesz leki jest ich sporo. Po lekach zaczniesz się zmieniać diametralnie.
                    Mam w rodzinie kogoś kto przechodził ten proces. Również był to mężczyzna.
                    W którymś momencie gdy cała sytuacja zabrnęła bardzo daleko zrezygnował. Leki które trzeba brać do końca życia bardzo obciążają organizm.
                    Jeśli Autorze chcesz porozmawiam z tą osobą i przekaże Ci więcej konkretnych informacji. Pozdrawiam

                    Skomentuj

                    • Rafikk222
                      Świętoszek
                      • Mar 2016
                      • 6

                      #11
                      Napisał Kotełka
                      Wizyt u lekarzy jest całe mnóstwo. Lekarz stwierdzi czy rzeczywiście potrzebujesz zmiany czy to tylko wymysł. To dość długi proces, który wymaga mnóstwo wytrwałości i niestety pieniędzy. W pewnym momencie dostaniesz leki jest ich sporo. Po lekach zaczniesz się zmieniać diametralnie.
                      Mam w rodzinie kogoś kto przechodził ten proces. Również był to mężczyzna.
                      W którymś momencie gdy cała sytuacja zabrnęła bardzo daleko zrezygnował. Leki które trzeba brać do końca życia bardzo obciążają organizm.
                      Jeśli Autorze chcesz porozmawiam z tą osobą i przekaże Ci więcej konkretnych informacji. Pozdrawiam
                      Nie sądziłem że ktoś jeszcze odpisze, gdybyś mogła zapytać dokładnie i opisać mi wszystko to będę bardzo wdzięczny

                      Skomentuj

                      • fitschyk
                        Ocieracz
                        • Jan 2017
                        • 139

                        #12
                        Napisał Rafikk222
                        Hej, czy jest tu ktoś kto zmieniał płeć?
                        Bo szczerze to nie mam pojęcia jak się do tego zabrać a chce to zrobić tak wiem że tam są sesje z psychologiem ale nie wiem co jak gdzie do kogo iść ile kosztuje itd.
                        I nie to nie jest wymysł o zostanę kobietą, mam tak już od zawsze jak sięgam pamięcią byłem zawsze inny i chce być w końcu sobą a dopóki jestem facetem nie mogę być

                        Liczę na normalne odpowiedzi nie w stylu
                        spier&alaj transie je&*ny

                        Pozdrawiam
                        Tutaj masz wszystko co powinnaś/powinieneś wiedzieć i dobre miejsce żeby pytać na tamtejszym forum.
                        Pozdrawiam i powodzenia.

                        Skomentuj

                        • Rafikk222
                          Świętoszek
                          • Mar 2016
                          • 6

                          #13
                          Dzięki

                          Skomentuj

                          Working...