W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Coś na "innego" kaca

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5249

    #16
    Alez zrozumialem!
    Tyle, ze kac to nie tylko bol glowy. Napieprza rowniez dusza i te sprawy Apatia, niechec do aktywnosci etc.
    Nalezy zatem lagodzic jego skutki - a sposoby masz podane na talerzu

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #17
      Jak wiemy, kac jest to złe samopoczucie po wypiciu zbyt dużej ilości alkoholu: nudności, wymioty, ból głowy i żołądka, fotofobia. Objawy te są wynikiem odwodnienia organizmu, podrażnienia żołądka oraz ogólnego zatrucia alkoholem i produktami jego przemian. Oto kilka sposobów...
      a) przed:
      - napełnić żołądek strawą wysokoproteinową
      b) w trakcie:
      - ograniczyć palenie
      - nie mieszać alkoholi- każdy rodzaj zawiera inne dodatki chemiczne, które zebrane do kupy- szkodzą
      c) po
      - sauna
      - musująca multiwitamina
      - seks
      - ... i wreszcie cytat z Antyfanesa:
      "Kiedy pies pijaństwa pokąsa cię straszliwym kacem, przywołaj innego psa, klina. Jeden pies drugiemu bratem."
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • DajMiTęNoc
        Perwers
        • May 2005
        • 1153

        #18
        źle go wszyscy rozumiecie wszyscy piszecie mu jak leczyc kaca albo jak go wogule nie miec.
        Ni emiec kaca już ktos napisał najlepiej tłuste rzeczy wtedy sie nigdy człowiek nie na****e tak robia w rosji na studiach prubowalismy tak kole smiał słonine zdeka na poczatku jak sie jescze nie na****ł mdlaca sprawa sama słonina. te białem mięso sie przesuwa miedzy zebami nie można przełkna ale puźniej już nie ma znaczenia pije si ei pije i nic nie bierze dlatego najlepsza zagrycha to boczek albo słonina można wtedy wypic i wypic. A na kaca najlepszy jest zimny browar z rana , puxniej nastepny plus fajka i jest ok
        A co do tego że nie chce ci sie spac wsumnie mi tez nie chce sie spac jak sie na****e musze porzadnie si ena****c żeby isc w kimono bo ciagle chce mi sie dalej pic i najlepiej żeby melanż sie nie kończył co do tego że nie chce ci sie jesc to powodem jest nadmierna ilośc alkoholu jak nic nie jesza jako zagryche podczas picia puxniej jest ciezko jesc wszystko mdli slina jakas dziwna jest wole stan juz po trawce gdy brak sliny jest a co do tego że wogole zyc łapiesz kolo dołka zmień towarzystwo do picia z doświadczenia wiem że dobra impreza zalezy od towarzystwa bo po zjaraniu czegos można takiego doła złapac że nie przejdzie długo jak sie zakoduje w mozgu to samo gdy sie pije łatwo wpasc w oła puxniej sa nie potrzebne awantury na melanzu zaczynaja sie bujki i *******i sie atmosfera a gdy dobre towarzystwo jest do picia zgrana paczka można pic miesiacami moj rekord picia nonstop bez spania zygania to troche ponad tydzien na sniadanie było pare browców puźniej lufka zielska puxniej wiśnia puźniej szo sie dalej na nastepne browary wieczorem jakas woda ruska i tak szło jakos. A znam kolesi co pija po 2-3 miesiace a puxniej nagle robia sobie przerwe bo si eprzepili nie pija np 2 miesiace zbieraja kase by znów pic 2-3 miechy nonstop i zawsz ejak pija w ich towarzystwie jest jedna osoba co nei pije ze jak padna na rzuta to ten ktos posprzata zrobie zagryche i skoczy po alko gdy oni kimaja na rzucie wstaja i znów jada z koksem
        Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

        Skomentuj

        • Jamal
          Świntuszek
          • Jul 2005
          • 43

          #19
          Mój sprawdzony i działajacy sposob to Duzo jesc Jabłek i pic sok z grejpfruta z sokiem z cytryny. Alkohol wypłukuje wit. C i żelazo z organizmu a te owoce i soki maja ich najwięcej.
          p.s. Zeby dojsc do tego spostrzezenia pewnie męczyłme sie tak jak ty na początku ehehehhe
          Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek !!! lol

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #20
            Z tym żelazem to chyba się machnąłeś.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • DajMiTęNoc
              Perwers
              • May 2005
              • 1153

              #21
              "innego" kaca napisał w temacie czyli chodzi o kaca morala prznajmniej mi sie tak wydaje że ma doła xle dobrano towarzysto moim zdaniem do picia. A jak nie to na nie których tak działa alkohol że doluja sie po piciu co prowadzi do uzaleznien bo puxniej znów pije by zapomniec a sie wiecej dołuje
              Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #22
                Więc po ch... pana pije???
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • Jamal
                  Świntuszek
                  • Jul 2005
                  • 43

                  #23
                  Napisał rojze
                  Z tym żelazem to chyba się machnąłeś.
                  No musze cie zmartwic. Nie pomyliłme sie. Większsć uzywek wypłukuje z naszego organizmu wazne "witaminy i minerały" Kawa, papierosy, alkohol, narkotyki ehhehehe A zeby poprawnie funkcjonowac trzeba miec ich kopmlet. hehehe o jest jak Windowas. Niby piękny i cały czas dziala dobrze ale ma wiele dziur i przepuszcza robaki do środka. hehe Takie małe porównanie.
                  Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek !!! lol

                  Skomentuj

                  • kiciunia
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • May 2005
                    • 197

                    #24
                    hmm... koleś masz zle nastawienie do picia... z Twojej wypowiedzi wynika ze lubisz pic,a teraz ostatnio ostro przesadzasz więc wyluzuj i pij mniej... wg mnie w piciu nie chodzi o to zeby sie tak na****c zeby nie wstać rano z łózia tylko tak na****c zeby z ranca miec w miare dobre wspomnienia z imprezki ) poza tym to 24KC, rutinoscorbin, woda przy łóżku, zimny browar w lodówce oraz (dla palących ) paczka zapasowych fajek ;P i to by bylo na tyle...
                    Gdyby Mi Się Tak Chciało Jak Mi Się Nie Chce...

                    Skomentuj

                    • DajMiTęNoc
                      Perwers
                      • May 2005
                      • 1153

                      #25
                      2kc gówno warte wydziałem swoja starsza po tym to powstrzymuje wymioty podczas piocia ale na drugi dzien sie żyga nie samowicie ja tam zygalem tylko 2 razy w zyciu z powodu alkoholu juz lepsza jest glukoza idx do szpitala i kup sobie 1l glukozy czasami daja za darmo stawia na nogi szybko i jestes trzeźwyglukoza moim zdaniem jest the best mam w domu zapasu jeszcze ze 2 litry glukozy i 3 jakies inne kroplowki z taka niebieska etyketa a glukoza jest z zielona
                      Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                      Skomentuj

                      • Raine
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 5249

                        #26
                        2kc to nic innego jak konska dawka witaminy C.
                        O wiele tansza i skuteczniejsza jest lemoniada ze swiezych cytryn - albo ze dwie tabletki ze wspomniana witaminka

                        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                        Regulamin Forum.

                        Skomentuj

                        • omg
                          Ocieracz
                          • Jun 2005
                          • 175

                          #27
                          NIe ma skutecznej metody na kaca, bo kazdy kac jest inny!!! A jesli chodzi o takiego INNEGO kaca to na niego nie ma rady!!! Ciesz sie ze sa wakacje a nie rok szkolny. Mozesz wstac rano i walnac sobie zimne piwko! Pomaga na wszystko...bol glowy, brzucha nerek i watroby... a juz napewno poprawia humor

                          Skomentuj

                          • Rojza Genendel

                            Pani od biologii
                            • May 2005
                            • 7704

                            #28
                            Jamal,
                            o ile wiem, to alkohol wypłukuje niektóre witaminy i elektrolity poprzez obniżanie poziomu hormonów antydiuretycznych. Zdobyta przeze mnie wiedza mówi mi, że żelazo, jako że w organiźmie występuje związane w białka złożone, nie może być filtowane przez nerki. Alkohol raczej upośledza wchłanianie żelaza.
                            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                            Skomentuj

                            • Jakub
                              Perwers
                              • Jun 2005
                              • 702

                              #29
                              dobra ja też wam będe pisałz jak będzie coś z informatyki tak że nie zjażycie <tupie nogą> rozje a tak na powaznie możesz teraz napisać z polskiego na nasze o co chodzi?

                              Skomentuj

                              • Rojza Genendel

                                Pani od biologii
                                • May 2005
                                • 7704

                                #30
                                Że jeśli jesteś zdrowy, to wysiusiasz tylko substancje rozpuszczalne w wodzie. Większość związków żelaza w organiźmie nie rozpuszcza się w wodzie. Alkohol zaś jest moczopędny.
                                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                                Skomentuj

                                Working...