Najlepsza pozycja na wymęczenie partnerki ;)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mestiv
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2010
    • 317

    #46
    Jeśli przez "wymęczenie" rozumiemy wyczerpanie fizyczne, to dłuuugo na jeźdźca możecie seks uprawiać, w końcu jej nogi wysiądą Ewentualnie możecie jakieś akrobatyczne pozycje praktykować, co wymagają sporych nakładów siły, wtedy ona wymięknie raczej przed Tobą.

    Jeśli zaś "wymęczenie" rozumieć jako długie i mocne pieprzenie, to na stojąco od tyłu moim zdaniem można naprawdę długo i mocno się kochać. To chyba najmniej męcząca z pozycji jest, do tego wygodna i nie wymaga nawet łóżka

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #47
      Napisał Greedo
      To kobieta podczas seksu się męczy? Musiałaby coś robić, żeby się zmęczyć. Zresztą nawet w jeźdźcu rzadko kiedy oddaje kontrolę partnerce, ruchy przód-tył na mnie nie działają, a skakać rzadko kiedy skaczą. Może mają lęk wysokości?
      Z tym skakaniem to trzeba uważać. Przy zbyt dużej amplitudzie penis moze wypasc a kobieta obniżając się może go dosłownie złamac. Brr.

      Na mnie na szczęscie przod-tył działa dobrze, a jak góra-dół to ja jestem "aktywnym ruchaczem" ;-)
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • georginio
        Świntuszek
        • Apr 2011
        • 77

        #48
        Najlepiej zmieniać pozycje, żeby dać jej rozkosz z różnych perspektyw.

        Skomentuj

        • soczysta
          Świntuszek
          • Apr 2011
          • 82

          #49
          Różnorodność pozycji to najlepsze rozwiązanie: stosunek trwa dłużej, oboje stymulujemy różne punkty i oboje jesteśmy aktywni.

          Skomentuj

          • Nolaan

            #50
            Jeśli przez "wymęczenie" rozumiemy wyczerpanie fizyczne, to dłuuugo na jeźdźca możecie seks uprawiać, w końcu jej nogi wysiądą
            Dokładnie. Pamiętam jaki miałem polew (aż mi teraz głupio nawet), kiedy moje druga w życiu partnerka po naprawdę ostrej jeździe nie mogła ze mnie zejść bo jej nogi wysiadły właśnie

            A tak z własnej praktyki - ja przez wymęczenie rozumiem ogólne zerżnięcie totalne, a to jest osiągalne zawsze, w zależności jaką pozycję dana kobieta lubi i w jakiej jest jej najlepiej. Tak czy siak w końcu padnie Kwestia tego żebym ja nie padł wcześniej, ale póki co aż tak źle to nie ma.

            Skomentuj

            • chlorix
              Świętoszek
              • Dec 2010
              • 1

              #51
              A co sadzicie o pozycji na pagony z odchyleniem? Przy dluzszym trzymaniu tak nog przez partnerke w koncu zaczna ja bolec miesnie. Moja jedna z partnerek to tak miala ze w tej pozycji to po jakims czasie chciala juz ja zmienic.

              Skomentuj

              • wow
                Świętoszek
                • Apr 2011
                • 1

                #52
                doświadczenie, intuicja i fantazja. czyli wrodzony talent.
                Wszystkie pozycje gdzie kobieta musi pracować mocno rękami, nogami (np. dłonie i stopy oparte na solidnym fotelu, ona kontroluje głębokość, kierunek a jak widzisz, że już nie może to przejmujesz kontrolę). A jak da radę później to krzesło, trochę bardziej męczące tyłem. Plus akrobacje, ale to już bajka dla najbardziej wytrawnych graczy...
                Last edited by wow; 18-04-11, 02:17.

                Skomentuj

                • iihtiander2
                  Świętoszek
                  • Aug 2011
                  • 10

                  #53
                  Eureka! Ja sie dziwie czemu moja nie chce juz tak czesto jak na poczatku, a to pewnie wlasnie dlatego ze kiedys to ja szybciutko konczylem wiec jej sie najpozniej na drugi dzien chcialo. Glupi nauczylem sie ja doprowadzac do kilku orgazmow podczas jednej zabawy i w nagrode musze kilka dni czekac na nastepny raz :-(

                  Skomentuj

                  • lucas21
                    Erotoman
                    • Jun 2011
                    • 458

                    #54
                    Na jeźdźca oboję mamy duże przyjemność, ale ona głównie pracuje na to..

                    Skomentuj

                    Working...