Żel stymulujący

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mkikikam
    • Mar 2024

    Żel stymulujący

    Używałam różnych zabawek, a takiego żelu jeszcze nie. Aż się sama sobie dziwię ;-). Mam na myśli taki, co nie tylko nawilża, ale też stymuluje, wzmacnia wrażenia., Oglądałam ostatnio w necie i zastanawiałam się, czy nie zrobić mojemu partnerowi niespodzianki takim czymś. Macie jakieś doświadczenia? Działa naprawdę? Wzmaga podniecenie ? No i pytanie -jak działa w kontakcie z ustami? No bo wiadomo - lodzik...ale miałam też taki pomysł, żeby nabrać takiego żelu do buzi i wmasować go w penisa za pomocą ust. Nie wiem tylko, cz to możliwe, na żadnym nic nie jest napisane na temat , jak się zachowa jama gębowa w kontakcie ze specyfikiem ... Czy nie będzie piekło lub też nie będzie innych sensacji. Ktoś już na pewno wpadł na taki ponysł, powiedzcie jakie wrażenia.
  • michaelx
    Ocieracz
    • Mar 2009
    • 101

    #2
    polecam durex z guaraną ;-) jest jadalny a do masażu "uwalniający dreszczyk doznań" przyjemnie chłodzący

    Skomentuj

    • Zamknieteoczy
      Świętoszek
      • Sep 2017
      • 14

      #3
      Nie lubię żeli, po których człowiek cały się klei.
      Chętnie popiszę z kobietą i mężczyzną o erotyce szeroko pojętej. Wymienię się fantazjami, opiniami, doświadczeniem.

      Skomentuj

      • rainboksik
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2007
        • 199

        #4
        My takiego żelu używamy , bardzo fajnie rozgrzewa
        http://zele-intymne.blogspot.com/p/z...ne-unimil.html , nie wiedziałem jak samo zdjęcie wkleić więc wkleiłem linka a chodzi i ten w czerwonym opakowaniu

        Skomentuj

        • mkikikam

          #5
          Rainboksik, wygląda zachęcająco, ale chodziło mi o żel, który nie tylko nawilża, ale też stymuluje, wzmagając wrażenia... Bo rozumiem, że ten tylko nawilża.... A ja jestem ciekawa tych dodatkowych wrażeń :-)

          Skomentuj

          • mkikikam

            #6
            Napisał michaelx
            polecam durex z guaraną ;-) jest jadalny a do masażu "uwalniający dreszczyk doznań" przyjemnie chłodzący
            A jak zachowuje się w kontakcie z jamą ustną? ;-). Zastanawiam się, czy jak posmaruję partnera i potem wezmę do buzi, to będę miała powiększanie ust w bonusie ;-)... Czy nie będzie piekło? Pieczenia w sumie się nie boję, ale nie wiem czy podrażnienie gardła byłoby przyjemne..

            Skomentuj

            • rainboksik
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2007
              • 199

              #7
              No właśnie że nawilża i stymuluje to znaczy rozgrzewa i czuć to nawet jak się troszeczkę tego żelu weźmie na palce to jest wrażenie takiego promieniującego ciepełka , ale nie wiem jaki jest w smaku i jak działa na jamę ustną , ale na jaskinie żony działa stymulująco

              Skomentuj

              • mkikikam

                #8
                Napisał rainboksik
                No właśnie że nawilża i stymuluje to znaczy rozgrzewa i czuć to nawet jak się troszeczkę tego żelu weźmie na palce to jest wrażenie takiego promieniującego ciepełka , ale nie wiem jaki jest w smaku i jak działa na jamę ustną , ale na jaskinie żony działa stymulująco
                Aaaa...to co innego....przy okazji - jaskinia, ciekawe określenie :-)

                Skomentuj

                • michaelx
                  Ocieracz
                  • Mar 2009
                  • 101

                  #9
                  nie powoduje żadnych opuchnięć ani skutków alergicznych, sam setki razy pieściłem partnerkę z użyciem tego żelu i poza doznaniami smakowymi oraz lekkim mrowieniem (przyjemnym w zasadzie) ust nie było z nim żadnych problemów.. Polecam

                  Skomentuj

                  • pollychce
                    Świętoszek
                    • Aug 2017
                    • 10

                    #10
                    Ja muszę przepłacać znacznie za żele. Kupuję drogie - 50-80 zł za tubkę, różne. Wszystkie tańsze, których próbowałam, w tym durexy, powodowały uczucie pieczenia, a nawet podrażnienia.

                    Skomentuj

                    • kowalskidawid87
                      Świętoszek
                      • Oct 2017
                      • 24

                      #11
                      Raz, czy dwa korzystaliśmy tylko do roboty ręcznej na penisie, do cipki nie przyszło nam do głowy tego wsadzać. Co do reakcji to na pewno lepiej ruszać dłonią po kutasie z tym nawilżeniem niż na sucho.

                      Skomentuj

                      • bartek24
                        Świntuszek
                        • Oct 2017
                        • 97

                        #12
                        durex jest ok

                        Skomentuj

                        Working...