W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Prawie nimfomanka

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • prawinimfomanka
    Świętoszek
    • Dec 2016
    • 2

    Prawie nimfomanka

    Hej,

    Pisałam o tym na forum "Seks", ale być może administracja usunie bo uzna, że nie jest to najlepsze miejsce. Dlatego wstawiam też tutaj.

    Korzystając z trochę luźniejszego okresu postanowiłam założyć blog. Blog osoby, dla której seks stoi na jednej z wyższych pozycji w życiu. Blog z historiami i przemyśleniami. Gdzie jestem w pełni anonimowa i nie boję się pisać będąc przez kogoś rozpoznana.

    Link do bloga (na razie tylko kilka postów "wstępnych") poniżej.
    Mam na imię Ania i mam 23 lata. Jestem atrakcyjną i świadomą własnych potrzeb (zwłaszcza tych seksualnych) kobietą. Jestem nimfomanką. Prawie.


    Link do pierwszego postu (jeśli nie chcecie szukać):
    http://prawienimfomanka.blogspot.com...eza-bloga.html

    ps. Proszę tylko nie oceniać mojego postępowania (i dziękuję od razu tym, którzy tego nie robią) - słyszałam wielokrotnie jaka to ze mnie ****, która się nie szanuje i tak dalej. Każdy ma swoje potrzeby, pewnie wielu z użytkowników forum ma konta na tych samych serwisach o których pisze i taki sam stosunek do seksu i seksualności.
    0statnio edytowany przez prawinimfomanka; 15-12-16, 17:10.
  • przyjaciel40
    Perwers
    • Jul 2010
    • 1116

    #2
    Napisał prawinimfomanka
    Hej,



    Link do pierwszego postu (jeśli nie chcecie szukać):
    http://prawienimfomanka.blogspot.com...eza-bloga.html
    Nie można wyświetlić tej strony
    TAK NAPISALI
    Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

    Skomentuj

    • prawinimfomanka
      Świętoszek
      • Dec 2016
      • 2

      #3
      Napisał przyjaciel40
      Nie można wyświetlić tej strony
      TAK NAPISALI
      Link poprawiony, dzięki za info!

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5252

        #4
        Napisane bardzo profesjonalnie, tylko trzymaj się z daleka od lokowania produktów, jako że reklamy niemile u nas widziane.
        ;-)

        PS. Przeczytaj Regulamin - to nie szkodzi, a pomaga. Piję do zakładania takiego samego tematu w różnych działach.

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        Working...