W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks podczas okresu?!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • madlen
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 16

    #31
    mi osobiście nie przeszkadza okres.....myślę, ze kobiety mają nawet większą ochotę na seks w te dni......ale chciałabym, zeby ktos sie wypowiedziała na temat miłości francuskiej podczas tych dni.....

    Skomentuj

    • qwerty20
      Ocieracz
      • Jun 2005
      • 175

      #32
      ja jeszcze z moją Ukochaną nie uprawiamy sexu, lecz kiedy ma okres, to nawet kiedy jej wsadzam rece w spodnie i masuję pupcię, to mowi, ze ma okres, i zebym tam (nie TAM,tylko nawet głaszcząc pupcię) rąk nie wsadzał, czy to dziwne?

      Skomentuj

      • mirakla
        Perwers
        • Feb 2005
        • 805

        #33
        Jesli o mnie chodzi to sex podczas okresu mi nie przeszkadza.Są jednak mężczyźni którym to nie bardzo odpowiada,nie wiem może się brzydzą??Ja uważam że w tym naprawdę nie ma nic obrzydliwego,a jeśli kogos to odrzuca to już jego sprawa.
        Co do oralnego,nie próbowaliśmy nigdy,ale włożyć tampon żeby nie brudziło i po kłopocie!
        I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #34
          Pod warunkiem, rzecz jasna, że ktoś używa tamponów...
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5249

            #35
            Oj, tu bym uwazal.
            Tampon moze sie zaplatac i potem jest schiza ;]

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            • koKOro
              Świntuszek
              • Jun 2005
              • 46

              #36
              Napisał cziłała
              u mnie tez pierwszy dzionek odpada bo na to mi nic nie pomaga oprocz przynajmniej dwugodzinnej goracej kapieli ale nie mam przynajmniej problemu z facetem bo moj facet lubi sie kochac zawsze
              ...chyba nie wiesz, ale nie wskazane jest brać gorącą kąpiel podczas okresu, jest to niebezpieczne. Wiem, że uśmierza ból, ale grozi krwotokiem, gdyż krew się rozrzedza.
              ...NIE WALCZE W ŻADNYM OKREŚLONYM STYLU... MÓJ RUCH JEST REZULTATEM TWOJEGO RUCHU...

              Skomentuj

              • cziłała
                Świntuszek
                • May 2005
                • 55

                #37
                wiem ale czasami naprawdę nie jestem w stanie zupełnie funkcjonować, żadne tabletki mi nie pomagają a nie jestem w stanie wytrzymać bólu
                Ja mam dynamit wypełniony miłością!!!!!!!! Ja mam dynamit 3,2,1 PAL!!

                Skomentuj

                • Bender
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 3026

                  #38
                  ale przeciez krew menstruacyjna i tak nie krzepliwa jest...
                  Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                  Billy Crystal

                  Skomentuj

                  • dragon
                    Ocieracz
                    • May 2005
                    • 90

                    #39
                    Mnie nie trzeba namawiać na seks podczas okresu. Bo jeśli jestem z kobietą a ona ma ochotę na seks to ją zaspokajam. Żadna krew mi nie przeszkadza wkońcu i tak kochamy się w gumkach. No to nie ma większego problemu. I ponoć faktycznie seks w takim okresie uwalnia od bólu. Tak mówi moja kobieta
                    - Numer raz człowieku - Tak na serio tak nad wyraz .... -

                    Skomentuj

                    • DajMiTęNoc
                      Perwers
                      • May 2005
                      • 1153

                      #40
                      A ja mam pytanie co do tego bo to nawet podniecajace może byc ale czy nie ma jakies obaw zagrożen?? jesli ja i moja partnerka jestesmy zdrowi to możemy sie normal kochac czy podczas okresu uzywacie prezerwatyw czy cos wtym stylu wkoncu tam jest troche krwi ale skoro jestesmy zdrowi chyba nei ma zagrozen:>?? niech ktos sie wiecej rozpisze na ten temat bo mnie zaciekawił. a bardziej ciekawi czy prezerwatywy to koniecznosc jesli oboje jestesmy zdrowi
                      Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                      Skomentuj

                      • e-rotmantic
                        Perwers
                        • Jun 2005
                        • 1556

                        #41
                        Napisał DajMiTęNoc
                        A ja mam pytanie co do tego bo to nawet podniecajace może byc ale czy nie ma jakies obaw zagrożen?? jesli ja i moja partnerka jestesmy zdrowi to możemy sie normal kochac czy podczas okresu uzywacie prezerwatyw czy cos wtym stylu wkoncu tam jest troche krwi ale skoro jestesmy zdrowi chyba nei ma zagrozen:>?? niech ktos sie wiecej rozpisze na ten temat bo mnie zaciekawił. a bardziej ciekawi czy prezerwatywy to koniecznosc jesli oboje jestesmy zdrowi
                        [Tak oficjalnie, według seksuologów przynajmniej, nie ma żadnych przeciwskazań co do seksu podczas okresu, gdy obie strony są zdrowe. Nie ma również potrzeby używania jakichkolwiek zabezpieczeń. Jedyne, o czym trzeba pamiętać, to aby po prostu umyć się po takim stosunku. No, ale co ja tu piszę, to chyba oczywiste jest.
                        0statnio edytowany przez sister_lu; 22-10-16, 11:30. Powód: formatowanie

                        Skomentuj

                        • Rojza Genendel

                          Pani od biologii
                          • May 2005
                          • 7704

                          #42
                          Ja bym jednak radziła pre. Przyczyna jest taka, że kobiecie menstruującej łatwiej się zarazić, a u mężczyzn wiele zakażeń zaczyna się bezobjawowo
                          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                          Skomentuj

                          • DajMiTęNoc
                            Perwers
                            • May 2005
                            • 1153

                            #43
                            Napisał rojze
                            Ja bym jednak radziła pre. Przyczyna jest taka, że kobiecie menstruującej łatwiej się zarazić, a u mężczyzn wiele zakażeń zaczyna się bezobjawowo

                            dobrze ja gdzies czytałem ze ty medycyne studjujesz?? Gdzies na chyba o tym pisałaś
                            Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                            Skomentuj

                            • Rojza Genendel

                              Pani od biologii
                              • May 2005
                              • 7704

                              #44
                              Nie, z całą pewnością się omyliłeś ;-) Owszem, studiowałam na A.M., ale na wydziale Ochrony Zdrowia, zaś obecnie jestem w Medycznym Studium Zawodowym.
                              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                              Skomentuj

                              • dragon
                                Ocieracz
                                • May 2005
                                • 90

                                #45
                                Jak juz napisałem wcześniej ja uzywam gumek i to nie tylko podczas okresu. Ha !! Rojze ty jesteś cool
                                - Numer raz człowieku - Tak na serio tak nad wyraz .... -

                                Skomentuj

                                Working...