W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Natrętny przyjaciel

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kohout
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 34

    #31
    Oj, lepiej dmuchać na zimno. Do lesbijek nic nie mam
    Mam duże powodzenie u kobiet i jak widać nie tylko u kobiet. To nie pierwszy przypadek, kiedy facet się do mnie przystawiał, ale do tej pory wystarczyło tylko zwrócenie uwagi lub ewentualnie cios w nos i po sprawie.
    Unikaj wiec i kobiet
    Unikam kobiet, unikam. Znalazłem tą jedyną i nie chcę żadnej innej.

    Skomentuj

    • Ygreko
      Erotoman
      • Sep 2006
      • 557

      #32
      Oto złe skutki bycia pięknym. w sumie to nawet dobrze że ze mnie brzydal. nie wolno przeginac w żadną stronę.

      Skomentuj

      • Hachimaro
        Świętoszek
        • Feb 2009
        • 3

        #33
        Napisał kohout
        To dla mnie nauczka, aby nigdy nie zadawać się z ciotami.
        Raczej by uważniej dobierać przyjaciół. Zaiste, piękna to przyjaźń, która pozwala na nękanie przyjaciela i postrzeganie go wyłącznie jako obiektu pożądania. Gdybym miał podobny talent do ludzi, poważnie rozważałbym skok z okna albo wzmacniającą dawkę KCN.


        Nie żebym nigdy nie zakochał się w przyjacielu, ale mam na tyle samokontroli, by nie molestować go, usłyszawszy wcześniej stanowcze "nie". Jeśli koniecznie muszę jakoś okazać swoje uczucia, to pomogę mu w nauce albo kupię coś ekstra na urodziny, ot co.




        Pozdrawiam serdecznie.
        A.
        Na forum od: 30 X 2007 (AFAIR).

        Deszcz, grad, wichura, mam móy chleb powszedni;
        Małgośka świnia, iam też świntuch przedni.
        (F. Villon)

        Skomentuj

        • Gurgun
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 707

          #34
          Napisał Hachimaro
          Raczej by uważniej dobierać przyjaciół.
          Zgadzam się w zupełności. Co prawda nie jestem homosexualistą, ale wiem, że moja reakcja na tak zachowującego się względem mnie mężczyznę jak i kobietę byłaby jednakowa.

          Heh, nie należy wskrzeszać mitu jakoby gej rzucał się na każdego kto schyli się po mydło
          Gurgun - jaki jest każdy widzi

          Skomentuj

          • takitamKoles
            Banned
            • Feb 2009
            • 99

            #35
            Napisał wessa
            Sorry, ale na znęcanie się to zdecydowanie za mało (i brak jest podstawowego elementu - zależności ofiary od sprawcy). To jest zwykłe nękanie z kodeksu wykroczeń, chyba że pisze, że jak się z nim nie prześpisz to coś zrobi Tobie, albo komuś Tobie bliskiemu - wtedy to będą groźby. Zgłoś i tak na policję.
            Nie musisz tego nagrywać - sam pisałeś, że Twoja dziewczyna była świadkiem, pisał sms-y i na gg. Wystarczy wydruk z poczty i archiwum gg, a z telefonu to już sami zrobią oględziny.
            Najważniejsze to zareagować odpowiednio - na pewno nie rękoczynami, bo wtedy Ty będziesz miał sprawę.
            Zaproponowałem złożenie zawiadomienia o przestępstwie z art. 207 KK, ponieważ tak naprawdę nie wiem jak się sprawy mają! Zgadzam się, że może to być również wykroczenie w postaci nękania, może to być znęcanie fizyczne i psychiczne, a może jest to groźba karalna z art. 190 KK jeśli adorator grozi! Najlepiej będzie udać się do dzielnicowego i z nim porozmawiać! Niech kolega dzielnicowemu przedstawi dokładnie całą sytuację! Na forum ustalenie czegoś konkretnego jest raczej trudne! Jeszcze raz DZIELNICOWY!

            Skomentuj

            • Sprężynka
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2009
              • 265

              #36
              Przeczytaj jeszcze raz - przy znęcaniu się musi być podstawowy element (znamię) - zależność ofiary od sprawcy - mieszkanie razem, utrzymywanie kogoś, opiekowanie się kimś, czy też nawiązany stosunek pracy. W tym przypadku tego nie ma, więc... Studiuj dokładniej to prawo karne, bo egzaminu nie zdasz!
              Czytaj też dokładniej posty - kohout napisał, że rozmawiał już z dzielnicowym.
              0statnio edytowany przez Sprężynka; 25-02-09, 23:12.
              Pocałuj mnie... zaczaruj mnie...

              Skomentuj

              • kohout
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 34

                #37
                Sorry, że długo nie pisałem, ale nie miałem czasu.
                Niestety koleś dalej nie daje za wygraną. Chyba nigdy się nie odczepi ode mnie Dosłownie nóż się w kieszni otwiera ze złośći
                Napisał Ygreko
                Oto złe skutki bycia pięknym. w sumie to nawet dobrze że ze mnie brzydal. nie wolno przeginac w żadną stronę.
                Wiem! A może zaniedbam się tak, że przestanę być dla niego atrakcyjny

                Skomentuj

                • Sprężynka
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Feb 2009
                  • 265

                  #38
                  Nie daj się!
                  Jeżeli dzielnicowy zawiódł, to złóż zawiadomienie na policji. Przede wszystkim za każdym razem jak Ci się do drzwi dobija dzwoń po psy.
                  Pocałuj mnie... zaczaruj mnie...

                  Skomentuj

                  • Ygreko
                    Erotoman
                    • Sep 2006
                    • 557

                    #39
                    wessa a jeśli jest zoofilem?

                    BP, NMSP.

                    Skomentuj

                    • kohout
                      Świętoszek
                      • Feb 2009
                      • 34

                      #40
                      Zawiadomienie złożyłem, ale to na nic. Już nie wiem co robić. Możliwe, że chodzi mu tylko o jeden niezobowiązujący numerek, ale to na starcie odpada. Brzydzę się, a poza tym nie zdradzę dziewczyny. Z trudem się powstrzymuję, aby go solidnie nie zlać. Niech znajdzie sobie faceta o swojej orientacji i jego niech podrywa, bo w moim przypadku nie działa powiedzenie: "aby życie miało smaczek, raz dziewczynka raz chłopaczek". Nie oglądałem zdjęc z nagimi facetami, nie masturowałem się nigdy z kolegami itd. Po prostu nie czuję pociągu do osobników tej samej płci. Tłumaczyłem mu to, a on nadal swoje.

                      Pewnie myślicie, że straszny ze mnie sztywniak xD

                      Skomentuj

                      • ankka84
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 491

                        #41
                        boze co za kretyn! tzn nie ty bron boze tylko ten osobnik o ktorym piszesz.

                        ja bym na jego miejscu bala sie jak diabli .czy on nie widzi ze przegina?dzisas...no czegos takiego w realu nie widzialam nigdy.

                        ja bym pewnie lazila na policje non stop az by wkoncu sie tym zajeli pozadnie.

                        Skomentuj

                        • Barque
                          Świntuszek
                          • Apr 2005
                          • 73

                          #42
                          Napisał kohout
                          Kto to widział, aby pedałek latał za facetem o orientacji het*******ualnej?
                          A zdziwił byś się bo w kręgu tej najgorszej, najbardziej upadłej społeczności gejowskiej, czyli tzw. branży, uwiedzenie "heteryka" czyli faceta hetero jest wielkim wyczynem na równi z upolowaniem lwa na safari.
                          Podejrzewam że byłeś dla niego zbyt wyrozumiały i on uznał że że możesz być dla niego takim celem. I przy okazji chyba coś mu się z głową poprzestawiało. No nieciekawie...

                          Skomentuj

                          • kohout
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 34

                            #43
                            A zdziwił byś się bo w kręgu tej najgorszej, najbardziej upadłej społeczności gejowskiej, czyli tzw. branży, uwiedzenie "heteryka" czyli faceta hetero jest wielkim wyczynem na równi z upolowaniem lwa na safari.
                            To może być właśnie taki egzemplarz. Nie wiem już co robić Jestem spokojnym człowiekiem, ale facet mocno przegina pałkę. Aż czasami mam ochotę go zatłuc, ale wiem, że narobiłbym sobie niezłego bigosu. Może jakoś otruć skurczybyka?

                            Skomentuj

                            • Ygreko
                              Erotoman
                              • Sep 2006
                              • 557

                              #44
                              hmm, umów się z nim na szybki numerek ale nie jako ty tylko znajdź drugiego takiego napaleńca jak on i "zeswataj ich" być może mu przejdzie
                              Najlepiej znajdź takiego który da mu sie weznaki

                              Skomentuj

                              • kohout
                                Świętoszek
                                • Feb 2009
                                • 34

                                #45
                                Nieły pomysł, tylko gdzie ja teraz znajdę takiego napalonego pedzia. Rozejrzę się

                                Skomentuj

                                Working...