W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kręcą mnie shemale...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kolega_do_zabaw
    Świętoszek
    • Feb 2018
    • 2

    Kręcą mnie shemale...

    Od dłuższego czasu uświadomiłem sobie, że podobają mi się shemale, czyli kobiety z penisem, ladyboye itd. Wszelkiego rodzaju przebierańcy, nieudolne przeróbki mnie odpychają tak samo jak faceci, natomiast kręcą mnie takie o całkiem kobiecym wyglądzie, gdzie jedyną różnicą jest penis zamiast cipki, a nie wiedząc co ma w majtkach każdy by się za taką obejrzał i chciał umówić. Wiem że patrząc na to z innej strony dla wielu to nadal po prostu przerobiony facet i często są to geje którzy przemianę traktują jako możliwość bzykania facetów hetero i dlatego zachowują penisa (podobno prawdziwa osoba trans chce to usunąć i mieć sztuczną cipkę). Dla mnie to nie ma znaczenia i atrakcyjna shemale działa na mnie w taki sam sposób jak atrakcyjna kobieta, a penis jest dodatkową atrakcją i możliwością innej zabawy.

    Zaczęło się od filmów wysyłanych przez kolegów jako żart, gdzie widać parę uprawiającą seks i nagle niespodzianka - ujęcie że dziewczyna ma penisa, mające zabić podniecenie i wywołać obrzydzenie. Wtedy zauważyłem, że na końcu filmiku dziewczyna podobała mi się tak samo jak na początku, a jej penis w niczym nie przeszkadzał. Oczywiście przed kolegami udawałem że mi się to nie podoba, ale wtedy uświadomiłem sobie, że gdybym poderwał fajną laskę i okazałoby się, że ona ma penisa to nie popsułoby naszej relacji i nadal chętnie poszedłbym z nią do łóżka. Czułem się z tym trochę dziwnie i nikomu się nie przyznałem, bo jestem hetero i faceci mnie odpychają, ale to nie są dla mnie faceci. Stwierdziłem że szansa na spotkanie przypadkiem jest minimalna i nikt o tym nie musi wiedzieć, więc nie ma sensu się nad tym rozwodzić i po prostu to przyjąłem. Miałem wtedy 17 lat.

    Przez lata bardzo polubiłem seks analny również w moją stronę z kobietą, czyli strap-on. Jest to dla mnie całkowicie normalne i często bawię się w ten sposób. Przez to zacząłem fantazjować o seksie z shemale, nie tylko na zasadzie ze nie przeszkadzałoby mi to, ale chciałbym spróbować. Idealny byłby trójkąt z dziewczyną i shemale, ale sam na sam ze shemale też byłoby super. Z dziewczyną z tego filmu napewno nie miałbym żadnych oporów https://goodtimesxx07xx.tumblr.com/p...he-one-fucking

    Zacząłem się zastanawiać czy warto spróbować?
    Czy miał ktoś doświadczenia tego typu?
    Czy w Polsce można spotkać naprawdę kobiecą i atrakcyjną shemale, czy trzeba szukać za granicą?
    Nie jestem na 100% zdecydowany, mam pewne obawy.
    Czy w oczach kobiet facet z takim doświadczeniem jest nadal męski itd.?
    Czy nie będę po czuł się niemęsko, jakbym przespał się z facetem?
    Czy nie będę czuł niedosyt podczas seksu ze "zwykłą" kobietą, bo shemale za bardzo mi się spodoba?

    Takie mam wątpliwości, chętnie poznam Wasze zdanie, a może ktoś przekonał się o tym sam.
    18
  • Dawidow
    Świętoszek
    • Apr 2018
    • 41

    #2
    Ja mam podobnie tez chce spróbować i to pewnie zrobie w Polsce są shemale, ale te co mi się podobaja były może ze 2, a ostatni nawet miałą tourne po Polsce Brazylijka, ala dla mnie średnia najbardziej to chyba z takim ladyboy azjatyckim bym chciał.

    Skomentuj

    Working...