W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Macanie śpiącego obok :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • logimen

    #16
    Ja bym bardzo chcial zeby mnie moja dziewczyna obudzila nawet w srodku nocy jakimis pieszczotami. Niestety jak dotad tego nie zrobila i raczej nie zrobi bo w nocy ona woli spac, a i tak wstaje wczesnie rano (ok. 7-8ej). Ja mam cos takiego ze jak spimy razem to, jesli sie przebudze w nocy to odrazu zaczynam sie do niej dobierac i poki co zawsze godzila sie na numerek w srodku nocy
    Czasami jednak nie daje mi sie tak latwo obudzic, albo na poczatku nie zgadza sie, jednak po kilku minutach pieszczot zmienia zdanie

    Skomentuj

    • Bouncy Dee
      Ocieracz
      • Dec 2006
      • 143

      #17
      Napisał Sun Kwo
      No ale spust był Za łóżko...
      Hehe skad ja to znam ;p. Moja kuzynka z Palermo jak kiedys spalismy w tym samym pokoju tez spowodowala malowanie sciany za lozkiem na bialo . Ahhhh jaka ona jest ladna.
      Kocham OLDCHOOL...
      Kocham STARE CZASY...

      Skomentuj

      • Nikita
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2006
        • 237

        #18
        ja kiedyś odprowadzalam na wycieczce pijanego kumpla do łóżka. lizalismy sie, ale byl tak zalany ze nie byl w stanie nic wiecej, nawet nie probowal, jedyne co to mogl spac. o wiec sie polozyl, usnal, a ja go macalam... mrrr... jakie cialko mial....

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #19
          Zdarzyło mi się coś podobnego. Z tym, że nie spał.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • Schiller
            Erotoman
            • Oct 2005
            • 426

            #20
            Napisał Nikita
            ja kiedyś odprowadzalam na wycieczce pijanego kumpla do łóżka. lizalismy sie, ale byl tak zalany ze nie byl w stanie nic wiecej, nawet nie probowal, jedyne co to mogl spac. o wiec sie polozyl, usnal, a ja go macalam... mrrr... jakie cialko mial....
            o próbę gwałtu mi to podchodzi.
            Leben...I Feel You

            Skomentuj

            • paffcio
              Banned
              • Mar 2006
              • 2286

              #21
              moja była często gdy spałem brało mojego członka w usta i zabawiała sie nim ,fajne uczucie

              Skomentuj

              • Ryan
                Świntuszek
                • Jul 2006
                • 45

                #22
                gdy wcześniej wstaję, budzę pieszczotami moją kochaną to ją rozpala i przechodzimy do poważniejszych 'czynności' ja również lubię być w ten sposób budzony

                Skomentuj

                • Aniolek:P
                  Świętoszek
                  • Dec 2006
                  • 5

                  #23
                  Moje kochanie tez czesto mnie w ten sposob budzi, jednak ja jestem spiochem i czesto na jawie sie zastanawiam czy to sen czy rzeczywistsc jak dojde co konczymy to co zaczal...

                  Skomentuj

                  • aniołek21
                    Świntuszek
                    • Dec 2006
                    • 87

                    #24
                    Napisał CzarnY_2000
                    Ja swojej dziewczynie raz podczas kiedy spała włożyłem peniska w jej cipki
                    Mi tak zrobił kiedyś mój były. Byłam bardzo wściekła, potem juz nie lubialam u niego spać. Wole sama wyradzic zgode na czyjes pieszczoty a nie byc skazana na czyjes widzimisie czy wsadzi mi cos w tylek czy gdzie indziej.
                    Lubie być budzona przez mojego chłopaka pieszczotami ale bardzo niewinnymi np głaskanie po włoskach, brzuszku. Potem sama decyduje czy mam ochote na coś więcej. Często budzimy się w nocy właśnie przez takie czułe pieszczoty a potem się kochamy i znowu spaciu i tak kilka razy
                    0statnio edytowany przez aniołek21; 13-07-07, 13:53.

                    Skomentuj

                    • Madziusia
                      Banned
                      • Dec 2006
                      • 44

                      #25
                      moj kiedys obudzil mnie posuwajac mnie...
                      podoba mi sie to lubie budzac sie czuc jego reke tam...
                      i sama lubie go tak budzic

                      Skomentuj

                      • Sixsixsix
                        Ocieracz
                        • Oct 2006
                        • 133

                        #26
                        Moja połowica bardzo lubi leżeć tyłem do mnie i wtedy mam swobodę macania jej po piersiach,udach,myszce,plecach...czasami gdy juz jestem obudzony to zaczynam ją pieścić żeby się obudziła,powiedziała, że to niesamowita rzecz zostać tak obudzonym i jeszcze kawa do łóżka.

                        Skomentuj

                        • Sixsixsix
                          Ocieracz
                          • Oct 2006
                          • 133

                          #27
                          Napisał Asiulek
                          Tez to uwielbiam Moj facet mówi ze lezec tylem do niego nie moge bo go tylkiem prowokuje
                          oj mocno prowokuje...

                          Skomentuj

                          • Lolita_88
                            Świntuszek
                            • Jan 2007
                            • 73

                            #28
                            Hmmmmmmmmmmmmmm....
                            Dotykanie śpiącego faceta,który smacznie śpi i nie jest niczego świadom to fajna sprawa...
                            A obudzić kogoś w ten sposób?
                            Myślałam nad tym ale jeszcze się nie zdecydowałam...
                            Nie wiem jakby zaragował...
                            Może kiedyś.....
                            ..."...Jeśli czegoś nie można znaleźć w google, to znaczy, że to po prostu nie istnieje...."... [Bill Gates]

                            ...''..Kochająca kobieta wybacza wszystko, lecz nie zapomina niczego...".. [ Khalil Gibran ]

                            ..."...Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał..."... [ Cyceron ]

                            Skomentuj

                            • DarkAngel
                              Perwers
                              • Nov 2006
                              • 1020

                              #29
                              Napisał Lolita_88
                              Hmmmmmmmmmmmmmm....
                              Dotykanie śpiącego faceta,który smacznie śpi i nie jest niczego świadom to fajna sprawa...
                              Jeśli dostatecznie "przyjemnie" go będziesz dotykać gwarantuję Ci, że nie będzie spał długo... .

                              A obudzić kogoś w ten sposób?
                              Myślałam nad tym ale jeszcze się nie zdecydowałam...
                              Nie wiem jakby zaragował...
                              Może kiedyś.....
                              Jestem pewny, że przeważająca część facetów nie miałaby przeciwko takiemu czemuś... .
                              >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                              Skomentuj

                              • Lolita_88
                                Świntuszek
                                • Jan 2007
                                • 73

                                #30
                                Pomyślę o tym.... Tylko że gdy wiem że mój facet jest zmęczony to nie chcę Go obudzić pieszczotami...Zasługuje na wypoczynek...
                                Ale zobaczy się...
                                ..."...Jeśli czegoś nie można znaleźć w google, to znaczy, że to po prostu nie istnieje...."... [Bill Gates]

                                ...''..Kochająca kobieta wybacza wszystko, lecz nie zapomina niczego...".. [ Khalil Gibran ]

                                ..."...Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał..."... [ Cyceron ]

                                Skomentuj

                                Working...