W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Moja ciocia

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lukabazuka
    Świntuszek
    • May 2006
    • 65

    Moja ciocia

    kiedys z moja ciocia mialem takie zdarzenie: mialem chyba 14 lat i bylem raczej bardzo niedoswiadczony w sumie to dopiero zaczynalo mnie to wszystko interesowac a moja ciocia byla akurat wtedy po rozwodzie i mysle ze miala dluzszy okres abstynencji a i wczesniej chyba nie bywalo z tym u niej za dobrze. teraz wydaje mi sie ze robila do mnie podchody od jakiegos czasu albo moze byl to impuls. pewnego dnia poprosila mnie o przyniesienie czegos z garazu i jednoczesnie zaoferowala pomoc w szukaniu. niczego nie podejrzewajac zabralem sie za szperanie i wtedy poczulem ze jest tuz za mna, uslyszalem jej glos, powiedziala do mnie po imieniu, wstalem i odwrocilem sie. stala rozebrana do polowy z odslonietymi piersiami. bylem zszokowany nie wiedzialem kompletnie co sie dzieje i powiedzialem tylko "tak"? a jej chyba zabraklo odwagi bo strasznie sie speszyla rzucila tylko krotkie "nic" odwrocila sie i szybko wyszla nawet nie spojrzala mi sie w oczy. wrocilem do domu a jej juz nie bylo. przez dlugi czas staralem sie do niej zblizyc marzylem zeby to sie powtorzylo i bylo cos wiecej. ale ciotce chyba bylo glupio po prostu i nigdy podobna sytuacja sie nie powtorzyla. do tej pory dostaje od cioci bardzo mile pocalunki na powitanie, pelnymi ustami i troszeczke jakby za dlugie. wprawia mnie to czasem w zaklopotanie i mysle wtedy co by bylo gdyby...
  • wiruswww2
    Świętoszek
    • Mar 2006
    • 14

    #2
    tę historię można byłoby rozbudować w opowiadanie.....??? zastanawiam się

    Skomentuj

    • gal_anonim
      Ocieracz
      • Mar 2006
      • 107

      #3
      Albo idź do cioci i sam coś zaproponu, a potem (bez jej wiedzy) napisz z tego opowiadanie, będe czekał!!

      Skomentuj

      Working...