W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • CJSparrow
    Świętoszek
    • May 2007
    • 4

    27 lat i nic.

    Powód ? ... hmm małe przyrodzenie i do tego trochę nieśmiały jestem oraz jestem bardziej romantykiem i zawsze chciałem pięknie przeżyć ten pierwszy raz, ale chyba tak nie będzie

    Skomentuj

    • Maryja_dziewica
      Perwers
      • Nov 2011
      • 902

      Kup lalkę, przygotuj odpowiednio pokój, wyznaj jej miłość i będzie romantycznie. Zobaczysz, że nawet nie zwróci uwagi na rozmiar.
      "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

      Skomentuj

      • CJSparrow
        Świętoszek
        • May 2007
        • 4

        Dzięki za podpowiedź a Ty zwracasz uwagę na rozmiar ? ;>

        Skomentuj

        • Maryja_dziewica
          Perwers
          • Nov 2011
          • 902

          Nie wiem czy wiesz, ale pytasz o to dziewicę
          "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

          Skomentuj

          • CJSparrow
            Świętoszek
            • May 2007
            • 4

            No faktycznie Sory ludzie za offtopa

            Skomentuj

            • Faaiisuto

              Napisał CJSparrow
              27 lat i nic.
              Powód ? ... hmm małe przyrodzenie (...) zawsze chciałem pięknie przeżyć ten pierwszy raz, ale chyba tak nie będzie
              Nie dyskredytuj się na wstępie całkiem możliwe, że wyolbrzymiasz kwestię małego przyrodzenia (tak jak kobiety, które są zafiksowane na punkcie swojego biustu, itp.). Pozwól, że tak z ciekawości zapytam: to ile tych nieszczęsnych cm ma Twój penis, że z tego względu rezygnujesz z takiej przyjemności, jaką jest "wzajemne zetknięcie się dwóch naskórków"?

              Skomentuj

              • CJSparrow
                Świętoszek
                • May 2007
                • 4

                10cm w zwodzie (nie śmiać się ! )

                Skomentuj

                • chetnaaaa
                  Banned
                  • Apr 2012
                  • 36

                  nie kazdy musi miec 20 cm . jezus ... wielki problem. Dobra kobieta zrozumie , a seks nie tylko składa się z cm tylko wielu innych rzeczy.

                  Skomentuj

                  • znowuzapilem
                    SeksMistrz
                    • Nov 2010
                    • 3555

                    Napisał CJSparrow
                    10cm w zwodzie (nie śmiać się ! )
                    W zwodzie też mam podobnie, w ciepłej troche więcej
                    Sry, musiałem
                    Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                    Skomentuj

                    • Nolaan

                      Napisał CJSparrow
                      10cm w zwodzie (nie śmiać się ! )
                      Dlaczego, skoro sam się z tego zbijasz?

                      A Ty zapity nie siej fermentu, bo myślałem że sam wróciłeś na łono prawiczków widząc że się wpisujesz

                      Skomentuj

                      • Faaiisuto

                        Zgadzam się całkowicie z chetnaaaa. Jeżeli kobieta kocha, to długość penisa nie ma tu żadnego znaczenia (albo przynajmniej nie jest to kwestia najbardziej decydująca w związku). Poza tym, wydaje mi się, że własnie z 10 cm możesz też mieć bardzo udane życie seksualne, bo:
                        1) Twoją przyszłą kobietę nie będzie bolało w żadnej pozycji (a często własnie jest tak, że jak facet ma powyżej 20 cm, to niektóre pozycje odpadają własnie <pomijam tu już kwestie indywidualne>).
                        2) Jeżeli trafi Ci się dziewica, to jej defloracja nie powinna być dla niej aż tak bardzo bolesna (wiadomo, mówię wszystko teoretycznie, bo tu wszystko zależy od osoby).
                        3) Robiąc Ci loda, to zmieści jej się cały w ustach i będzie mogła więcej zdziałać językiem.
                        4) Sądzę też, że w takim przypadku deep throat nie powinien być taki kłopotliwy (dziewczę nie powinno się krztusić, a co za tym idzie fajniejsza zabawa od razu ) i mógłbyś ją ostro posuwać w usta bez martwienia się, że jej krzywdę zrobisz.
                        Et cetera, et cetera.
                        Wiadomo, że będziesz musiał wybierać pozycje z głębszą penetracją pochwy, ale to i tak wszystko 'wyjdzie w praniu'. Póki co, radzę skupić się na pozytywnych stronach i wierzyć w siebie

                        Skomentuj

                        • Maryja_dziewica
                          Perwers
                          • Nov 2011
                          • 902

                          Skoro nie trzeba z lupą szukać, to nie jest źle. Główka do góry
                          "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                          Skomentuj

                          • znowuzapilem
                            SeksMistrz
                            • Nov 2010
                            • 3555

                            Napisał Nolaan
                            A Ty zapity nie siej fermentu, bo myślałem że sam wróciłeś na łono prawiczków widząc że się wpisujesz
                            Chciałbym wrócić
                            Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                            Skomentuj

                            • khan
                              Banned
                              • Jan 2010
                              • 3

                              Wiek: 18
                              Powód: jakoś tak się złożyło (seks oralny mam za sobą, nieraz, nie dwa ). Nie czuję jakiejś ogromniej potrzeby przysłowiowego, przepraszam za kolokwializm, zaruchania, żeby samemu się starać Będzie to będzie, nie to też nic strasznego się nie wydarzy

                              Skomentuj

                              • Maryja_dziewica
                                Perwers
                                • Nov 2011
                                • 902

                                Jesteś półprawiczkiem, ale niech ci będzie, dopisz się. Witamy w klubie. Pozdrów ode mnie Renię.
                                "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                                Skomentuj

                                Working...