Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kagome
    Świntuszek
    • Aug 2009
    • 75

    Nie wystarczy trafic, trzeba trafic na takiego i jeszcze zebym mu sie spodobala :/ a jak wiadomo sa rozne gusta. Uwazam, ze jestem srednio ladna tak 7/10
    Kotoliszka wrote: Żył sobie kiedyś kubeczek z kakao, pomysłów szalonych miał on niemało. Założył na się maskę, z piórem czapkę, lecz wciąż na wariactwa miał dziwną chrapkę. Pomysłem tym wzbudził wśród naczyń trwogę: "Od dziś zamiast ucha będę miał nogę!"

    Skomentuj

    • lucas21
      Erotoman
      • Jun 2011
      • 458

      Napisał pannaanastazja
      18 lat , powód: cóż , na powodzenie raczej nie narzekam, jednego kochałam nadal go kocham ale doszło tylko do pieszczot w chwili kiedy tego chciałam i mieliśmy to zrobić w jego domu pojawiła się jego siostrzyczka i nam przeszkodziła... zresztą że mną jest jeden problem jestem napalona, mam wieczną ochotę na sex, potężne libido ale jak już coś itp to odzywa się serducho ' ale tak bez uczuć bla bla' nie ma to jak mieć dwie natury : z jednej strony mieć silne potrzeby itp a z drugiej być romantyczką
      No, ale to chyba mieliście nie jedną okazje na to, na seks ?

      Skomentuj

      • pannaanastazja
        Erotoman
        • Jul 2011
        • 396

        Lucas: Bynajmniej ale zawsze coś , zawsze coś ... poza tym na początku wiadomo zabawy, petting itp by poznać swoje ciała bo wsadzenie penisa gdzie trzeba bez odpowiedniego stażu w dotykaniu danej osoby gdy kobieta jest dziewicą raczej nie jest fajne
        „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

        Skomentuj

        • lucas21
          Erotoman
          • Jun 2011
          • 458

          Jej to współczuje.. ? chyba. No rozumiem zabawy na samym początku ważne chociaż ja ich z partnerką za pierwszym razem dużo nie miałem byle się rozluźniła w czym jej bardzo pomogłem, i tak bolało ją przy wejściu dość krzywiła się po twarzy, ale jakoś poszło. To nie umiecie jakoś ustawić się z czasem np. u niego jak u Cb tak nie fortunnie zawsze ? Mnie tam i tak rodzice z dziewczyną przyłapali, a dzisiaj to już i tak wiedzą i sami wychodzą hehehe
          Last edited by lucas21; 21-07-11, 06:33.

          Skomentuj

          • Sexy_man
            Perwers
            • Feb 2007
            • 1163

            Napisał lucas21
            krzywiła się po twarzy
            Co to znaczy?

            Napisał lucas21
            i samymi wychodzą
            Też tego nie rozumiem.
            Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

            Skomentuj

            • jajecznik
              Świętoszek
              • Jun 2011
              • 42

              Napisał pannaanastazja
              Lucas: Bynajmniej ale zawsze coś , zawsze coś ... poza tym na początku wiadomo zabawy, petting itp by poznać swoje ciała bo wsadzenie penisa gdzie trzeba bez odpowiedniego stażu w dotykaniu danej osoby gdy kobieta jest dziewicą raczej nie jest fajne
              Gdzieś czytałem, że pierwszy raz kobiety powinien być bez większych pieszczot przed zerwaniem błony. Pieszczoty spowodują napływ krwi i większą wrażliwość (również na ból) w tych okolicach.
              Edit. tak sobie poczytałem inne Twoje posty i moim zdaniem żadna z Ciebie dziewica. Oral + palcówki to już seks moim zdaniem.
              Last edited by jajecznik; 20-07-11, 16:52.

              Skomentuj

              • pannaanastazja
                Erotoman
                • Jul 2011
                • 396

                Lucas21: zawsze jak moi starzy poszli czy coś albo jego gdzieś zawsze zostaje rodzeństwo które nie zawsze idzie wypędzić, poza tym 2 godziny co można zrobić ?

                Fakt że nie mam błony dziewiczej bo została naderwana choćby penetracją przez palce nie oznacza iż nią nie jestem
                „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

                Skomentuj

                • jajecznik
                  Świętoszek
                  • Jun 2011
                  • 42

                  To dla Ciebie dziewictwo to tylko stosunek genitalny? Bo ani niewinna nie jesteś, ani błony dziewiczej nie masz... dla mnie to nie dziewictwo. Ciekawe czy jest odpowiedni wątek na tą dyskusję? Może tak ją przeniesiemy.

                  Skomentuj

                  • pannaanastazja
                    Erotoman
                    • Jul 2011
                    • 396

                    Napisał jajecznik
                    To dla Ciebie dziewictwo to tylko stosunek genitalny? Bo ani niewinna nie jesteś, ani błony dziewiczej nie masz... dla mnie to nie dziewictwo. Ciekawe czy jest odpowiedni wątek na tą dyskusję? Może tak ją przeniesiemy.

                    Wątku nie ma: Niby będę lekarzem ( przynajmniej mam taką nadzieję) więc jako przyszła lekarka powiem iż jakiekolwiek naderwanie błony dziewiczej jest utratą dziewictwa, nawet jak dziewczyna naderwie ją na lekcji wf-u, podczas jazdy konnej czy się urodzi bez niej ( tak są takie przypadki)
                    Z drugiej strony ( tu piszę jako zwykły uczeń) Wy mężczyźni nie macie czegoś takiego jak błona i u Was dziewictwo traci się gdy ''zamoczycie '' więc czy brak błony czyni ze mnie nie dziewice ? Jedno jest pewne, przynajmniej nie będzie boleć ;P
                    „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

                    Skomentuj

                    • Malenssstwo
                      Świętoszek
                      • Jun 2011
                      • 6

                      Nie lubię postrzegania dziewicy tylko w kontekście posiadania błony dziewiczej. Dla mnie dziewictwo to przede wszystkim niewinność mentalna. Bo przecież dziewczyna,która straciła dziewictwo w czasie gwałtu choć fizycznie nie jest już niewinna, duchowo wciąż ma przed sobą prawdziwy pierwszy raz. Dlatego drodzy panowie nie oceniajcie nas tylko na podstawie braku małego kawałeczka błony który można stracić w sposób niezwiązany z seksem...

                      Skomentuj

                      • kagome
                        Świntuszek
                        • Aug 2009
                        • 75

                        Calkowicie cie popieram Malenssstwo nie rozumiem tego gadania o straceniu blony w jakikolwiek sposob. To tak samo jakby facet stracil dziewictwo wkladajac w jakas rure albo cos. Przeciez wlozyl, co nie? Dla mnie utrata dziewictwa wiaze sie z przezyciem pierwszego razu.
                        Kotoliszka wrote: Żył sobie kiedyś kubeczek z kakao, pomysłów szalonych miał on niemało. Założył na się maskę, z piórem czapkę, lecz wciąż na wariactwa miał dziwną chrapkę. Pomysłem tym wzbudził wśród naczyń trwogę: "Od dziś zamiast ucha będę miał nogę!"

                        Skomentuj

                        • pannaanastazja
                          Erotoman
                          • Jul 2011
                          • 396

                          Napisał Malenssstwo
                          Nie lubię postrzegania dziewicy tylko w kontekście posiadania błony dziewiczej. Dla mnie dziewictwo to przede wszystkim niewinność mentalna. Bo przecież dziewczyna,która straciła dziewictwo w czasie gwałtu choć fizycznie nie jest już niewinna, duchowo wciąż ma przed sobą prawdziwy pierwszy raz. Dlatego drodzy panowie nie oceniajcie nas tylko na podstawie braku małego kawałeczka błony który można stracić w sposób niezwiązany z seksem...
                          brawa dla tej pani!

                          Napisał kagome
                          Calkowicie cie popieram Malenssstwo nie rozumiem tego gadania o straceniu blony w jakikolwiek sposob. To tak samo jakby facet stracil dziewictwo wkladajac w jakas rure albo cos. Przeciez wlozyl, co nie? Dla mnie utrata dziewictwa wiaze sie z przezyciem pierwszego razu.

                          Chodzi tu przede wszystkim o psychikę, kobieta pierwszy raz zazwyczaj postrzega jako coś wyjątkowego mimo iż nie mam błony nadal szczerze mówiąc obawiam się pierwszego razu i podchodzę do tego bardzo emocjonalnie bo jednak jest strach jakiś tam że będę za wąska, że facet będzie miał problemy z wejściem bądź że odczuje ból mimo że teoretycznie nie powinnam
                          „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

                          Skomentuj

                          • kagome
                            Świntuszek
                            • Aug 2009
                            • 75

                            No ja mialam na mysli tez to psychiczne nastawienie jesli nie mialo sie pierwszego razu to zawsze jakies obawy tam sa. Mi wogole sie nie spieszy, czekam na odpowiedniego faceta. Nie wazne ile to potrwa
                            Kotoliszka wrote: Żył sobie kiedyś kubeczek z kakao, pomysłów szalonych miał on niemało. Założył na się maskę, z piórem czapkę, lecz wciąż na wariactwa miał dziwną chrapkę. Pomysłem tym wzbudził wśród naczyń trwogę: "Od dziś zamiast ucha będę miał nogę!"

                            Skomentuj

                            • pannaanastazja
                              Erotoman
                              • Jul 2011
                              • 396

                              Napisał kagome
                              No ja mialam na mysli tez to psychiczne nastawienie jesli nie mialo sie pierwszego razu to zawsze jakies obawy tam sa. Mi wogole sie nie spieszy, czekam na odpowiedniego faceta. Nie wazne ile to potrwa

                              Poprawna postawa, w końcu pierwszy raz jak wskazuje sama nazwa jest tylko jeden
                              „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

                              Skomentuj

                              • ninaaa

                                A ja się zgadzam z jajecznikiem Jeśli to prawda, że masz za sobą palcówki i orala to średnia z ciebie dziewica. Rozumiem, że czujesz się nią ponieważ nie bylo jeszcze penetracji... Ale co w takim razie np. z seksem analnym? Jeśli dziewczyna go uprawia ale nie próbowała tradycyjnej miłości to znaczy, że jest dziewicą? Zgadzam się z tym, że dziewictwo wiąże się z niewinnością itp... ale osoba, która ma za sobą np. oral już wie coś na temat seksu

                                Skomentuj

                                Working...