W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Yaz, brak krwawienia

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • LaraSarg
    Świętoszek
    • Apr 2010
    • 9

    Yaz Yaz, brak krwawienia

    Słuchajcie, moze panikuję, ale bardzo mnie to niepokoi... Dziś (za 10 minut) wezmę ostatnią bialą tabletkę Yazu. Przez trzy opakowania spóźniłam się może dwa razy z tabletką i nie więcej, niż dwadziescia minut.
    W ostatnim czasie miałam mnóstwo stresu - sesja, mnóstwo nauki, spięcia w domu, chociłam zmęczona, przygaszona, etc. I teraz moje pytanie - czy to może mieć wpływ na to, ze nie dostałam krwawienia podczas brania tabletek placebo?

    Prosze, odpowiedzcie, jeśli macie chociaż jakieś przypuszczenia, bo ulotka tajemniczo milczy na ten temat...
  • drevni_kocur
    Ocieracz
    • Aug 2009
    • 124

    #2
    czy to Twoje pierwsze opakowanie? z tego co pamiętam z ulotki, niewystąpienie krwawienia jest możliwe. jeśli przyjmowałaś tabletki zgodnie z zaleceniami myślę, że wszystko jest w porządku i nie ma żadnych zaburzeń.
    "Serce niewiasty to labirynt subtelności stanowiący wyzwanie dla szulerskiego umysłu prostackiego samca."

    Skomentuj

    • LaraSarg
      Świętoszek
      • Apr 2010
      • 9

      #3
      To moje trzecie opakowanie. Podbrzusze boli mnie niesamowicie, a krwawienia brak... Bardzo się boję, że wpadłam

      Skomentuj

      • Johanna
        Świętoszek
        • May 2009
        • 37

        #4
        Kiedyś podczas brania Yazu krwawienie pojawiło mi sie w drugiej tabletce z następnego opakowania (czyli 2-3 dni niż normalnie) i u mnie też to bylo spowodowane stresem, także czekaj.
        I nie musisz tak się stresować z braniem Yazu na czas - to najnowsza generacja, więc masz 12h. Te 10 minut czekania nie zrobiło Ci zadnej różnicy

        Skomentuj

        Working...